Forum - BOKSER.ORG
Proksa vs Golowkin - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Proksa vs Golowkin (/thread-567.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Proksa vs Golowkin - AdamekFightPL - 23-08-2012 02:00 PM

Zdziwiłem się gdy w zakładce Aktualności nie znalazłem takiego tematu... dlatego też zakładam go żeby każdy mógł wypowiedzieć się na temat tej walki.

Osobiście w głowie mam różne scenariusze co do przebiegu walki. Jeżeli chodzi o zwycięstwo punktowe to widzę wygraną Proksy, a jeżeli chodzi o nokaut to widzę zwycięstwo Golowkina. Bardzo wierzę w Proksę, ale jestem pesymistycznie nastawione do tego pojedynku. Wolę być fajnie zaskoczony niż rozczarowany. Szczególnie boje się tej ''brutalnej'' siły Golowkina. W połączeniu z opuszczonymi rękami Grzesia może powstać mieszanka wybuchowa, która będzie równała się niestety z deskami Proksy, ale znowu Giennadij to przy Proksie drewno w dodatku świetny technicznie a wydaje mi się, że im bokser walczy bardziej technicznie tym lepiej Grzesiu może sobie poradzić. Oby tylko się Grzesiek nie wypalił. Marzy mi się żeby Grzesiek wyszedł do walki z Golovkinem tak samo wyluzowany jak do walki z Sylvestrem.


RE: Proksa vs Golowkin - Pakman - 23-08-2012 02:21 PM

Dla mnie żadne rozstrzygnięcie w tej walce nie byłoby zaskoczeniem. Gołowkin przez KO, Proksa przez KO, wreszcie remis, wszystko jest możliwe. Uważam, że o wyniku zadecyduje głowa i nastawienie psychiczne. Osobiście liczę na zwycięstwo Grześka po bardzo emocjonującej walce, podobnej do Pacquiao vs Morales I.


RE: Proksa vs Golowkin - Polak18 - 23-08-2012 07:56 PM

Teorytycznie to Proksa ma więcej atutów po swojej stronie.Dzisiaj widziałem zapowiedź tej walki na nSport,że pokazują w nocy z 1/2 września.Więc nie wiem czy to na nPremium HD czy na nSport będzie.


RE: Proksa vs Golowkin - neQ - 25-08-2012 01:48 PM

http://n.pl/sport/boks-proksa-golowkin-moment-prawdy
Wydaje mi się, że niestety transmisja będzie tylko na kanale NPremium HD. Na dekoderach "eNki" jest ten kanał w pakietach, jednakże na dekoderach kablowych (np. Vectra) nie zauważyłem go. Trzeba poczekać jeszcze kilka dni, być może transmisja zostanie również włączona na pierwszy kanał NSport.


RE: Proksa vs Golowkin - AdamekFightPL - 25-08-2012 01:56 PM

Na szczęście posiadaczy telewizji N walka na pewno będzie pokazana na nSport. Ogłoszą to 3-4 dni przed walką. Oczywiście nie jestem wstanie poprzeć tych informacji jakimikolwiek informacjami ze względu na to, że są to tylko i wyłącznie moje przemyślenia. Nie raz, nie dwa taka sytuacja była w Polsacie kiedy to reklamowali walki na Polsat Sport itd a kilka dni przed galami dawali na otwartym. Chodzi pewnie o to, że dużo ludzi będzie chciało pooglądać tę walkę Proksy więc ludzie z N myślą, że ci, którzy nie mają tego pakietu wykupią go.


RE: Proksa vs Golowkin - Maynard - 25-08-2012 02:28 PM

Czyli tak czy inaczej trzeba będzie zorganizować jakiegoś sensownego streamaWink


RE: Proksa vs Golowkin - AdamekFightPL - 25-08-2012 03:28 PM

@Maynard
Niestety, Polsat za przeproszeniem - dał dupy...


RE: Proksa vs Golowkin - Pakman - 25-08-2012 06:03 PM

Podobno jednym ze sparingpartnerów Gienka jest Johnathon Banks. Nie wiem co oni odwalają z tymi kolesiami z junior ciężkiej i ciężkiej. Przecież to jest diametralnie inne od tego co spotka Gołowkina w ringu.


RE: Proksa vs Golowkin - AdamekFightPL - 25-08-2012 06:28 PM

@Pakman
Dokładnie, myślę, że to tylko zagrywka psychologiczna żeby Proksa przestraszył się siły ciosu Golowkina. A może też team Golowkina spodziewa się, że Proksa będzie bił jak prawdziwy zawodnik HW dlatego też z takimi sparują Big Grin ?? to jest wielka zagadka. Inną opcją jest to, że może Golowkin sparuje tylko z zawodnikami uczęszczającymi w jego gymie a los chciał, że trafili mu się sami CW oraz HW. Tak czy inaczej jest w tej walce faworytem.

Tak jak w walce Adamek-Kliczko bałem się brutalnej siły Kliczki tak teraz boje się brutalnej siły Golowkina.


RE: Proksa vs Golowkin - Pakman - 25-08-2012 06:54 PM

Tylko że Adamek nie miał żadnych agumentów w walce z Kliczką. Ja przed tą walką najbardziej obawiałem się warunków Witka, bo Tomek ma twardą szczękę, no i nie padł na deski. Proksa może zaoferować szybkość, balans i również siłę ciosu, bo o szczęce Gołowkina nic nie wiadomo.