Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RIP Corrie Sanders
23-09-2012, 09:37 AM
Post: #1
RIP Corrie Sanders
Nad ranem dotarła do nas fatalna wiadomość:
Cytat:Były mistrz świata WBO wagi ciężkiej, Corrie Sanders (46 lat) został postrzelony w brzuch podczas napadu na restaurację w pobliżu miasta Brits w Republice Południowej Afryki. Natychmiast przewieziono go do szpitala, gdzie zmarł dziś rano po operacji. - Corrie nie próbował grać bohatera, po prostu znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Dostał kulę w brzuch, postrzelili go również w ramię - powiedział naoczny świadek, Neil Collins. W napadzie uczestniczyło trzech mężczyzn.
Wielka szkoda człowieka. Jako boksera zapamiętam go z wojen z Rahmanem, Witalijem Kliczko, oraz znokautowania Władimira Kliczko. Poza tym zanotował wiele efektownych zwycięstw przez nokaut. Na pewno był jednym z największych puncherów przełomu XX/XXI wieku. Dodał wiele kolorytu wadze ciężkiej i za to jestem mu wdzięczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2012, 09:45 AM
Post: #2
RE: RIP Corrie Sanders
Smutna wiadomość. To był prawdziwy wojownik, był gwarancją emocji, tak jak piszesz dodawał kolorytu wadze ciężkiej, oglądałem go w ringu z przyjemnością. Szkoda, że jego życie skończyło się w ten, a nie inny sposób.

RIP, Corrie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2012, 10:17 AM
Post: #3
RE: RIP Corrie Sanders
Jakie to wszystko jest porąbane. Można umrzeć tak nagle. To może być ostatnio post na tym forum w moim życiu bo mogę umrzeć nawet zaraz na chorobę o której nic nie wiem lub po prostu do mojego domu może wbić jakiś czub z piłą mechaniczną i mnie pociąć na kawałki. To wszystko jest bardzo smutne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2012, 10:44 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2012 10:55 AM przez Pakman.)
Post: #4
RE: RIP Corrie Sanders
Wielka strata dla całego bokserskiego świata. Pamiętam jak zaszokował wszystkich w walce z Władkiem, a potem jak Witalij ze strachem w oczach uciekał przed każdym jego ciosem . Jeden z najlepszych pięściarzy w historii RPA. Zapamiętam go jako wielkiego wojownika.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2012, 10:51 AM
Post: #5
RE: RIP Corrie Sanders
@Pakman
Ale on nie walczył z Gołotą. Z Andrzejem walczył journeyman COREY Sanders.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2012, 10:55 AM
Post: #6
RE: RIP Corrie Sanders
Sorry, moja pomyłka. Już wcześniej mi się to zdarzyło ze względu na kategorię wagową i podobny okres kariery

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2012, 03:20 PM
Post: #7
RE: RIP Corrie Sanders
Pomyślałem, że w tym temacie warto wrzucić największe zwycięstwo "Snajpera"



Dzisiaj, kiedy niektórzy pretendenci obawiają się nawet spróbować, to zwycięstwo robi jeszcze większe wrażenie. Sanders wyszedł i w 3,5 minuty z Władimira zrobił wycieraczkę do butów. Takiego boksu dzisiaj brakuje w HW, agresywnego, bezkompromisowego i popartego potężnym uderzeniem. Początek walki z Witalijem to też klasyk, po pierwszej rundzie widać było respekt w oczach Kliczki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2012, 08:17 PM
Post: #8
RE: RIP Corrie Sanders
Dokładnie. Walka z Vitalijem była ŚWIETNA!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-09-2012, 07:37 AM
Post: #9
RE: RIP Corrie Sanders
Trochę aż zaskakuje, że Sanders dał 2 świetne walki z dwoma Kliczkami, a był tylko raz mistrzem świata, nie miał na swoim koncie żadnej obrony tytułu, miał bardzo mało walk z czołówką wagi ciężkiej na koncie. I w dodatku szczyt jego formy przypadł na końcowy okres kariery (gdy walczył z Władimirem miał 37 lat, a z Witalijem 38 lat). Nikt nie umiał tak się bić z Kliczkami jak on.

Pokój jego duszy. Nikt nie zna dnia ani godziny...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-09-2012, 09:25 AM
Post: #10
RE: RIP Corrie Sanders
Rozbił Władka wspaniale... SZKODA woelka człowieka,w taki sposób zginąć...;/ Postrzelonym przez jakiegoś bydlaka...

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości