Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacquiao vs Marquez IV
10-12-2012, 04:19 PM
Post: #71
RE: Pacquiao vs Marquez IV
@Pakman
Tutaj nie chodzi tylko o sam nokaut, ale o rangę pojedynku. Nie ma co porównywać walki Pacquiao-Marquez IV z Kessler-Green... gdzieś tam w boksie zawodowym jakiś no name pewnie jeszcze efektowniej znokautował jakieś no name... nie oznacza to, że taka walka miała by kandydować do nokautu roku w boksie. Liczy się ranga pojedynku ! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2012, 04:44 PM
Post: #72
RE: Pacquiao vs Marquez IV
Ale ranga walki Kesslera z Greenem też była wysoka. Nie aż tak jak Pacquiao vs Marquez IV, ale na tyle wysoka aby nokaut, który miał w niej miejsce cenić wyżej niż uderzenie Marqueza. Oto porównanie







[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2012, 06:32 PM
Post: #73
RE: Pacquiao vs Marquez IV
@Pakman
Jestem w szoku, że tak myślisz. Przecież ranga walki Pacquiao-Marquez była nie porównywalna do tej Kessler-Green... walka na szczycie P4P, HBO PPV, Las Vegas, MGM Grand, 4 walka odwiecznych rywali... oba nokauty były wspaniałe i brutalne, ale pod względem rangi i zawodników Pacquiao-Marquez miażdży Kessler-Green.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2012, 06:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2012 06:54 PM przez Pakman.)
Post: #74
RE: Pacquiao vs Marquez IV
Była nieporównywalna, ale to nie zmienia faktu, że walka Kessler - Green nie przeszła bez echa w świecie boksu. Nie była to jakaś gala w Pcimiu Dolnym, tylko duże wydarzenie transmitowane do kilkudziesięciu krajów, dlatego uważam, że te nokauty można porównywać.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2012, 08:25 AM
Post: #75
RE: Pacquiao vs Marquez IV
Wypowiedziała się matka Pakmana (Pacquiao, nie tego Pakmana z forum). Manny został sekciarzem Big Grin

Cytat:Był katolikiem, ale w ubiegłym roku związał się z grupą religijną studiującą Biblię. - Od kiedy ci protestanci weszli w jego życie, przestał się koncentrować na boksie. Oni ciągle się modlą, Manny nie ma nawet czasu na sen

A to jest jeszcze lepsze:
Cytat:Powiedział mi, że nie ma pieniędzy dla mnie na bilet lotniczy do Rzymu. Jeśli dłużej będzie przystawał z tymi pastorami, to rzeczywiście zbiednieje

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2012, 11:09 AM
Post: #76
RE: Pacquiao vs Marquez IV
@Adammobp
Opis wskazuje na to, że Manny został świadkiem Jehowym.... żal mi go.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2012, 08:52 PM
Post: #77
RE: Pacquiao vs Marquez IV
Najbardziej mnie śmieszy, że facet, który podciera dupę dolarami, nie nie miałby paru tysięcy dolarów na bilety dla własnej matki Big Grin

(11-12-2012 11:09 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @Adammobp
Opis wskazuje na to, że Manny został świadkiem Jehowym.... żal mi go.
Czy Jehowym, chyba nie. A może... I przyjdzie taki dzień, że Manny będzie stukał do drzwi polskich mieszkań Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2012, 09:02 PM
Post: #78
RE: Pacquiao vs Marquez IV
@Adammobp

Jeśli RJJ urządza trasę koncertową po Rosji, to wszystko jest możliwe.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2012, 04:54 PM
Post: #79
RE: Pacquiao vs Marquez IV
Ma ktoś może linka do ostatniej rundy z walki Pacquiao-Marquez z amerykańskim komentarze i w jak najlepszej jakości?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2012, 08:20 PM
Post: #80
RE: Pacquiao vs Marquez IV
Adamek
HL tworzysz ?Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości