Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wraca Ricky Hatton
14-09-2012, 03:07 PM
Post: #1
Exclamation Wraca Ricky Hatton
Jeden z najbardziej popularnych brytyjskich pięściarzy Ricky Hatton ogłosił dzisiaj powrót do boksu po trzyletniej przerwie:
Cytat:Były bokserski mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych Ricky Hatton (45-2, 32 KO) oficjalnie ogłosił dzisiaj swój powrót na ring. Uwielbiany przez brytyjskich kibiców „Hitman” stoczy kolejną walkę 24 listopada w Manchesterze. Hatton zdobywał na ringu pasy w wagach junior półśredniej i półśredniej. Ostatnią walkę stoczył w maju 2009 roku, przegrał wówczas przez brutalny nokaut z Mannym Pacquiao (54-4-2, 38 KO).

Jak myślicie stać jeszcze Hitmana na ugranie czegokolwiek na zawodowych ringach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-09-2012, 04:33 PM
Post: #2
RE: Wraca Ricky Hatton
Bez sensu. Już w walce z Pacmanem było widać, że najlepszy okres ma za sobą. Ostatnio miał spore problemy z nadwagą. Nie wydaje mi się aby mógł jeszcze coś zdziałać na mistrzowskim poziomie. Ba, nawet N'Dou może się okazać zbyt dużą przeszkodą. Skok na kasę, nic więcej.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-09-2012, 05:01 PM
Post: #3
RE: Wraca Ricky Hatton
Nie wiem dlaczego, ale ciesze się. Fajnie jeszcze raz zobaczyć Ricky Hattona w ringu. W Wielkiej Brytanii będzie to dla fanów boksu wielkie święto kiedy to 24.11.12 znowu zabrzmi piosenka ''Blue Moon''.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-09-2012, 06:31 PM
Post: #4
RE: Wraca Ricky Hatton
Jak usłyszał, że starszy od niego o 10 lat Andrew Golota wraca i to w wrestlingu, to se Ricky pomyślał "a czemu ja bym nie mógł wrócić w mojej koronnej dyscyplinie sportów walki".

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2012, 10:06 AM
Post: #5
RE: Wraca Ricky Hatton
Kilka portali bokserskich donosi, że rywalem Hattona ma być... Michael Katsidis!

I o ile kilka lat temu ta wiadomość by mnie ucieszyła, tak teraz mam mieszane odczucia...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2012, 10:49 AM
Post: #6
RE: Wraca Ricky Hatton
Po co to Ricky'emu, po co ? Osiągnął prawie wszystko. Był w czołówce P4P, dzierżył całą masę tytułów. Obawiam się jednak, że po prostu przećpał większą część swojego majątku i musi wrócić. Mam nadzieję, że się mylę, ale ciężko mi znaleźć inną przyczynę powrotu Hitmana. Katsidis nawet w obecnej formie może uszkodzić Ricky'ego.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-09-2012, 04:10 PM
Post: #7
RE: Wraca Ricky Hatton
Zaskakujące nieco jest, że od razu taki rywal na powrót. Powody są więc dwa:
- Hatton wciąż jest w bardzo dobrej formie i wierzy chłopak w siebie
- albo to jednorazowy skok na kasę

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-09-2012, 04:17 PM
Post: #8
RE: Wraca Ricky Hatton
@Adammobp
Ale jaki rywal? Widziałem Ricky'ego ostatnio w RingSide czy ManchesterCityTv i był tam wielkości Włodarczyka! Nie wiem jak On ma zamiar wytrzymać kondycyjnie. Skok na kasę.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-09-2012, 02:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2012 03:31 PM przez Szakal.)
Post: #9
RE: Wraca Ricky Hatton
Wiemy już na pewno, z kim w powrocie zmierzy się Hatton: jego rywalem będzie były mistrz WBA w wadze półśredniej, Wiaczesław Senczenko.

Jak na powrót Ricky'ego po paru latach i wielu problemach przeciwnik więcej niż dobry. Ponadto Senczenko jest nadal całkiem wysoko w rankingach, więc Hatton po ewentualnym zwycięstwie może być bliski walki o pas mistrzowski...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-09-2012, 07:47 PM
Post: #10
RE: Wraca Ricky Hatton
Trudno mi wyrokować na temat przebiegu tej walki. Hatton jest po rożnych przejściach, a Senczenkę widziałem tylko w walce z Maliggnagim. Ale niewątpliwie jest to odważny dobór rywala jak na powrót do boks po kilkuletniej nieaktywności.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości