Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem
01-05-2017, 10:04 PM
Post: #1
Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem
Pomyślałem, że brakuje takiego wątku w którym można podzielić się informacjami o walkach, których nagrania istnieją (lub ogólnie były transmitowane), ale mimo to zaginęły lub nigdy nie pojawiły się w internecie.

Pierwsza do głowy przychodzi mi pierwsza walka Przemka Salety z Luanem Krasniqim. Strasznie chciałbym ją zobaczyć, żeby przekonać się jakim cudem Saleta to wygrał Wink Pojedynek na pewno pokazał niemiecki ZDF. Nagranie tej walki to prawdziwy biały kruk. Wrażenie z rewanżu chyba trochę wpłynęło na popadnięcie tej walki w niepamięć.

Warto też wspomnieć, że zaginęło także nagranie z innej ważnej walki Salety, z Dennisem Andriesem, które było kiedyś dostępne na forach bokserskich.

Z tego co widzę nie do znalezienia jest obecnie całkiem popularne kiedyś nagranie ze studia TVN w którym doszło do sprzeczki pomiędzy Michalczewskim a Gołotą, z którym łączono się po którejś z walk Wink Na pewno było na youtube, ale widocznie usunięto.

Myślę, że zaginęło też sporo starych polskich gal, które od lat 90-tych pojawiały się na kanał tj. Polsat, Wizja Sport, Canal+ czy nawet TVP. Zaginęły też walki Gołoty z 2003 roku (Nix i Terrence Lewis), które zdaje się pokazał TVN.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 10:31 PM
Post: #2
RE: Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem
Moim zaginionym białym krukiem jest walka Saleta vs Westgeest. Co najlepsze, oglądałem ją! Byłem jednak wtedy dzieciakiem i niewiele z niej pamiętam (poza momentem, gdy Przemek leżał już na deskach).

Trochę dziwne, że zaginęły walki Gołoty z Nixem i T. Lewisem, bo tą pierwszą na 100% oglądałem jeszcze z 5, 6 lat temu na youtube, bądź skądś ściągniętą. Tą drugą też wydaje mi się, że obejrzałem.

Prawdziwym Yeti / potworem z Loch Ness polskiego boksu pozostaje walka Włodarczyka z Abdoulem, która od lat pozostaje niedostępna.

Mam nadzieję, że co jakiś czas będą wypływać różne rarytasy, choć zapewne bardzo kuszącą opcją pozostaje odsprzedanie białego kruka jakiemuś kolekcjonerowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 10:42 PM
Post: #3
RE: Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem
Może by zacząć pisać do tych bokserów, ich menadżerów z prośbami o udostępnienie tych walk? Bądź chociaż pomoc w ich odnalezieniu?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2017, 02:56 PM
Post: #4
RE: Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem
Może warto byłoby przypiąć ten temat do góry, tak aby zaraz nam nie znikł z pola widzenia?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 03:50 PM
Post: #5
RE: Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem
Pierwszej walki Salety z Krasniqi nie znajdzie za uja, przeczesałem wiele niemieckich stron i ani widu ani
słychu, rewanż transmitowany na zdf spokojnie można
znaleźć ale walka za długo nie trwała Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2017, 09:29 AM
Post: #6
RE: Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem
(11-05-2017 03:50 PM)Wietnam napisał(a):  Pierwszej walki Salety z Krasniqi nie znajdzie za uja, przeczesałem wiele niemieckich stron i ani widu ani
słychu, rewanż transmitowany na zdf spokojnie można
znaleźć ale walka za długo nie trwała Wink

Była na YT raczej, bo oglądałem, ale parę lat temu. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2017, 10:48 PM
Post: #7
RE: Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem
Jeszcze można obejrzeć:

http://www.dailymotion.com/video/x88cb4

Podobno bardzo ciekawa też była walka Sosnowskiego ze Stipe Balićem, gdzie Albert obrywał od równie nieporadnego co Silvin Chorwata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości