Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Damian Jonak
07-02-2014, 10:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2014 11:00 AM przez Krzych.)
Post: #181
RE: Damian Jonak
Prawdziwy szok. Arum na prawdę potrafi napompować balona i jeżeli rzeczywiście chce zakontraktować Jonaka nie po to żeby go parę razy rzucić na pożarcie tylko rozwinąć mu karierę to na pewno tego dokona i Jonak dostanie swoją wielką walkę. Undercardy Top Rank są słabe, żeby nie powiedzieć żałosne, i mu wcale nie będzie trudno zawalczyć przed walką wieczoru na HBO jeżeli będzie miał w miarę znanego przeciwnika. Wasyl musiał o tym wiedzieć bo już w jednym z wywiadów wspomniał, że Jonak ma kontrakt na wyłączność do końca 2014 i musi o tym pamiętać. No ale mówię, jeżeli Top Rank chce zakontraktować Jonaka na poważnie to polecą takie zabiegi prawnicze, że wnuki Wasilewskiego się nie doczekają rozwiązania sprawy z tym kontraktem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2014, 12:12 PM
Post: #182
RE: Damian Jonak
No proszę tak wyśmiewany Jonak może podpiszę kontrakt z jedną z największych grup promotorskich Big GrinBig Grin , fajnie. Może w końcu sprawdzi się z lepszymi zawodnikami , i tego mu życzę bo jako jeden z nielicznych u Wasyla domagał się wyzwań .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2014, 12:20 PM
Post: #183
RE: Damian Jonak
Tylko co z tym jego kontraktem z KP? Wasilewski pewnie sobie teraz o Jonaku przypomni.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2014, 12:35 PM
Post: #184
RE: Damian Jonak
On ma jeszcze kontrakt z Wasilewskim?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2014, 12:36 PM
Post: #185
RE: Damian Jonak
#2 yale 2014-02-07 11:22
Sprawa od wczoraj zdaje sie juz nieaktualna.

-.-

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2014, 12:39 PM
Post: #186
RE: Damian Jonak
Mi sie wydaje, ze kontrakt to juz dawno byl historia, a AW i Damian, dziali na zupelnie innych zasadach niz np. Szpilka, czy Wawrzyk.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2014, 01:08 PM
Post: #187
RE: Damian Jonak
Jonak to kolejny obok Wawrzyka czy Kołodzieja średniak z nabitym rekordem na ogórach więc będzie dobrą opcją do podłożenia komuś takiemu jak np. Kirkland.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2014, 01:42 PM
Post: #188
RE: Damian Jonak
Mi sie wydaje że Arum chce rzucić go po prostu na pożarciu swoim zawodnikom by umocnic ich pozycje w rankingach Smile Ale sam news to coś wspaniałego. powodzenia.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2014, 01:55 PM
Post: #189
RE: Damian Jonak
Nie róbcie sobie nadziei ,Jonak nie ma żadnych szans z czołówką ,każdy na Topie go zdeklasuję .

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2014, 01:56 PM
Post: #190
RE: Damian Jonak
Mozna sie smiac z Damiana, ale ja sie przyznam, ze walka z Kirklandem, to byloby dla mnie cos, i bardzo chcialbym to zobaczyc.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości