Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mało i średnio znane ringowe batalie.
26-03-2015, 10:24 PM
Post: #251
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Może kiedyś się coś zmieni...
Jak już to zmienić temat na ,walki wartę zobaczenia' i nie dawać masówki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2015, 02:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2015 02:16 PM przez Wit.)
Post: #252
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Właśnie oglądałem tę walkę na SportKlubie. Prospekt Perez miał pokonać byłego mistrza, z coraz słabszym bilansem, Acostę





SPOILERExclamation
Kod:
Właśnie oglądałem tę walkę na SportKlubie. Prospekt Perez miał pokonać byłego mistrza, z coraz słabszym bilansem, Acostę, jednak nie przyszło mu to łatwo. Kibicowałem Acoscie, który mocno poobijał Perez'a w pierwszych rundach, przez co Amerykanin miał poważnie opuchnięte oko. Gdyby nie 2 KD na Acoscie, Wenezuelczyk prawdopodobnie wygrałby tę walkę. Szkoda, bo ciosy raczej nie były nokautujące. Trochę jak KD Adamka na Cunnie w ich pierwszej walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2015, 08:31 AM
Post: #253
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Świetna walka pomiędzy dwoma niepokonanymi bokserami Konghafem CP Freshmartem i Daigo Higą, która odbyła się wczoraj w Bangkoku. Mam jednak pewne obawy co do przegranego i trzeba mieć nadzieję, że nie nic poważnego mu się nie stało.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2015, 08:32 AM
Post: #254
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Niesamowita walka z soboty pomiędzy Juanem Carlosem Sanchezem i Cesarem Juarezem. Dawno nie widziałem takiego pojedynku. Faworyzowany Sanchez Jr. do 8 rundy pewnie wygrywał z walecznym, ale gorzej wyszkolonym Juarezem. Od 9 rundy Sanchez mocno opadł z sił, a pressing Juareza zaczął dawać skutki. W efekcie faworyt w 10 rundzie wylądował na deskach, a w 12 wypadł z ringu, dając jednak radę wrócić między liny przed upływem 20 sekund! Juarezowi dzięki dominacji w ostatnich 4 rundach udało się wyrwać zwycięstwo na wszystkich trzech kartach punktowych (114-112,114-111,114-111).



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2016, 04:32 PM
Post: #255
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Genialna walka z soboty pomiędzy niedocenianym, jednym z najlepszych swarmerów w boksie zawodowym Avtandilem Khurtsidze i niepokonanym prospektem Antoine Douglasem.




hasło:boxingscene
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2016, 12:02 PM
Post: #256
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Spodziewałem się, że to będzie rewelacja i oglądałem ją kosztem toczącej się w tym samym czasie walki Ortiz Vs Thompson. Douglas walczył bardzo dobrze i dał z siebie wszystko, ale na dzika Churcydze nie było rady. Wygląda na takiego, któremu ani kijem do baseballa, ani nawet metalową sztabą nic się nie da zrobić. Ciekawe, jak by to wyglądało z Gołowkinem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2016, 05:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2016 05:50 PM przez rambo7003.)
Post: #257
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Khurstidze vs Ndam, John loCicero vs caverman lee, andy lee vs craig mcewan, tete vs sanchez, Michael Carbajal vs humberto gonzalez, lupe pintor vs gomez, sal sanchez vs danny lopez 1&2, sam soliman vs winky wright, wilfredo benitez vs bruce curry 1, ricardo lopez vs rosendo alvarez 1&2, Carlos Monzon vs rodrigo valdez 2
Kilka odemne, enjoy Smile

https://www.youtube.com/watch?v=3rq8iKZnRyc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2016, 09:07 AM
Post: #258
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Dzisiejsza walka pomiędzy Jesusem Soto Karassem i Yoshihiro Kamegaiem. Zgodnie z oczekiwaniami obaj pięściarze stoczyli twardą wojnę w półdystansie.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2016, 01:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2016 01:57 PM przez saliman1.)
Post: #259
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Mark Magsayo vs Chirs Avalos

Walka zgodnie z oczekiwaniami rozpoczęła się od dużej przewagi Magsayo, który wygrał pierwsze starcie i był bliski znokautowania rywala w drugim. Sytuacja diametralnie zmieniła się w trzeciej rundzie w której Avalos sensacyjnie posłał Filipińczyka na deski i był krok od wygranej. Czwarta runda była już bardziej wyrównana, ale z minimalną przewagą Meksykanina, która sugerowała szybkie opadnięcie z sił przez Magsayo. W 5 rundzie doszło do kolejnego zwrotu akcji. Faworyt gospodarzy co chwilę naruszał Avalosa kolejnymi bombami, ale były pretendent do mistrzostwa cudem przetrwał tą rundę bez wylądowania na deskach. Minuta przerwy okazała się jednak niewystarczająca i Magsayo szybko wykończył robotę w 6 starciu. Świetna i pełna zwrotów akcji walka i przede wszystkim świetna praca Danrexa Tapdasana, jednego z najlepszych i jednocześnie niezbyt znanych sędziów ringowych, który cały czas panował nad sytuacją i nie panikował. Wielu sędziów pewnie zdążyłoby przerwać ta walkę dużo wcześniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2016, 03:53 PM
Post: #260
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Dla takich walk warto oglądać boks.




Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości