Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fonfara vs Ward !?
05-10-2012, 07:09 AM
Post: #1
Fonfara vs Ward !?
W internecie krążą plotki jakoby Andre Ward był zainteresowany walką z Andrzejem Fonfarą w styczniu 2013 roku. Co o tym myślicie? moim zdaniem ta walka nie ma większego sensu bo Ward to zawodnik o 2 klasy lepszy od Fonfary. Właściwie nie rozumiem po co taka walka czołowemu zawodnikowi P4P. Nie zmienia to faktu, że była by to chyba jedna z większych walk w historii polskiego boksu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-10-2012, 07:58 AM
Post: #2
RE: Fonfara vs Ward !?
Plotki które nigdy się raczej nie sprawdzą

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-10-2012, 09:43 AM
Post: #3
RE: Fonfara vs Ward !?
Zdecydowanie za wcześnie. Za jakieś 5-6 lat to kto wie, ale w tej chwili Ward w każdym elemencie bije Andrzeja na głowę. Mam nadzieję, że Team Fonfara odrzuci tę propozycję, tym bardziej, że Andrzej po zwycięstwie nad Glenem nie jest już anonimowy dla kibiców w Stanach i nie musi porywać się z motyką na słońce.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-10-2012, 01:42 PM
Post: #4
RE: Fonfara vs Ward !?
5-6 lat pakman ogarnij sie -.-
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-10-2012, 01:52 PM
Post: #5
RE: Fonfara vs Ward !?
@Bandit

Ale ja nie piszę, że za 5-6 lat Fonfara by wygrał, tylko taka walka miałby większy sens, zakładając oczywiście, że Andrzej dalej rozwijałby się w takim tempie. No i oczywiście w półciężkiej a nie super średniej.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-10-2012, 02:21 PM
Post: #6
RE: Fonfara vs Ward !?
Ta walka nie miała by sensu Ward miałby 33-34lata już po swojej chwale, która trwa teraz.

Pozatym, wątpie żeby nie znalazł się nikt kto do tego czasu go nie pokona Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-10-2012, 02:44 PM
Post: #7
RE: Fonfara vs Ward !?
@Bandit

Floyd ma 35 lat i imponuje formą, to dlaczego Ward w wieku 33 lat miałby być już past prime ? A kto może pokonać S.O.G. ? Nie wiem. Wydaje mi się, że Calzaghe w pełni formy mógłby tego dokonać, ale on chyba już nie myśli o powrocie. Są młodzi Oosthuizen i Chilemba, ale tak jak w przypadku Andrzeja: za wcześnie na taką walkę, zostają jeszcze bardzo ciekawe opcje pojedynków rewanżowych z Frochem lub Direllem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-10-2012, 02:47 PM
Post: #8
RE: Fonfara vs Ward !?
Pomyśl że może też dostać bułe od jakiegoś kolumbijczyka i nie wstanie ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-10-2012, 02:55 PM
Post: #9
RE: Fonfara vs Ward !?
@Bandit

To też jest możliwe, ale miałem na myśli pięściarzy, którzy są wstanie go pokonać na punkty lub zdominować, a nie coś na wzór Syłłach vs Graczew.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-10-2012, 08:34 PM
Post: #10
RE: Fonfara vs Ward !?
Równie dobrze Ward mógłby walczyć ze swoim trenerem. Różnica klas kosmiczna. Wartość komercyjna Fonfary też niewielka, porównując z np. marnym sportowo, ale interesującym media Pavlikiem. Plotki, nic więcej...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości