Forum - BOKSER.ORG
Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks w telewizji (/forum-17.html)
+--- Wątek: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie? (/thread-559.html)



Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie? - Holy230 - 18-08-2012 04:10 PM

Polsat sport niby jest boks ale po co oglądać 50razy Pacquiao vs Bradley/Donaire vs Mathebula. Wczoraj o 1:00 leciała legendarna walka Włodarczyk vs Palacios miałem ochotę punktować tą walkę ale szczerze mówiąc zasnąłem w przerwie między 1 a 2 rundą. Wolałbym już oglądać starsze walki ale ciekawsze, które może i oglądałem ale z chęcią sobie je przypomne. A jaka jest wasza opinia na ten temat Smile?


RE: Polsat sport/polsat sport extra - AdamekFightPL - 19-08-2012 04:35 PM

Holy230
Dokładnie! dzisiaj np. też leciał pojedynek Włodarczyk vs Green. Ja myślę, że Polsat nie przypadkowo pokazuje powtórki walk. Wolałbym żeby pokazywali codziennie inne walki nawet te stare niż powtarzać po 20 razy w tygodniu te samą walkę... jest to bardzo wkurzające.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Holy230 - 20-08-2012 11:51 PM

Dzisiaj sie pośmiałem troche z Majewskiego, bo do Proksy to mu brakuje bardzo dużo, Torres tak go znokautował mocno że leżał jak kłoda Big Grin
A pozatym najczęściej pokazują walki top rank Smile zauważ


RE: Polsat sport/polsat sport extra - AdamekFightPL - 22-08-2012 12:07 PM

@Holy230
Mam nadzieje, że Polsat będzie pokazywał gale TNT Promotions...


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Holy230 - 22-08-2012 07:14 PM

TMT promotions Big Grin "The Money team" ja jestem fanem "El Diamond Boy Promotions"


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Sander - 08-06-2013 12:21 PM

Panowie jak tam dzisiaj z transmisjami? Na którym niemieckim kanale można obejrzeć Hucka i zapewne koliduje walka wieczoru z KSW? Wrzucajcie jakieś info o transmisjach z dzisiejszych walk.
Wie ktoś jak to jest, że jesli galę Huck vs Afolabi transmituje Polsat Sport a zamówię PPV to na jakim kanale będę mógł oglądać galę KSW? Zostaje stworzony wtedy jakiś tymczasowy kanał czy wewala mi się to na Polsat Sport ?


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 08-06-2013 06:43 PM

Nie, poszukaj na 50 w górę, tam na pewno jest gdzieś KSW. Bedziesz miał program PPV KSW itd.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 11-06-2013 11:45 PM

Zerkając na ramówkę PSE spotkałem się z takim czymś jak: Gala boksu zawodowego w Aarhus. Co to jest w ogóle za gala? Walczy tam ktoś ciekawy?


RE: Polsat sport/polsat sport extra - redd - 12-06-2013 02:59 PM

Chyba o tę galę chodzi:
http://boxrec.com/show_display.php?show_id=669041


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Sander - 12-06-2013 03:33 PM

Właśnie dają powtórkę walki Huck vs Minto
@redd
Jeśli to rzeczywiście ta gala to ciekawe za jaką karę PSE to pokazuje...Smile