Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Damian Jonak
05-10-2012, 08:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2013 09:18 PM przez neQ.)
Post: #1
Damian Jonak
8 grudnia wielki boks zawodowy powróci do katowickiego Spodka za sprawą gali "Wojak Boxing Night". Główną atrakcją wieczoru anonsowanego pod hasłem "Gra o wszystko" będzie walka ulubieńca śląskiej publiczności Damiana Jonaka (34-0-1, 21 KO).

Według mnie "wielki boks w katowicach" nie będzie taki wielki, Wasilewski ściągając takich przeciwników jak do tej pory, pokazuje ze szkoda mu kasy na Jonaka.

Rankingi gówno warte, bo i tak zawsze ktoś wbije przed jonaka, jak ostatnio cotto.

Na jego miejscu celowałbym w EU lub EBU na początek, dość już tych przetarć..

A w co o nim myślicie ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2012, 06:51 AM
Post: #2
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Jak dla mnie najbardziej prawdopodobnymi rywalami są:
1. Delvin Rodriguez
2. Saul Roman
3. Jackson Osei Bonsu
4. Siergiej Rabczenka
5. przegrany z walki Bajsangurow vs Konecny

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2012, 04:35 PM
Post: #3
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
hahaha

szanse ma jedynie z Romanem czy Bonsu, z Rabchenką czy Baysangurovem by go na szynach znieśli z ringu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2012, 04:54 PM
Post: #4
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Jeżeli ma to być najważniejsza walka w karierze to albo " odstrzał " albo jakiś normalny rywal na europejskim poziomie. Jestem prawie pewien, że będzie to człowiek z mojej listy.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2012, 06:12 PM
Post: #5
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
@Bandit
Od razu mówię, że nie chce być chamski..
Pierwsza sprawa.. Ile masz lat?
Druga.. Musisz popracować nad tytułami wątków (np. Jonak niedługo zawalczy i rekord mu się zmieni a więc już wątek będzie źle nazwany)
Trzecia.. Czemu tworzysz taki wątek w którym chcesz tylko wyśmiać boksera?
Czwarta.. O co Ci chodziło z tym wątkiem "bokser" ?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2012, 06:53 PM
Post: #6
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Postaram się odpowiedzieć na twoje pytania:

1. Dlaczego miałbym ci na to pytanie odpowiedzieć ? mój wiek to mój wiek, twój to twój mnie twój nie interesuje. Komentarze do mnie w stylu że jestem jakimś dzieckiem hmm?. Przecież mojego wieku nie znasz Wink

2.Bardzo przepraszam, 8grudnia napewno dołącze damianowi 35 zwycięstwo! oo nawet dodam wątek!

3.Podaj przykład gdzie go wyśmiałem ?

4.Tak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2012, 06:54 PM
Post: #7
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
czwarta odpowiedź miażdżyWink

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2012, 06:56 PM
Post: #8
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Dzięki Peter, głupie pytanie głupia odpowiedź. Jerome nic do ciebie nie mam,ale ty w każdym wątku napisanym przez jakiegoś usera piszesz nie rozumiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2012, 07:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2012 07:33 PM przez Jerome.)
Post: #9
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Co za idiota :/
(06-10-2012 06:53 PM)Bandit napisał(a):  1. Dlaczego miałbym ci na to pytanie odpowiedzieć ? mój wiek to mój wiek, twój to twój mnie twój nie interesuje. Komentarze do mnie w stylu że jestem jakimś dzieckiem hmm?. Przecież mojego wieku nie znasz Wink
2.Bardzo przepraszam, 8grudnia napewno dołącze damianowi 35 zwycięstwo! oo nawet dodam wątek!
3.Podaj przykład gdzie go wyśmiałem ?
4.Tak
1. Mam nadzieje, że na tyle jesteś kumaty, że wiesz skąd to pytanie. Twoje posty są tak nierozumne, że nic dziwnego, że się pytam o co chodzi. Może mój wiek Cię nie interesuje ale Twój mnie zainteresował więc pytam. Gdybym nie miał co do niego jakiś wątpliwości to bym nie spytał. No i chyba jasne, że Twojego wieku nie znam skoro pytam... kurwa co za kretyn.. no nie mogę -,-
2. Wówczas wystąpię o zamknięcie poprzedniego albo ostrzeżenie za dublowanie i robienie syfu ;] Do tego "napewno" na pewno piszemy osobno ;]]
3. "Normalnie boxing legend" - Myślenie nie boli :/
4. No cóż.. post był tak nie jasny, tak sklejony, że nic się nie dało rozszyfrować.. do tego Maynard wątek zamknął i nie miałeś szansy nam tego objaśnić.

Daruj sobie odpisywanie. Nie chcę rozmawiać z kimś kto robi z siebie gwiazdora chamstwem i debilizmem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2012, 07:58 PM
Post: #10
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Daruje sobie odpisywanie psychofanowi Haye'a, który nawet w rankingu umieszcza go przed kliczkami Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości