Forum - BOKSER.ORG
Nonito Donaire vs Manny Pacquiao - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao (/thread-676.html)



Nonito Donaire vs Manny Pacquiao - Bandit - 14-10-2012 09:50 AM

Arum, zapowiedział iż jeśli Donaire pokona Nishiokę będzie miał gwarantowaną walkę z Pacquiao. Coś nie chce mi się w to wierzyć patrzyć na wagę, ale jesli walka by się odbyła jakie były by wasze typy?

Ja osobiście postawiłbym na deklasację ze strony Pacquiao, byłby to hitowa walka Wink


RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao - Szakal - 14-10-2012 09:59 AM

@Bandit
To jest bardziej pytanie do tematu "Fantasy matchups", bo ta walka jest tak realna jak Kliczko vs Kliczko ;] "Super kogut" Donaire kontra półśredni Pacquiao? Nie ma opcji.

Ten temat jest moim zdaniem niepotrzebny, a pytanie o zwycięzcę tej potencjalnej walki powinieneś zapytać właśnie w "Fantasy matchups".


--------------
EDYCJA: Ale żeby nie było off-topicu: nie widzę szans Donaire'a na zwycięstwo, pomimo że bardzo go lubię. On jest po prostu za mały, nawet junior półśrednia to jest różnica 4 kategorii. Jeśli Pacquiao by się "chciało", to spodziewałbym się deklasacji.


RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao - Pakman - 14-10-2012 10:03 AM

Pytanie w jakiej kategorii. Najbardziej naturalna wydawałaby się junior półśrednia, ale Donaire straciłby wtedy większość swoich atutów. Poza tym najpierw Manny musi wygrać z Marquezem, a to nie jest wcale takie pewne. Moim zdaniem 50/50. Ostatnio wspominano, że dla zwycięzcy Manny - Dinamita IV przewidziany jest pojedynek z lepszym z pary Rios - Alvarado, więc zobaczymy jak to się potoczy.


RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao - Bandit - 14-10-2012 10:38 AM

Szakal Nie jest to fantasy matchups, gdyż nie ja to sobie wymyśliłem tylko Arum.

Donaire chce tej walki, Pacquiao swoich atutów nie stracił, a i tak Donaire musi zbijać minimum z 10kg z miesiąc przed walką.


RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao - Szakal - 14-10-2012 10:45 AM

@Bandit
Arum to sobie potrafi wiele rzeczy wymyślić ;]

Ale rozumiem już o co chodzi. No w każdym razie i tak tego nie widzę. Nawet pomimo tego że Nonito musi sporo zbijać, to nie wiadomo jak będzie wyglądał dajmy na to w super piórkowej, nie mówiąc już o półśredniej. Jako zwycięzcę na ten moment widzę Pacquiao, ale dla mnie ta walka nie ma sensu.


RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao - AdamekFightPL - 16-10-2012 11:59 AM

@Bandit
Możesz podać jakiś link do tej wypowiedzi Aruma? z tego co wiem mówił on o skonfrontowaniu Pacquiao ze zwycięzcą walki Rios-Alvarado...


RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao - Bandit - 16-10-2012 12:24 PM

Mówił to komentator Polsatu sport


RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao - AdamekFightPL - 16-10-2012 12:46 PM

@Bandit
Jejciu... słuchaj szanownego pana Andrzeja Kostyry... coś mu się pokiełbasiło. Chodziło o walkę Rios-Alvarado.


RE: Nonito Donaire vs Manny Pacquiao - Maynard - 16-10-2012 12:47 PM

No, rzeczywiście bardzo wiarygodne źródło...

Tak to już jest, jak "dziennikarza" brukowca zatrudnia się na stanowisku wymagającym wiedzy eksperckiej.

Bzdura roku. Temat zamykam.