Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tydzień 24-30.09
23-09-2012, 08:39 PM
Post: #1
Tydzień 24-30.09
Nie będę tutaj wklejał pojedynków z tego tygodnia, ale bardziej chciałem rozpocząć dyskusję na ich temat. Co sądzicie o walce Puleva? Bukmacherzy mają go za bankowego faworyta, ale czy to nie jest przesada? Ustinov nie zachwyca, ale Pulev też nie jest wirtuozem i jego zwycięstwo może nie przyjść tak gładko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 06:30 PM
Post: #2
RE: Tydzień 24-30.09
Ustinov to kolejny cwaniak, którego największym atutem są warunki fizyczne. To spaślak, który ma długą i ciężką łapę. Nie ma w nim nic specjalnego ale każdego może znokautować. Pulev to podobno waciak więc albo sprawne rozpykanie grybasa przez Bułgara albo spektakularny dzwon Ruska.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 06:35 PM
Post: #3
RE: Tydzień 24-30.09
Mam niemal gotową tygodniówkę takie jak robił je @Hugo, ale dzisiaj ze względu na brak czasu raczej nie dam rady jej dokończyć, dlatego dodam ją jutro. Sami ocenicie jak mi to wychodzi i czy powinienem się za to brać. To takie malutkie ogłoszenie ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 06:40 PM
Post: #4
RE: Tydzień 24-30.09
(24-09-2012 06:30 PM)Jerome napisał(a):  Ustinov to kolejny cwaniak, którego największym atutem są warunki fizyczne. To spaślak, który ma długą i ciężką łapę. Nie ma w nim nic specjalnego ale każdego może znokautować. Pulev to podobno waciak więc albo sprawne rozpykanie grybasa przez Bułgara albo spektakularny dzwon Ruska.

Właśnie, oba scenariusze prawdopodobne, według mnie w stosunku 60:40%. Boks Pulewa jakoś mnie nie przekonuje i jak wyłapie coś na twarz to będzie po wszystkim. Z drugiej jednak strony Dimitrenko też nie ma waty, w końcu to kawał chłopa, a Pulewa nie trafił. Trzeba brać jednak pod uwagę, że chyba nawet nie chciał spróbować Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości