Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Solis
25-09-2012, 07:32 PM
Post: #21
RE: Adamek vs Solis
@Metzger
I co z tego, że wychodził do najlepszych skoro za każdym razem dostawał lanie. Adamek też chce wyjść do Kliczki chociaż wszyscy wiemy, że dostałby porządne lanie (ale raczej nie padł by po pierwszych 60 sekundach). Akurat ja mieszkam w województwie podkarpackim i nie zauważyłem żeby ktoś tu traktował Kosteckiego jak legendę... Nie rozumiem jakie osiągnięcia Gołoty? czy Andrew kiedykolwiek był chociaż w TOP10-15 HW? pokonał kogoś na prawdę mocnego? można by powiedzieć, że Gołota był taką polską zabaweczką z tego co zauważyłem. Takim celebrytą, który daje sobie obić pysk ku uciechy rodaków. Nie potrzebnie wyjechałeś z tym ''Mój tato powiedział'' bo wiesz, że nie o to chodziło. Mój ojciec ma już swoje lata, ale do dziś ogląda ze mną każdą gale boksu. O Gołocie mógłby powiedzieć tylko tyle, że szybko dawał sobie łomot spuszczać. Skoro moje argumenty Ci nie wystarczają ze względu na mój wiek to zasięgnął po opinie mojego ojca, który z pewnością jest starszy od Ciebie i który z pewnością nie jedną walkę Gołoty oglądał. Zresztą... po co ta dyskusja? do porozumienia z pewnością nie dojdziemy bo na każdy mój argument znajdziesz swój kontrargument i tak w kółko, nawet świadczy o tym Twoje nastawienie do Adamka (patrz. Twój awatar.)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-09-2012, 07:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2012 07:57 PM przez Kikas.)
Post: #22
RE: Adamek vs Solis
Nie wiem czy śmiać się czy płakać z tego co pisze tutaj Metzger i Peter o Gołocie, zresztą to ich subiektywne oceny.

O Andre rzeczywiście było głośno i zdobył większą 'markę' niż Adamek, ale nie ma się co dziwić, lekko rzecz ujmując był 'barwną' postacią w boksie, co do tego nie ma wątpliwości. Tylko skoro tak koniecznie mamy porównywać tych dwóch bokserów, to moja ocena jest taka że Adamek to solidny zawodnik, a Gołota był zwykłym pajacem i tchórzem.

Warto przypomnieć, bo chyba fani Gołoty wyparli z pamięci:
-jak uciekł z ringu przed Tysonem
-jak dostał w kilkadziesiąt sekund łomot od Lennoxa?
-jak nie potrafił wykończyć Bowie i wolał go walić po jajach, niż czekać na jego odpowiedź (2 razy do cholery za przeproszeniem) potem zwyczajnie uciekli z ringu, po zainicjowaniu burd w hali, podczas gdy jego trener dostał KO za niego

Adamek przynajmniej ma coś takiego jak jaja i nawet jak dostawał łomot od VK, to jego trener nie musiał go próbować zatrzymać między linami (lol)

Więc pomimo że macie sentyment do Andre, to chociaż w ocenie jego 'osiągnięć' trzymajmy się rzeczywistości, bo w kategorii największy pajac w polskim boksie, Gołota nie ma i mam nadzieję że nie będzie miał sobie równych....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-09-2012, 07:58 PM
Post: #23
RE: Adamek vs Solis
Wiedziałem, że tak będzie! Przed zapowiedzią tej walki Solis był co najmniej top10HW i tym, który miał w przyszłości każdym zamiatać, a teraz jest kolejnym bumem, którego Ziggy zakontraktował. Myślałem, że takie kwiatki znajdę tylko w komentarzach na głównej.
Co do przebiegu walki to przewiduję dość wyrównaną walkę i UD/MD dla Górala w okolicach 115:113. Może remis? Na nokaut nie ma co liczyć. Adamek z klasowymi przeciwnikami w wymiany nie wchodzi. Z Walkerem się trochę "pobił", bo to jednak nie ta liga i wiedział na co może sobie pozwolić, a poza tym nokdaun Górala ewidentnie rozwścieczył Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-09-2012, 08:05 PM
Post: #24
RE: Adamek vs Solis
(25-09-2012 07:58 PM)bartek napisał(a):  Wiedziałem, że tak będzie! Przed zapowiedzią tej walki Solis był co najmniej top10HW i tym, który miał w przyszłości każdym zamiatać, a teraz jest kolejnym bumem, którego Ziggy zakontraktował. Myślałem, że takie kwiatki znajdę tylko w komentarzach na głównej.
A gdzie masz teraz te kwiatki bo nie kumam?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-09-2012, 08:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2012 08:06 PM przez Metzger.)
Post: #25
RE: Adamek vs Solis
(25-09-2012 07:32 PM)AdamekFightPL napisał(a):  I co z tego, że wychodził do najlepszych skoro za każdym razem dostawał lanie.
Nie za każdym. Dwie walki z Bowe'm przyćmiewają całą karierę Adamka. Wyrównane walki z Byrdem i Ruizem to też coś więcej niż stary Grant czy jednoreki Eddie.

(25-09-2012 07:32 PM)AdamekFightPL napisał(a):  ale raczej nie padł by po pierwszych 60 sekundach
No może 90 sekund by wytrzymał Smile

(25-09-2012 07:32 PM)AdamekFightPL napisał(a):  I co z tego, że wychodził do najlepszych skoro za każdym razem dostawał lanie.
Nie za każdym. Dwie walki z Bowe'm przyćmiewają całą karierę Adamka. Wyrównane walki z Byrdem i Ruizem to też coś więcej niż stary Grant czy jednoreki Eddie.

Zresztą takie gadanie jest jak dyskusja ze świadkiem Jehowy. Do porozumienia z pewnością nie dojdziemy bo na każdy mój argument znajdziesz swój kontrargument i tak w kółko, nawet świadczy o tym Twoje nastawienie do Adamka (patrz. Twój nick).

Postu Kikasa litościwie nie skomentuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-09-2012, 08:07 PM
Post: #26
RE: Adamek vs Solis
Ja dobrze wiem z kim Gołota dostawał,przed kim uciekał itd Ale Adamek nie wyzwala w narodzie nawet 1/3 emocji jakie towarzyszyły walkom Gołoty. I uważam też,że był lepszym pięściarzem-niestety jeździec bez głowy ale BYŁ JAK DLA MNIE LEPSZY OD ADAMKA. W czasach gdy walczył Andrew to Góral z tymi warunkami i z tym ciosem to by w TOP 30 się nie znalazł.

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-09-2012, 08:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2012 08:11 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #27
RE: Adamek vs Solis
@PeterManfredo
Ale tu nie chodzi o to kto był lepszym bokserem tylko kto więcej osiągnął w boksie zawodowym Smile
@Metzger
Walki z past prime Bowe, w których Gołota bił go po jajach mają przyćmić całą karierę Adamka ? nie bądź śmieszny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-09-2012, 08:15 PM
Post: #28
RE: Adamek vs Solis
Aha...No to obydwaj nic nie osiągnęli-remis. W ciężkiej oczywiście

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-09-2012, 08:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2012 08:17 PM przez Jerome.)
Post: #29
RE: Adamek vs Solis
@KIKAS
Utwórz proszę ten wątek na nowo bo to bez sensu. Adamek v Solis a wychodzi AdamekFightPL v Metzger i porówanie Gołota v Adamek. To nie jest na to miejsce.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-09-2012, 08:19 PM
Post: #30
RE: Adamek vs Solis
@Jerome
Sorry ale w 80% wątków jest dyskusja ADFPL VS JEROME...Przyznaj sam a tu się jednym oburzasz :-)

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości