Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
12-06-2013, 05:15 PM
Post: #11
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Mają kontrakt na gale Sauerlanda, więc i ten słaby event pokażą jako zapchajdziurę ramówki.
Ostatnio Polsat Sport oddaje pole na boks Orange Sport. Nie martwi mnie ten fakt, a nawet dobrze że jest większa konkurencja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2013, 06:32 PM
Post: #12
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Trochę szkoda, że w OS są głównie tylko walki wieczoru, a na PS była cała gala. Fajnie było wtedy popatrzeć na młodych bokserów, którzy dopiero wchodzą w bokserski świat. Ale fakt faktem, w tą sobotę są łącznie 4 gale - 3 na Polsatach i 1 na OS. Całkiem sporo, jak na jeden weekend.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2013, 09:36 PM
Post: #13
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Fightklub od 1 sierpnia w ofercie CP. Zastąpi wycofywany z polskiego rynku ESPN Classic. Zmiana może nie korzystna, bo ESPNC to naprawdę solidny kanał był, ale myślę, że będzie ciekawym uzupełnieniem bokserskiej oferty Cyfrowego Polsatu. Na Fightklubie można wyłapać naprawdę sporo ciekawych walk i choć transmisji live jest jak na lekarstwo, to z chęcią poprzypominam sobie kilka pojedynków z oferty Fightklubu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2013, 11:07 PM
Post: #14
RE: Polsat sport/polsat sport extra
W sumie płakać specjalnie po ESPNC nie będę, były tam ciekawe programy, ale od dwóch lat boksu tam jak na lekarstwo. Większość to archiwalne mecze, które chyba mało kogo interesują.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 12:02 AM
Post: #15
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Tak, ale właśnie na ESPNC pierwszy raz oglądałem Aliego, Tysona, Gattiego, a więc sentyment pozostałTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 10:10 PM
Post: #16
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Dawniej na ESPN można było obejrzeć dużo więcej rzeczy związanych z boksem,typu te programy z Bertem Sugarem i wiele legendarnych walk,a teraz jak patrze to w kółko leci 30 na 30 z historią Alego i Holmesa.Fightklub na plus Smile

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2013, 09:33 AM
Post: #17
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Gala Fonfara - Campillo będzie w Polsacie Sport i Polsacie. Problem jest tylko taki, że w otwartej TV pokażą chyba tylko Artura z Mollo, bo transmisja zaplanowana jest na 5, a o 6 koniec. Do tego widziałem reklamę, gdzie mówili tylko o walce Szpilki. Trochę by to nieuczciwe było wobec Andrzeja...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2013, 11:07 AM
Post: #18
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Z tego co wiem to Fonfara vs Campillo również w otwartym.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2013, 07:24 PM
Post: #19
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Fightklub to świetny program! Ciągle tam leci jakiś boks,a że często mniej znany to nawet wyników tych walk nie znam,więc oglądam z ciekawością.Polecam Tongue

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 11:41 PM
Post: #20
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Jako że na głównej piszą, że Szpila wychodzi o 5, a Fonfara około 6, to zdaje się, że mówią nieprawdę. Jak pisze na swoim twiterze Jerzy Mielewski, dziennikarz Polsatu, Szpila wychodzi 3.20-3.30, Fonfara tuż po nim. Tak piszę, by nikt kto chce obejrzeć walkę live, nie przegapił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości