Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
02-03-2015, 08:35 PM
Post: #131
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Szkoda, że Polsat nie pokaże ciekawie zapowiadającej się piątkowej walki Zolani Tete-Paul Butler.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2015, 01:21 AM
Post: #132
RE: Polsat sport/polsat sport extra
@ Jednak, nie będzie gali Haymona, w Polsacie Sport, @Kubala, sorry za moje niedoinformowanie!
Jestem nie pocieszony z tego powodu, ; ( Polsat nie ma umowy z NBC, HBO i Show, jak wiadomo mają,
Szkoda gal NBC, a jeszcze będą gale Na CBS, , może Fightklub się postara.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2015, 02:06 AM
Post: #133
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Widziałem właśnie na twiterze wpis Mateusza Borka, ale to "Jeszcze nie ma?" Garczarczyka może oznaczać, że do walki Provodnikov - Mathysse się wyrobią Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2015, 04:07 AM
Post: #134
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Prowo-Matthysse jest na HBO Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2015, 02:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2015 02:05 AM przez Wietnam.)
Post: #135
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Tranmisja gali z Walką, wieczoru o pasy federacji WBO International i NABF w San
Antonio ,waga superpiórkowa: Francisco Vargas - Will Tomlinson, , transmisja na żywo w nocy z czwartku na piątek o godz 2.30, w Polsacie Sport.
W niektórych programach tv, na polsacie sport, widnieje transmisja od godz 20.00, ale to błąd, , , żeby niektórzy kibice się nie pomylili Smile , rzecz jasna, z racji różnic czasowych,.

na marginesie, to chyba pierwsza polsatowska transmisja gali HBO w dni robocze. Smile, prawdopodobnie, bo nie pamiętam ostatniej takowej. ,
Ktoś będzie oglądał? @Kubala?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 11:25 AM
Post: #136
RE: Polsat sport/polsat sport extra
WP
Nie zauważyłem wczesniej tego postu Wink
Czy będę oglądał? Nie wiem, często nie śpię o tej porze, więc może do snu sobie zarzucę. Ale nie żebym jakoś czekał na tą galę Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 11:32 AM
Post: #137
RE: Polsat sport/polsat sport extra
A Arreola ma walczyć jutro, tak? Ktoś pokaże jego walkę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 01:00 PM
Post: #138
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Tak, Wilku. Arreola jutro, ale transmisji nie będzie, bo póki co nikt w Polsce nie ma umowy z Haymonem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 07:40 PM
Post: #139
RE: Polsat sport/polsat sport extra
oprócz głównej walki wieczoru, ciekawi mnie również występ młodego prospekta wagi półśredniej,Traviella "Black Magic"Manzona,
trenowanego przez Ann Wolfe, pięściarz obdarzony bardzo mocnym uderzeniem, kandydat na mistrza świata w bliskiej przyszłości
narazie 9 pojedynków, , wszystkie wygrane przez nokaut, obdarzony dobrymi warunkami fizycznymi, wysoki 185 cm,
narazie mierzył się z samymi Bumami i podczas tej gali zmierzy się z w miarę wytrzymałym bumem Joshuą Snyderem, ale ma w sobie to coś, będą z niego ludzie .


http://m.youtube.com/watch?v=vXAgNWwMSBk-próbka.

Polsat od jego walki powinien otworzyć transmisję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 08:07 PM
Post: #140
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Będziesz oglądał WP? Ja jutro mam cały dzień zawalony, więc raczej dzisiaj wcześniej spać się położę (choć kto wie...), a do tego dochodzą jutro i pojutrze ciekawsze gale, na które już trzeba wstać.
Co do tego Maziona to mam mieszane odczucia. Rekord ok, ale czekam na kogoś z dodatnim bilansem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości