Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fonfara vs Karpency
17-11-2012, 09:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2012 09:22 AM przez dariusz222.)
Post: #21
RE: Fonfara vs Karpency
brawo ! niesamowity postęp tego chłopaka - a mówią, że Sam Colona to cienki trener. To była 23 walka Fonfary a ma w swoim dorobku rywali, których taki Cygan nigdy nie miał mając 40 walk - Fonfara ma pas IBO w 23 walke - Kostecki po około 40 walkach zapragnął walki z rozbitym, niegroźnym RJJ - szczyt marzeń i ambicji... i nikt mi nie powie, że to nie jest śmieszne. Tak samo jest z Jonakiem, Kołodziejem i innymi z tej grupy - no może poza Diablo, który ma ten pas i miał parę trudnych walk


ps. jak by ktoś będzie w posiadaniu tej walki to mam nadzieje, że zapoda na forum : ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2012, 09:26 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2012 09:26 AM przez Pakman.)
Post: #22
RE: Fonfara vs Karpency
Andrzej najprawdopodobniej doznał złamania prawej dłoni Sad

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2012, 09:30 AM
Post: #23
RE: Fonfara vs Karpency
ciekawe na ile poważne to złamanie. śródręcze, nadgarstek ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2012, 09:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2012 09:49 AM przez RoyJonesJr.)
Post: #24
RE: Fonfara vs Karpency
(17-11-2012 09:30 AM)dariusz222 napisał(a):  ciekawe na ile poważne to złamanie. śródręcze, nadgarstek ?

Na konkurencji wyczytałem że to była pęknięta kość dłoni więc wcale sie nie dziwie że Karpency wygrywał na punkty. ale po raz kolejny polak pokazał charakter tak jak Adamek w walce z Briggsem Wink Góral o ile sie nie myle od drugiej rundy walczył z połamanym nosem. A mi jest dalej ciężko nazwać Fonfare mistrzem świata chociaż IBO paskiem od spodni nie jest. Dobrze by było gdyby posiadacz IBO w każdej kategorii wagowej w jak najszybszym czasie dostawał walke o któryś z czterech pasów. Dodatkowo Fonfara w szatni powiedziałam że ta kontuzja dłoni sie nim ciągnie ma problemy od dłuższego czasu. ciekawie to nie brzmi i z czasem to bedzie co raz poważniejsze. musi coś z tym zrobic.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2012, 10:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2012 10:41 AM przez PeterManfredo.)
Post: #25
RE: Fonfara vs Karpency
Andrzej jesteś świetny!
Uwielbiam tego gościa. Pierwsza runda mistrzostwo! Powodzenia dalej,wracaj do zdrowia

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2012, 10:40 AM
Post: #26
RE: Fonfara vs Karpency
Fonfarze nie ułożyła się ta walka dobrze, ale mimo to dał radę i rozbił Karpnecy.

Teraz niech obroni pas 2 razy, a potem "unifkacja" z Cleaverlym lub... Hopkinsem Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2012, 10:48 AM
Post: #27
RE: Fonfara vs Karpency
Cleverly nie weźmie walki z Andrew nie ma tekiej opcji. Szumenow tym bardziej będzie siedział na tym swoim zadupiu i tam broniła pasa ze śmiesznymi bokserami ze swojej grupy. Trzeba będzie się porwać na Cloud lub Dawsona.

PS: Rewanż Chada z Pascalem dogadany.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2012, 11:22 AM
Post: #28
RE: Fonfara vs Karpency
Ogladall ktos w ogole walke? Pytam, bo ja nie widzialem. Z tego co czytam, to Polak przegrywal, a zakonczenie bylo dosc "dziwne".

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2012, 11:26 AM
Post: #29
RE: Fonfara vs Karpency
@BMH

Opis zamieściłem w ostatnim poście drugiej strony.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2012, 11:32 AM
Post: #30
RE: Fonfara vs Karpency
Juz rzucilem okiem.Smile Jak sie odniesiesz do kontuzji Karpencego? Faktycznie Andrzej mu pomogl, czy cos zle zrozumialm z zagranicznych stronek?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości