Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Damian Jonak
19-03-2013, 11:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2013 11:37 PM przez Jerome.)
Post: #51
RE: Damian Jonak
Nie wiem gdzie o tym napisać. Może tu?
Czytam sobie twetty Mateusza Borka i co widzę?
"następny rywal Jonaka to maksymalny bum, po co komu taka walka?"

albo "następnym rywalem Wawrzyka będzie doświadczony Hawkins. Ostatnie 10 walk, 10 przegranych"

Szacunek za świeże spojrzenie i odważne opinie ale dlaczego po walkach tych Panów "@BorekMati" gratuluje pięknej walki i efektownego zwycięztwa"?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2013, 11:29 PM
Post: #52
RE: Damian Jonak
świeże*

Ja nie komentuje rywali Jonaka, bo on i tak nic nie osiągnie, walcząc na galach KP.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2013, 11:37 PM
Post: #53
RE: Damian Jonak
co za fail o.O?
oczywiście, że tak...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2013, 11:47 PM
Post: #54
RE: Damian Jonak
MAx Maxwell, czyli ten rzekomy bum niedawno bił się o mistrza Wielkiej Brytanii z niezłym Rose'em, którego zresztą kiedyś pokonał. Lepszy o klasę od tego Belga, który miał pierwotnie przyjechać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2013, 07:29 AM
Post: #55
RE: Damian Jonak
Ciekawy rywal, pokonanie Rose'a to dobry znak. Przypomina mi się gala Boxnation, podczas której główną rolę odegrał Frankie Gavin. Walczył tam w początkowych walkach, niepokonany Brytyjczyk Tom Shaw, który nieoczekiwanie przegrał z Markiem McKrayem, który też urodził się na Jamajce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2013, 07:10 AM
Post: #56
RE: Damian Jonak
Max Maxwell ma co prawda w dorobku pewne sukcesy (pokonanie Briana Rose, remis z Prince'em Arronem), ale to są osiągnięcia sprzed 3 -4 lat. W tej chwili to jest dorabiający do pensji wuefista, który wczoraj stoczył 4 walkę w ciągu miesiąca. Na jego tle Jonak wypadł po prostu żałośnie. Nie wiem nawet, czy uczciwie wygrał, bo ja wypunktowałbym remis. No, ale trochę mi cięło, więc może nie widziałem wszystkich ciosów Jonaka.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2013, 08:27 AM
Post: #57
RE: Damian Jonak
Jonak o mistrzostwo Europy!

22 czerwca dojdzie do potyczki Jonaka z Białorusinem Sergeyem Rabchenką. Stawką walki będzie mistrzostwo Europy w kat. junior średniej. Bardzo ryzykowny krok ze strony promotora, ale przy mocno obsadzonej kategorii, Jonak nie ma co liczyć na tytuł. Rabchenko z 23 walk, 17 rozstrzygnął przed czasem, broniąc dwukrotnie tytuł mistrza Europy. Warto też dodać, że pojedynek odbędzie się na wielkiej gali! Walka będzie jedną z przed walk wieczoru w Barclays Center, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Adrien Broner i Paulie Malignaggi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2013, 09:41 AM
Post: #58
RE: Damian Jonak
@CCConeser
Kolejnemu się na żarty prima aprillisowe zebrało Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2013, 11:50 AM
Post: #59
RE: Damian Jonak
AdamekFightPL

Jest to bardzo prawdopodobny pojedynek. Spójrz na pozycję Jonaczka http://www.tinypic.pl/26js89l5z2z6 w najnowszym rankingu EBU. Oczywiście można sie uśmiać, jak piszę, że w Barclays Center, no ale xD.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2013, 11:58 PM
Post: #60
RE: Damian Jonak
Według Steva Kima, Damian Jonak odrzucił propozycję walki z Willie Nelsonem na antenie HBO. Nie no, nigdy nic nie miałem do Damiana, ale zachował się jak c*pka.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości