Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
19-06-2015, 07:41 PM
Post: #241
RE: Polsat sport/polsat sport extra
(19-06-2015 04:43 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ale rozmawiamy o boksie czy o siatkówce?
Rozmawiamy o polsacie, który upodobał sobie ppv jako metodę dodatkowego dojenia swoich abonentów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2015, 12:36 AM
Post: #242
RE: Polsat sport/polsat sport extra
A to ciekawe co piszesz, bo jako klient Polsatu nie odczuwam tego dojenia. 40 zł rocznie to naprawdę takie "dojenie"? A może we wrześniu i to mnie ominie, bo w końcu gala jest w Łodzi.
Przez dwa lata Polsat wziął ode mnie dodatkowo 40 zł. Powiem ci Martin, majątek Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2015, 06:22 PM
Post: #243
RE: Polsat sport/polsat sport extra
@Martin
Większość kibiców boksu ma abonament polsatu a więc źle dla nich że coraz więcej boksu jest u konkurencji.
Szkoda że tvp nie pokazuje walk na otwartym kanale.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2015, 06:33 PM
Post: #244
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Mnie cieszy, że coraz więcej boksu jest w C+, jestem im wierny od lat (głównie ze względu na piłkę) i cieszę się, że zabierają Polsatowi nawet kluczowe dla nich dyscypliny. Do tej pory musiałem oglądać większość gal na streamach, teraz to się w końcu zmienia. TVP Sport też mam, więc spoko. Szkoda tylko, że Orange Sport tak skończył, bo tam też było trochę fajnych gal.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2015, 10:42 PM
Post: #245
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Cytat: cieszę się, że zabierają Polsatowi nawet kluczowe dla nich dyscypliny.
Cytat:Większość kibiców boksu ma abonament polsatu a więc źle dla nich że coraz więcej boksu jest u konkurencji.

Śmiesznie to trochę brzmi. Widzę, że JEDNA gala we Włoszech w C+, do których Polsat NIGDY nie miał kupionych praw, jest powodem opinii, że C+ zabiera CP boks i teraz jest go dużo w konkurencji. Niepoważne trochę, jeśli spojrzeć, że sam Polsat (nie licząc Fightklubu i TVP Sport) pokazuje 60 walk rocznie, a C+ z 6 Smile
Co do walk w TVP Sport, to ten kanał też jest dostępny w CP, więc nawet fajnie, że coś pokazują Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 01:16 PM
Post: #246
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Kubala bedzię na jakimś P-śie.s powtórka Lemieux vs Ndam? Co przychodzę z pracy chcę wieczorem obejrzeć ,nadrobić to ni-ma, tylko te igrz-europy.
Mógłbyś zobaczyć w tym programie od cp?
Kto komentował galę?
Dam źielonego rasputina,, Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 02:26 PM
Post: #247
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Wietnam
Jak będę wieczorem na swoim lapku to dam ci znać Wink Ja złapałem tą walkę w PSN, jedząc sobie wczoraj chińczyka :v
Walkę komentowali panowie Andrzejowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 03:21 PM
Post: #248
RE: Polsat sport/polsat sport extra
W PS news czesto są teraz retransmisje, Polsat dobrze kombinuje, trafiá tak do szerszej publiki,
kiedyś też Zou z Makao dali w news na żywo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 04:14 PM
Post: #249
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Sprawdziłem, obawiam się, że Polsat nie ma już w planach ponownej emisji tej walki Sad Musisz liczyć na szczęście w polowaniu, bo zawsze jest szansa, że pokażą, jeśli jakieś wydarzenie potrwa krócej/dłużej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 06:21 PM
Post: #250
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Mimo to dzięki, za sprawdzenie, zawsze jest szansa że zapełnią jakąś lukę tym pojedynkiem, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości