Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proksa vs Golowkin
01-09-2012, 01:33 PM
Post: #41
RE: Proksa vs Golowkin
Wygrany zawalczy z Gealem albo Sturmem oto cała przyszłość.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 02:58 PM
Post: #42
RE: Proksa vs Golowkin
Generalnie to Grzesiek jak wygra to ma lepszą przyszłość niż Golovkin. Wszyscy stawiają na Kazacha więc jak wygra to unikania ciąg dalszy a jak nasz Super G go oszuka to może być ciekawie w przyszłości. Sturm lub Geale? Super! Może nawet Martinez lub Chavez?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 03:01 PM
Post: #43
RE: Proksa vs Golowkin
Jeśli chodzi o kolejnych rywali Grześka to ja się wstrzymam z pisaniem czegokolwiek do momentu zakończenia jego walki z Gołowkinem, ale mogę jedno napisać już teraz: z Chavezem zupełnie go nie widzę. Przewaga warunków fizycznych zdecydowanie po stronie Meksykanina, siła ciosu chyba też, doświadczenie również. Największym atutem Proksy byłaby nieszablonowość, ale... Chyba lepiej się wstrzymać z prognozami do ostatniego gongu w walce z "GGG".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 03:03 PM
Post: #44
RE: Proksa vs Golowkin
@Szakal
I tu niestety popieram. GGG to ciężka przeszkoda.. ale ja wierzę w sukces! Grzesiek da z siebie wszystko a jak to wystarczy to będzie fiesta!

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 03:10 PM
Post: #45
RE: Proksa vs Golowkin
Nie ma co się łudzić i mówić o przyszłości Proksy. Grzechu przegra przez TKO/KO, innej opcji nie widzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 03:13 PM
Post: #46
RE: Proksa vs Golowkin
@AdamekFightPL
I Ty mówisz o łudzeniu się i robieniu sobie nadzieji (że już tak lekko naciągnę)? No bez przesady. Wszyscy liczymy na zwycięstwo, powinieneś się cieszyć - NARÓD OKAZUJE PATRIOTYZM!!! Tongue

Żebyś tylko tego jakoś błędnie nie podłapał, proszę Cię.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 03:21 PM
Post: #47
Bug RE: Proksa vs Golowkin
(01-09-2012 03:13 PM)Jerome napisał(a):  NARÓD OKAZUJE PATRIOTYZM!!!
Fajnie by było, gdyby okazywał również realizm Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 03:27 PM
Post: #48
RE: Proksa vs Golowkin
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...5YS9gXms#!

Ja się zastanawiam poważnie, czy ten koleś w ogóle przygotował się do walki. Cały czas jakieś wywiady, wypady na baseballa, konferencje, przechwałki i teraz jeszcze Gienek poznaje uroki NY. Ale to jego problem, nie zdziwię się, jeśli GGG zlekceważy Proksę i padnie w okolicach 5 rundy. Grzegorz poza tym będzie dla niego za szybki. Nie wiem czemu nikt nie porusza tej kwestii, ale Gołowkin przy Super G jest wolny jak ketchup. Właśnie postawiłem zresztą 70 zł na wygraną Grzegorza.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 03:32 PM
Post: #49
RE: Proksa vs Golowkin
(01-09-2012 03:27 PM)Pakman napisał(a):  http://www.youtube.com/watch?feature=pla...5YS9gXms#!

Ja się zastanawiam poważnie, czy ten koleś w ogóle przygotował się do walki. Cały czas jakieś wywiady, wypady na baseballa, konferencje, przechwałki i teraz jeszcze Gienek poznaje uroki NY. Ale to jego problem, nie zdziwię się, jeśli GGG zlekceważy Proksę i padnie w okolicach 5 rundy.

Nie no, tym bym się nie "martwił" ;] Gołowkin to chyba profesjonalista, poza tym zlekceważenie przygotowanego nawet na pół gwizdka Proksy (bo chyba nikt nie wierzy, że Proksa jest w swojej najlepszej dyspozycji) może się skończyć nieprzyjemnie i on o tym dobrze wie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 03:44 PM
Post: #50
RE: Proksa vs Golowkin
Z tym przygotowaniem to bym nie dramatyzował. Lepiej byłoby oczywiście gdyby miał te kilka tygodni więcej, ale uważam, że gdyby Grzesiek wiedział, że nie jest w stanie zbudować odpowiedniej formy, to po prostu nie brałby tej walki. Dla przypomnienia: Sugar Ray Robinson w swoich najlepszych latach walczył niemal co 2 tygodnie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości