Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nonito Donaire vs Manny Pacquiao
14-10-2012, 09:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2012 09:51 AM przez Bandit.)
Post: #1
Nonito Donaire vs Manny Pacquiao
Arum, zapowiedział iż jeśli Donaire pokona Nishiokę będzie miał gwarantowaną walkę z Pacquiao. Coś nie chce mi się w to wierzyć patrzyć na wagę, ale jesli walka by się odbyła jakie były by wasze typy?

Ja osobiście postawiłbym na deklasację ze strony Pacquiao, byłby to hitowa walka Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-10-2012, 09:59 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2012 10:12 AM przez Szakal.)
Post: #2
RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao
@Bandit
To jest bardziej pytanie do tematu "Fantasy matchups", bo ta walka jest tak realna jak Kliczko vs Kliczko ;] "Super kogut" Donaire kontra półśredni Pacquiao? Nie ma opcji.

Ten temat jest moim zdaniem niepotrzebny, a pytanie o zwycięzcę tej potencjalnej walki powinieneś zapytać właśnie w "Fantasy matchups".


--------------
EDYCJA: Ale żeby nie było off-topicu: nie widzę szans Donaire'a na zwycięstwo, pomimo że bardzo go lubię. On jest po prostu za mały, nawet junior półśrednia to jest różnica 4 kategorii. Jeśli Pacquiao by się "chciało", to spodziewałbym się deklasacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-10-2012, 10:03 AM
Post: #3
RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao
Pytanie w jakiej kategorii. Najbardziej naturalna wydawałaby się junior półśrednia, ale Donaire straciłby wtedy większość swoich atutów. Poza tym najpierw Manny musi wygrać z Marquezem, a to nie jest wcale takie pewne. Moim zdaniem 50/50. Ostatnio wspominano, że dla zwycięzcy Manny - Dinamita IV przewidziany jest pojedynek z lepszym z pary Rios - Alvarado, więc zobaczymy jak to się potoczy.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-10-2012, 10:38 AM
Post: #4
RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao
Szakal Nie jest to fantasy matchups, gdyż nie ja to sobie wymyśliłem tylko Arum.

Donaire chce tej walki, Pacquiao swoich atutów nie stracił, a i tak Donaire musi zbijać minimum z 10kg z miesiąc przed walką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-10-2012, 10:45 AM
Post: #5
RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao
@Bandit
Arum to sobie potrafi wiele rzeczy wymyślić ;]

Ale rozumiem już o co chodzi. No w każdym razie i tak tego nie widzę. Nawet pomimo tego że Nonito musi sporo zbijać, to nie wiadomo jak będzie wyglądał dajmy na to w super piórkowej, nie mówiąc już o półśredniej. Jako zwycięzcę na ten moment widzę Pacquiao, ale dla mnie ta walka nie ma sensu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-10-2012, 11:59 AM
Post: #6
RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao
@Bandit
Możesz podać jakiś link do tej wypowiedzi Aruma? z tego co wiem mówił on o skonfrontowaniu Pacquiao ze zwycięzcą walki Rios-Alvarado...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-10-2012, 12:24 PM
Post: #7
RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao
Mówił to komentator Polsatu sport
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-10-2012, 12:46 PM
Post: #8
RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao
@Bandit
Jejciu... słuchaj szanownego pana Andrzeja Kostyry... coś mu się pokiełbasiło. Chodziło o walkę Rios-Alvarado.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-10-2012, 12:47 PM
Post: #9
RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao
No, rzeczywiście bardzo wiarygodne źródło...

Tak to już jest, jak "dziennikarza" brukowca zatrudnia się na stanowisku wymagającym wiedzy eksperckiej.

Bzdura roku. Temat zamykam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości