Ankieta: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera
Austin Trout
Carlos Molina
Erislandy Lara
Saul Alvarez
Sergio Martinez
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera?
26-08-2012, 05:43 PM
Post: #21
RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera?
Śmiejcie się z Bradleya, ale co by nie powiedzieć jest świetnym śliskim zawodnikiem i na pewno stawi większy opór niż Alvarez.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2012, 07:28 PM
Post: #22
RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera?
Jak już pisałem alvarez to kpina, co to za przeciwnicy dla niego są wybierani, niech lopez go zleje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2012, 02:26 PM
Post: #23
RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera?
@Holy230
Skoro Alvarez to kpina to czym przy nim jest Malignaggi? Canelo jest bardzo młody, ma jeszcze dużo czasu na wielkie walki a mimo to ma na swoim rozdziale szeroką czołówkę ''średniaków'' a także Shane Mosley'a. Teraz walczy z Lopezem, który pokonał samego Ortiza. Canlo to przyszła gwiazda pokroju De La Hoy'i, zobaczysz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2012, 06:18 PM
Post: #24
RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera?
Malignaggi jest czołowym półśrednim na świecie, nie boi się nikogo jak alvarez i przestań go hejtować bo czym jest adamek w wadze ciężkiej? twarzoblokiem chyba
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2012, 06:24 PM
Post: #25
RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera?
Holy, trzeba rozróżnić to, że kariera i rywale Canelo to jest żart, ale to co ten chłopak potrafi zrobić w ringu to już jak najbardziej poważny poziom. Moim zdaniem jest lepszy niż Malignaggi kiedykolwiek był a naprawdę jest jednym z bokserów których mniej lubię. Osiągnięcia poziomu De la Hoyi mu nie wróżę, ale moim zdaniem to więcej niż dobry mistrz.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2012, 07:09 PM
Post: #26
RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera?
Niech ktoś poważny go przetestuje, wtedy możemy mówić że jest mistrzem świata Smile bo Shane z walk z de la hoyą by go rozbił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2012, 07:42 PM
Post: #27
RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera?
@Holy230
Hejtujesz Alvareza chociaż nie masz do tego podstaw więc i ja hejtuje Malignaggiego a Twój wjazd na Adamka jest tylko dowodem na brak pomysłu dalszej dyskusji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2012, 08:41 PM
Post: #28
RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera?
@Holy230
Wjazd na Adamka czysto żałosny. Tak jak powiedział kolega wyżej nie masz pomysłu na dyskusję i brniesz w nonsens. To, że AdamekFightPL wjechał na Paulliego to nie znaczy, że chcę Ci robić na złość tylko wygłasza swoje zdanie a że dotyczy ono Twojego ulubieńca to przypadek. Ja podpiszę się (chyba już setny raz) pod Mastrangelo. Umiejętności Canelo nie odbieram. Rywali i prowadzenie i krytykuję. Przyszłości a'la DeLaHoya mu nie wróżę.

Do tego chciałeś być zabawny z Charrem a masz zajebistego byka... "unDIsputed" a nie unIDsputed".

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2012, 10:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2012 10:47 AM przez Holy230.)
Post: #29
RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera?
Hehe Jerome thx za błąd nie chciałem być zabawny tylko, zilustrowałem możliwą przyszłość Big Grin

Adamek hejtujesz Pauliego, chociaż nie patrzysz na to z kim walczył to że przegrał z czołówką nie możesz go nazywać średniakiem, bo przecież średniak nie zostaje mistrzem świata,a Alvarez nie jest jeszcze poważnie sprawdzony
Niech walczy z Chavezem, będzie wojna o meksyk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2012, 05:28 PM
Post: #30
RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera?
@Holy230
Mój nick to AdamekFightPL , pisanie do mnie ''Adamek'' jest trochę nie stosowne Big Grin Ja nie hejtuje Pauliego, nie mam nic do niego, ale nie uważam, że jest on lepszym bokserem od Saula (zauważ, że cynamonik też jest mistrzem WBC)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości