Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Solis
25-09-2012, 09:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2012 09:34 PM przez bartek.)
Post: #31
RE: Adamek vs Solis
(25-09-2012 06:48 PM)Metzger napisał(a):  Tyle że Gołota przynajmniej wychodził do najlepszych, a nie wykręcał się mówiąc, że walczy z tym kogo mu Ziggy zakontraktuje.

@Jerome:
Teraz rozumiesz? Uważany za ówczesny top5 HW Arreola, potem Chambers, teraz może Solis i przede wszystkim Kliczko, a w przyszłości może i drugi to wykręcanie się od wychodzenia do najlepszych Big Grin Z resztą ten temat miał być o Adamek- Solis, a wyszło jak wyszło...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-09-2012, 03:02 PM
Post: #32
RE: Adamek vs Solis
@PeterManfredo
Ja z AdamkiemFightPL może i dyskutuję często ale w tematach na to przeznaczonych. Klitschko v Wach to kłócimy się o Władku i Mariuszu. Chavez v Martinez to kłócimy się na temat Julio'a i Sergio. Może i w przeszłości dochodziło do rażącego spamu z naszej strony ale gdy takim się okazywał to zawsze był kasowany. Kłócić się na temat można więc nie widzę problemu. Kłóćcie się o Tomku i Solisie to nie będę narzekał.

@bartek
Ok, wszystko jasne ale czemu kierujesz to do mnie? Żadnej spiny tylko nie bardzo rozumiem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-09-2012, 04:00 PM
Post: #33
RE: Adamek vs Solis
(25-09-2012 07:50 PM)Kikas napisał(a):  bo w kategorii największy pajac w polskim boksie, Gołota nie ma i mam nadzieję że nie będzie miał sobie równych....
Ty się nie zagalopowuj.

Adamek vs Solis. Myślę, że to będzie bardziej techniczna niż ekscytująca walka, ale walka która powinna się odbyć z racji nazwisk obu panów - taki hit przedświąteczny nie o pas w wadze ciężkiej.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-09-2012, 04:02 PM
Post: #34
RE: Adamek vs Solis
O Gołocie i Adamku można podyskutować tutaj http://forum.bokser.org/thread-648.html

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-09-2012, 04:48 PM
Post: #35
RE: Adamek vs Solis
(26-09-2012 03:02 PM)Jerome napisał(a):  @bartek
Ok, wszystko jasne ale czemu kierujesz to do mnie? Żadnej spiny tylko nie bardzo rozumiem.

Przecież w którymś z poprzednich postów pytałeś gdzie zauważyłem, że tak powiem, niezbyt trafioną wypowiedź to Ci ją zacytowałem dla wyjaśnienia Wink

Wracając do tematu: jak jest z siłą ciosu Solisa? Myślicie, że jak trafi jednym ciosem nad lewą Adamka to może być po walce? Mimo ogromnej nadwagi, ręce ma dość szybkie i się nad tym zastanawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-09-2012, 04:54 PM
Post: #36
RE: Adamek vs Solis
@bartek
Dobra, nie ważne, nie chce mi się szukać Tongue

No właśnie też ciekawi mnie cios Odlaniera. Ma czym uderzyć ale czy zetnie Adamka jak Walker? Chyba nie...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-09-2012, 06:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2012 06:48 PM przez PeterManfredo.)
Post: #37
RE: Adamek vs Solis
Wszystko zeleży od tego jak szybkie będą nie ręce a...nogi Solisa. Jeśli będzie wolny i ospały to Adamek go spokojnie obskoczy. Jeśli zrobi formę może być bardzo równa walka
O ile do niej dojdzie bo to ciągle niepotwierdzona informacja

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-09-2012, 08:39 PM
Post: #38
RE: Adamek vs Solis
Solis na pewno wolny nie będzie, bo nawet jak na te ponad 120 kg, które 'wniósł' w ostatniej walce, ruszał się dość zwinnie, nie mówiąc o bardzo szybkich łapach (chociaż trzeba przyznać, taki tłuścioszek w ringu wygląda dość komicznie)

Adamek będzie miał spory problem, bo Solis wydaje się w wielu aspektach wypadać lepiej, zresztą tak na szybko:

Sila ciosu:
Solis
Obrona:
Solis
Wytrzymalosc na ciosy:
Adamek
Kondycja:
Adamek
Technika:
Solis
Psychika:
Adamek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-09-2012, 08:46 PM
Post: #39
RE: Adamek vs Solis
(26-09-2012 08:39 PM)Kikas napisał(a):  Sila ciosu: Solis
Obrona: Solis
Wytrzymalosc na ciosy: Adamek
Kondycja: Adamek
Technika: Solis
Psychika: Adamek

Wytrzymałość na ciosy to bankowo Solis jest lepszy. Nie pamiętam Odlaniera na deskach z kimś innym niż Vitalijem a tam historia znana (moim zdaniem kontuzja). Psychikę dam na remis bo nie zauważyłem jakiś przypadłości u Kubańczyka na jego minus. Wobec tego u mnie mam 5:2 dla Solisa. Dużo ^^

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-09-2012, 08:58 PM
Post: #40
RE: Adamek vs Solis
Siła ciosu obu panów powinna być remisowa bo obaj nie dysponują nokautującym uderzeniem. Wytrzymałość na ciosy zdecydowanie po stronie Adamka, Solis zatańczył rumbę po jednym ciosie Kliczki... Kondycja i Psychika to w ogóle Solis jest lata świetlne za Adamkiem. Obrona i Technika rzeczywiście wielkimi plusami dla Odlaniera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości