Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołota vs Saleta
24-02-2013, 02:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2013 02:38 PM przez RSC-2.)
Post: #281
RE: Gołota vs Saleta
Ponoć kontrakt Gołoty na tą walkę wynosił ponad 400 tys. dolarów.
Saleta walczył praktycznie za darmo , bo to co mu zaoferowano to „ochłapy”
Dziennikarz zbliżony ze środowiskiem Salety poirytowany tą sytuacją zadał Gołocie pytanie.
-Andrzej dlaczego nie dasz zarobić uczciwej kasy Przemkowi?
Zdenerwowany Gołota odparł.
-Zarobi . Ale po mordzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 02:37 PM
Post: #282
RE: Gołota vs Saleta
Do końca pewności nie ma ale nie mówię, że nie może tak być. Nie poszedłbyś na taką walkę? Ja chętnie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 02:45 PM
Post: #283
RE: Gołota vs Saleta
Jestem bardzo smutny, bardzo.
Chociaż tyle, że Saleta ładnie się zachował mówiąc o Andrzeju jako numer jeden. To mnie pocieszylo. Troszkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 03:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2013 03:21 PM przez Adammobp.)
Post: #284
RE: Gołota vs Saleta
(24-02-2013 02:37 PM)RSC-2 napisał(a):  Ponoć kontrakt Gołoty na tą walkę wynosił ponad 400 tys. dolarów.
Saleta walczył praktycznie za darmo , bo to co mu zaoferowano to „ochłapy”
Dziennikarz zbliżony ze środowiskiem Salety poirytowany tą sytuacją zadał Gołocie pytanie.
-Andrzej dlaczego nie dasz zarobić uczciwej kasy Przemkowi?
Zdenerwowany Gołota odparł.
-Zarobi . Ale po mordzie.
Skąd to wiesz?

A z kolei Michalczewski po walce cwaniakował. Miał w pamięci słowa Andrzeja o nim ze stycznia (notabene za tamte słowa Andrzej powinien dostać jakieś złota usta albo coś w tym stylu) i każdym możliwym sposobem starał się Gołotę obrazić.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 03:45 PM
Post: #285
RE: Gołota vs Saleta
@Adammobp

Czy Ty przy wszystkich swoich wypowiedziach podajesz źródło informacji?
Jeżeli nie chcesz to nie musisz wierzyć w to co ja piszę.
Możesz moje teksty omijać i nie będziesz miał problemu.
Oglądam wiele programów o boksie i czytam wiele artykułów i wywiadów prawie codziennie i przecież nie będę sobie zapisywał co gdzie napisali i w jakim programie o czym mówili.

To o czym napisałem akurat pamiętam ,bo było to dzisiaj rano.



Mówił o tym dziś rano w programie
„info weekend” o godz 9:00 na antenie Orange Sport Paweł Zarzeczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 04:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2013 04:15 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #286
RE: Gołota vs Saleta
@Adammobp
Jak to? Michalczewski bardzo ładnie wypowiedział się na temat Gołoty. Powiedział, że dla niego i tak Andrzej jest najlepszy. Tylko trochę się motał bo raz mówił, że Gołota przegrał wszystko co miał do przegrania, później, że wygrał wszystko co miał do przegrania i jeszcze, że przegrał wszystko co miał do wygrania, hehe Big Grin
Tak wyglądałem gdy Gołota upadł na deski
[Obrazek: k.php?n=f43503895c813a92368785c4e6652457.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 04:36 PM
Post: #287
RE: Gołota vs Saleta
No i ta głupia ironia Michalczewskiego mnie strasznie zdenerwowała. On naigrywa się z Polaków, którzy mimo wszystko mówią "Gołota numer jeden, Gołota jest najlepszy", bo po prostu lubią Andrzeja, a Michalczewskiego uważają za bardzo dobrego boksera walczącego prawie całą karierę pod flagą niemiecką. Michalczewski zazdrości Gołocie i nie może tego pojąć, że kibice kochają tak Andrzeja, który mistrzem świata oficjalnie nigdy nie został.

RSC-2, co ty mnie się tak tu napinasz? Uspokoić się proszę. Walka była wczoraj, już nie ma co się tak denerwować, czas leczy rany. Ja też byłem wkurzony porażką mojego Gołoty, ale już mi lepiej dziś.

Pytam o źródło, bo ja przeczesuję cały internet w związku z Gołotą od paru lat. I jak widzę coś, czego nie widziałem, o czym nie słyszałem, to pytam o źródło - czasem ktoś umieści wycinek, poda źródło i ja dzięki niemu obejrzę cały materiał. A Orange Sport nie mam, to tego nawet nie miałem jak widzieć.

Ale dzięki za podanie źródła. I pamiętaj, że warto pomagać, gdy nas samych taka pomoc właściwie nie kosztuje nic.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 05:00 PM
Post: #288
RE: Gołota vs Saleta
Piszesz ,że ja jestem zdenerwowany?
Czym?

Wszyscy tu piszą o jakiejś walce Gołota –Saleta.
Nich mi ktoś napisze kiedy ta walka ma się odbyć i gdzie ? W USA ,czy w Polsce.
Czy będzie pokazywana przez jakąś telewizję.
Może ktoś wie na jakich zasadach ma się odbyć ta walka ? MMA czy w boksie.
Zajrzę zaraz na Bokser.org może tam coś będzie na ten temat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 05:01 PM
Post: #289
RE: Gołota vs Saleta
Ktoś pisał bardzo nieoficjalnie, że Polsat sprzedał 5 tyś pakietów PPV. Tymczasem... Jak nieoficjalnie podał wczoraj http://www.dziennikbaltycki.pl, Polsat sprzedał 100 tys. dostępów, a liczba ta pokrywa się z planami organizatorów.

PS. Dzisiaj o 23 Polsat Sport i Polsat Sport HD retransmisja gali Polsat Boxing Night 2.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 06:35 PM
Post: #290
RE: Gołota vs Saleta
(24-02-2013 05:00 PM)RSC-2 napisał(a):  Wszyscy tu piszą o jakiejś walce Gołota –Saleta.
Nich mi ktoś napisze kiedy ta walka ma się odbyć i gdzie ? W USA ,czy w Polsce.
Czy będzie pokazywana przez jakąś telewizję.
Może ktoś wie na jakich zasadach ma się odbyć ta walka ? MMA czy w boksie.
Zajrzę zaraz na Bokser.org może tam coś będzie na ten temat.

Teraz kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi, jak chcesz być śmieszny to Ci nie wyszło.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości