Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jorge Linares
30-12-2014, 12:11 PM
Post: #11
RE: Jorge Linares
Linares mistrzem świata w 3. kategorii wagowej. Wenezuelczyk znokautował Prieto w 4. starciu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 05:12 PM
Post: #12
RE: Jorge Linares
Nie przeceniałbym tego wydarzenia. To była walka o vacat ze słabym przeciwnikiem, czyli właściwie pas dla Linaresa za darmo w uznaniu dawnych zasług. Ja doceniam fakt, że Linares jest jednym z najbardziej efektownie boksujących zawodników w tej kategorii, ale myślę, że "szklanka" nie pozwoli mu na dłuższe posiadanie tytułu mistrzowskiego. Chociaż z drugiej strony patrząc, to osłabiona licznymi przejściami czołowych bokserów (Guerrero, Broner, DeMarco, Crawford) do wyższych kategorii waga lekka jest dzisiaj jedną z najsłabszych i Linares może w niej brylować, jeżeli będzie unikać konfrontacji z tymi najsilniej bijącymi (np. Verdejo, Quintero, Trojanowski).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 08:55 PM
Post: #13
RE: Jorge Linares
Bey też mu może nastukać i raczej by to uczynił.Gamboa wyciera nim ring.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2015, 08:36 PM
Post: #14
RE: Jorge Linares
Linares vs. Gamboa na horyzoncie.
Spodziewałem się, że do tej walki może dojść. Trudno tutaj o faworyta, oboje są pompowanymi "lekkimi".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2015, 08:55 PM
Post: #15
RE: Jorge Linares
Moim sporym faworytem jest Gamboa po jego stronie wszystkie atuty na których bazuje Lineras czyli szybkość,technika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2016, 01:01 AM
Post: #16
RE: Jorge Linares
Po druzgocącej klęsce w pojedynku z Sergio Thompsonem przekreśliłem Linaresa jako boksera i sądziłem, że już nic z niego nie będzie. Tymczasem udanie wrócił w wadze lekkiej, a po zwycięstwie nad Crollą chyba można go nawet uważać za aktualnego lidera tej kategorii. W wygranych nie przeszkodziła mu szklana szczęką, jak sądzę z dwóch powodów. Po pierwsze, tak jak swego czasu Władimir Kliczko, poprawił obronę i teraz jest go trudniej precyzyjnie trafić. Po drugie, nie walczył w ostatnich latach z rywalami o szczególnie mocnym ciosie. Jednak szklanki pozbyć się nie można i ten problem zapewne prędzej, czy później u Linaresa się pojawi. Zwłaszcza, gdy przyjdzie mu zmierzyć się z kimś tak mocno bijącym, jak Dejan Zlaticanin, Richard Commey lub Felix Verdejo.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2017, 07:59 AM
Post: #17
RE: Jorge Linares
Linares 23 września ma przystąpić do kolejnej obrony pasa. Kolejny raz w Wielkiej Brytanii, kolejny raz z Brytyjczykiem. Obowiązkowym pretendentem jest Luke Campbell.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości