Forum - BOKSER.ORG
Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera? (/thread-568.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera? - Holy230 - 23-08-2012 04:25 PM

Kto waszym zdaniem miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera, dodam odrazu że uwzględnilem tylko wagę junior średnią i martineza z którym walka jest możliwa nie wliczając Pacquiao który nie zgodzi sie +147lbs Smile


RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera? - Jerome - 23-08-2012 06:08 PM

Odpowiedź jest prosta. Mayweather jest nie do tknięcia. Mosley był najbliżej ostatnio i marnie skończył. Mayweather może przegrać jedynie sam ze sobą. Nie mówię o kontuzji bo od niego nigdy o tym nie słyszałem. Mówię o zbędnym przedłużaniu kariery. Jeśli już koniecznie chcesz odpowiedzi to co to za różnica, czy ktoś ma 10% szans na wygraną czy 20%? To wciąż o wiele mniej niż 50% czym pamiętajmy, jest wyrównana walka. Aby wygrać musisz posiadać co najmniej 60%/70% a takiego pięściarza nie ma. Technicznie nie ma nikogo lepszego. Furiacki atak to też strata czasu. De La Hoya czy Ortiz próbowali i nic to nie dało. Zamykanie w narożnikach a'la Cotto też jest skuteczne tylko do czasu. Money na wszystko znajdzie sposób. To jest fenomen.


RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera? - Tar-Ellendil - 23-08-2012 06:18 PM

Floydowi lat nie ubywa, ale przez najbliższy rok może nie mieć godnych rywali.

Na chwile obecną Lara, Martinez być może Golovkin mogliby napsuć mu sporo krwi.


RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera? - Jerome - 23-08-2012 06:22 PM

@Tar-Ellendil
Nie no starcie z Alvarezem, Berto, Martinezem, Bradley'em, Pacquiao czy Larą mogłyby być ciekawe jednak dla mnie Money to w każdym z nich jest wielkim faworytem.


RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera? - Mastrangelo - 23-08-2012 07:33 PM

Erislandy Lara to jedyny bokser od 140 do 154 którego wytypowałbym do pokonania Floyda. Nie chodzi o to, że myślę, że Lara jest taki wspaniały, ale to moim zdaniem jest koszmarny styl dla Floyda.


RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera? - Tar-Ellendil - 23-08-2012 08:23 PM

Jerome masz rację, każda walka Floyda jest teraz bardzo wyczekiwana i zawsze jest wielka pompa.

Ale wiek robi swoje i wystarczy jeden słaby dzień na takim poziomie i możesz przegrać.

Lara, Martinez, Gamboa, Alvarez, Golovkin, Pacquiao nawet Bradley - te walki byłyby mega.


RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera? - Holy230 - 23-08-2012 11:15 PM

Dla mnie Alvarez to kpina nie dałbym mu jednej rundy z floydem zapewne


RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera? - Money - 24-08-2012 12:00 AM

Moja odpowiedź brzmi: nikt Smile i wszyscy, którzy znają się na boksie się z tym zgodzą. Floyd jest geniuszem w swoim fachu


RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera? - AdamekFightPL - 24-08-2012 09:26 AM

@Holy230
Więc dlaczego umieściłeś Alvareza w swojej ankiecie? Big Grin Jak na razie Floyd jest nie pokonany i nie ma na niego mocnego jak na Kliczków w HW, chyba, że Broner przejdzie do wagi +147lbs


RE: Kto miałby największe szanse na pokonanie Floyda Mayweathera? - Jerome - 24-08-2012 09:36 AM

@AdamekFightPL
Na Klitschków jest Mariusz i Haye Tongue

Gdyby wagowo byliby podobni to starcie z Bronerem bardzo chętnie zobaczę.