Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Damian Jonak
10-06-2014, 07:32 PM
Post: #241
RE: Damian Jonak
News stary jak świat, na 14 stronie tego tematu była o tym mowa.

Sander, dostaniesz zaraz ujemnego reputa za niedzielenie się takimi informacjami od razu (bo domyślam się, że tajemnica to nie była - jak była to sorry) -weź przykład z RedHawka, który (widzi Wildera w czubie HW) od razu dzieli się informacjami odnośnie Szpilki Tongue

Mimo wszystko cieszy powrót Jonaka, bałem się że mu Floyd ucieknie na emeryturę (nie mogłem się powstrzymać Tongue)

A tak serio: czekam na jego porządną weryfikację czy to w półśredniej, junior średniej czy średniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2014, 07:52 PM
Post: #242
Bug RE: Damian Jonak
Nie uwierzę, że team Martineza na poważnie myślał o walce z Jonakiem. Przecież on w bardzo zaawansowanym wieku (po obiciu Chaveza) dorwał się do dużych pieniędzy i musiał w krótkim czasie wycisnąć z tego jak najwięcej. Niemożliwe aby w grę wchodził taki noname jak Jonak, bo to byłaby karygodna strata czasu i kasy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2014, 08:22 PM
Post: #243
RE: Damian Jonak
Też mi się to wydaje mało prawdopodobne. Martinez bez pasa powracający po porażce z Cotto wybierający sobie wysoko klasyfikowanego w niektórych federacjach Jonaka na przetarcie - tak, to jest możliwe. Ale Martinez z pasem, po wygranej z Chavezem, który ma kilka kilkumilionowych opcji i gal PPV miałby walczyć z Jonakiem? Nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2014, 11:55 AM
Post: #244
RE: Damian Jonak
http://www.bokser.org/content/2014/07/03.../index.jsp
Chcę tylko zostać zweryfikowany. Nie mam przerostu ambicji. Wóz albo przewóz, tyle"

Propsy.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2014, 12:56 PM
Post: #245
RE: Damian Jonak
Dokladnie tak. Fajnie sie wypowiedzial, jest gotow nawet na zakonczenie kariery, wszystko przemyslane - trzymam kciuki za pozytywna niespodzianke i zwyciestwo.
Damian mowi ze ma dwie propozycje a skoro to woz albo przewoz to pewnie chodzi o czolowke.
Od razu przyszedl mi do glowy...Austin Trout. Dla Jonaka idealna weryfikacja z czolowka junior sredniej, dla Trouta wysoko notowany ale teoretycznie slabszy rywal na odbudowanie sie po porazkach z Alvarezem i Larą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2014, 11:47 AM
Post: #246
RE: Damian Jonak
Żyje w ogóle Damian?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2014, 01:33 PM
Post: #247
RE: Damian Jonak
Trenuje, ma nowego trenera, cały team, jest w USA, ale jak widać wieści o powrocie nie ma. Coś tam musi stopować cały ten powrót.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2014, 10:19 AM
Post: #248
RE: Damian Jonak
"Nieaktywny od blisko roku Damian Jonak (37-0-1, 21 KO) potwierdził, że wróci na ring 12 grudnia na gali w Radomiu. Notowany do niedawna w czołówkach rankingów wagi junior średniej 31-latek stoczy 8-rundowy pojedynek. Nazwisko jego rywala nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone."

Źródło: ringpolska.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2014, 03:37 PM
Post: #249
RE: Damian Jonak
Wiedziałem że Alvarez chce stoczyć pojedynek przed majową walką z Cotto ale żeby bujać garbia do takiej dziury jak Radom z dalekiego,cieplutkiego Meksyku?Wogóle świetna robota promotorska grupy Tymex i Global Boxing bo jednak Canelo walczący w radomiu to jest jakieś wydarzenie.Jeszcze dodać jako walke wieczoru pojedynek Włodarczyka z Palaciosem i gale mozna puszczać w ppv.Gala reklamowana hasłem w meksyku ,Dos Canelos un Radom' a w Polsce ,Rudy-wyrównanie rachunków'.Za takhe coś moglbym zaplacic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2014, 03:39 PM
Post: #250
RE: Damian Jonak
Jonak potrzebuje kolejnej walki na przetarcie z Węgrem albo Słowakiem, a potem wypuszczą go na kogoś z czołówki i będzie powtórka z Kołodzieja.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości