Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wraca Ricky Hatton
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jeden z najbardziej popularnych brytyjskich pięściarzy Ricky Hatton ogłosił dzisiaj powrót do boksu po trzyletniej przerwie:
Cytat:Były bokserski mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych Ricky Hatton (45-2, 32 KO) oficjalnie ogłosił dzisiaj swój powrót na ring. Uwielbiany przez brytyjskich kibiców „Hitman” stoczy kolejną walkę 24 listopada w Manchesterze. Hatton zdobywał na ringu pasy w wagach junior półśredniej i półśredniej. Ostatnią walkę stoczył w maju 2009 roku, przegrał wówczas przez brutalny nokaut z Mannym Pacquiao (54-4-2, 38 KO).

Jak myślicie stać jeszcze Hitmana na ugranie czegokolwiek na zawodowych ringach?
Bez sensu. Już w walce z Pacmanem było widać, że najlepszy okres ma za sobą. Ostatnio miał spore problemy z nadwagą. Nie wydaje mi się aby mógł jeszcze coś zdziałać na mistrzowskim poziomie. Ba, nawet N'Dou może się okazać zbyt dużą przeszkodą. Skok na kasę, nic więcej.
Nie wiem dlaczego, ale ciesze się. Fajnie jeszcze raz zobaczyć Ricky Hattona w ringu. W Wielkiej Brytanii będzie to dla fanów boksu wielkie święto kiedy to 24.11.12 znowu zabrzmi piosenka ''Blue Moon''.



Jak usłyszał, że starszy od niego o 10 lat Andrew Golota wraca i to w wrestlingu, to se Ricky pomyślał "a czemu ja bym nie mógł wrócić w mojej koronnej dyscyplinie sportów walki".
Kilka portali bokserskich donosi, że rywalem Hattona ma być... Michael Katsidis!

I o ile kilka lat temu ta wiadomość by mnie ucieszyła, tak teraz mam mieszane odczucia...
Po co to Ricky'emu, po co ? Osiągnął prawie wszystko. Był w czołówce P4P, dzierżył całą masę tytułów. Obawiam się jednak, że po prostu przećpał większą część swojego majątku i musi wrócić. Mam nadzieję, że się mylę, ale ciężko mi znaleźć inną przyczynę powrotu Hitmana. Katsidis nawet w obecnej formie może uszkodzić Ricky'ego.
Zaskakujące nieco jest, że od razu taki rywal na powrót. Powody są więc dwa:
- Hatton wciąż jest w bardzo dobrej formie i wierzy chłopak w siebie
- albo to jednorazowy skok na kasę
@Adammobp
Ale jaki rywal? Widziałem Ricky'ego ostatnio w RingSide czy ManchesterCityTv i był tam wielkości Włodarczyka! Nie wiem jak On ma zamiar wytrzymać kondycyjnie. Skok na kasę.
Wiemy już na pewno, z kim w powrocie zmierzy się Hatton: jego rywalem będzie były mistrz WBA w wadze półśredniej, Wiaczesław Senczenko.

Jak na powrót Ricky'ego po paru latach i wielu problemach przeciwnik więcej niż dobry. Ponadto Senczenko jest nadal całkiem wysoko w rankingach, więc Hatton po ewentualnym zwycięstwie może być bliski walki o pas mistrzowski...
Trudno mi wyrokować na temat przebiegu tej walki. Hatton jest po rożnych przejściach, a Senczenkę widziałem tylko w walce z Maliggnagim. Ale niewątpliwie jest to odważny dobór rywala jak na powrót do boks po kilkuletniej nieaktywności.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie