Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kliczko - boks po ukraińsku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W najbliższą środę (17 października) na kanale TVP1 o godzinie 22:35 zostanie wyemitowany film dokumentalny Kliczko - boks po ukraińsku .

Opis filmu

Cytat:28 października na Ukrainie odbędą się kolejne wybory do parlamentu. W szranki staną partie Wiktora Janukowycza i Julii Tymoszenko oraz rosnąca w siłę partia Witalija Kliczki, genialnego boksera, wielokrotnego mistrza w wadze ciężkiej. 41-letni Kliczko głosi hasło ucywilizowania Ukrainy. Jego marzeniem jest państwo bez korupcji, bez więźniów politycznych, bez dyktatu oligarchów i bez powszechnej biedy. Według ekspertów Kliczko może być alternatywą dla skłóconych polityków.
Nie ma szans na pokonanie partii WJ czy JT
(13-10-2012 07:22 PM)PeterManfredo napisał(a): [ -> ]Nie ma szans na pokonanie partii WJ czy JT
No i bardzo dobrze ;] "Piona Haye Tongue"
Na Ukrainie panują dokładnie te same zasady co u nas. Życzę Witalijowi sukcesów w polityce na miarę tych sportowych, ale dopóki będzie przyzwolenie społeczne na Ukrainie na korupcję i kolesiostwo dopóty kraj ten będzie w takim a nie innym stanie. Krajem rządzi nie Janukowycz, a dwójka miliarderów: Ołeksandr Jarosławski i Rinat Achmetow. Ludzie, którzy dorobili się dzięki znajomościom. Chyba nikt nie wierzy w to, że w niecałe 20 lat po upadku komunizmu można uczciwie dorobić się takiej fortuny. Widać, że Witek jest spoza tego układu, ale potrzebuje miejsca w telewizji, a na to się nie zanosi.
Kliczko ma mniej więcej takie same szanse jak Boniek w wyborach na prezesa PZPN-NIKŁE
A film chętnie obejrzę Smile Nie wiem czemu, ale darzę Kliczke dużą sympatią Smile Jeśli chodzi o Ukrainę i wybory to raczej Kliczko szans takowych nie ma Big Grin Myśląc, że zmieni świat troche chyba przecenia swoje możliwości hih
Pewnie tak, ale jakie to ma znaczenie. Bowie mimo że głupszy ograłby Kliczkę do jednej bramki...A w boksie chyba o to chodzi. Poza tym duża część Kliczków jakich znamy to czysty PR, w rzeczywistości wiemy o nich niewiele, gdyby boksowali w USA to jestem pewien że na inteligentów by się nie kreowali bo tam tego nie kupują.
Ja to Wam powiem, że takie gadanie, że ten by Kliczkę zlał, tamten by go zlał, ten by go połamał, a ten by go połamał i zgwałcił, mnie dobija. Nie jestem fanem Ukraińców, ale mają skubańcy umiejętności, których nie ma nikt w HW. Są to wielcy mistrzowie. Mają przewagę warunków fizycznych. To jest prawo HW. Dura Lex Sed Lex.
Wiecie może gdzie można obejrzeć ten dokument obecnie? Najlepiej za darmo.
Znalazłem na youtube taki 24 minutowy. Nie wiem czy to ten, czy jakaś skrócona wersja:




EDIT: Sprawdziłem. Faktycznie trwa tylko nieco ponad 24 minuty.
Stron: 1 2
Przekierowanie