Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mało i średnio znane ringowe batalie.
17-02-2014, 02:39 PM
Post: #181
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
2014-02-14 Romain Jacob - Devis Boschiero
Jeden z najlepszych mistrzów Europy bez podziału na kategorie wagowe, Devis Boschiero, w Swojej 4 obronie pasa zmierzył się z niepokonanym Romainem Jacobem.
Jacob był trzecim z rzędu Francuzem z któremu przyszło walczyć Włoskiemu mistrzowi i choć we Francji nie uważano go za boksera klasy poprzedniego rywala Boschiero - Guillaume Frenoisa, to w odróżnieniu do Guillauma, Romain miał za Sobą wsparcie własnej publiczności.
Świetny poziom i tempo, akcja przez całe 12 rund, co sprawiło że była to najprzyjemniejsza do oglądania walka jaką widziałem w tym roku.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2014, 04:40 PM
Post: #182
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Clifford Etienne vs Terrence Lewis, 2002-04-27
Znany z ofensywnego i agresywnego stylu Clifford Etienne w kolejnej zaciętej bijatyce. Etienne odbudowywał swoją pozycję po porażce przed czasem z Fresem Oquendo boksując z mniej wymagającymi rywalami. Takim miał być też zapewne Terrence Lewis. Ci którzy liczyli na łatwą robotę Etienne'a mogli być zaskoczeni wydarzeniami w ringu, ci zaś którzy oczekiwali emocji i ciekawej walki na pewno się nie zawiedli.

Lawrence Clay-Bey vs Elieser Castillo, 2003-06-06
Bey od czasu porażki z rąk Clifforda Etienne'a wygrał pięć kolejnych pojedynków by w kolejnym spotkać się z solidnym Kubańczykiem Castillo. Ten z kolei wracał na ring po porażce z Charles'em Shuffordem (co ciekawe Shufford był też ostatnim rywalem Beya). Dla jednego i drugiego była to więc walka bardzo ważna co było widać w ringu. Bardzo wyrównany pojedynek z kilkoma fajnymi momentami i bardzo efektownym zakończeniem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2014, 02:00 PM
Post: #183
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
2000-03-19 Teddy Reid - Emanuel Augustus
Augustus(wtedy jeszcze Burton) chciał udowodnić, że po ciężkich początkach traktuję teraz Swoją karierę dużo poważniej, a dla Reida była to pierwsza walka od tragicznego pojedynku z Emiliano Valdezem, który po nokaucie z rąk Teddiego zapadł w śpiączkę.
Dwóch faworytów stacji telewizyjnych z tamtego okresu, którzy właściwie zawsze tworzyli świetne walki. Czy coś mogło pójść nie tak zestawiając ich razem?

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 04:11 PM
Post: #184
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
2014-02-15 Rodrigo Guerrero - Daniel Rosas
Słynący z tytanowej szczęki brawler o ograniczonych umiejętnościach technicznych i były mistrz świata, Rodrigo Guerrero, przenosi się o 5 funtów w górę od Swojej zwyczajowej kategorii junior muszej, żeby w umownym limicie 120 funtów przetestować innego zabijakę, 2 lata młodszego i dużo mniej doświadczonego, Daniela "Bad Boya" Rosasa.
Ta walka zapowiadała się fantastycznie i nie zawiodła... Jeśli chodzi o czystą akcję, najlepsza walka jaką widziałem do tej pory w 2014. Po prostu dwóch twardzieli próbujących rozstrzygnąć, kto jest twardszy, mocniejszy, silniejszy.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2014, 01:16 PM
Post: #185
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
2014-02-22 Tommy Coyle - Daniel Eduardo Brizuela
Jeden z wielu klasowych Brytyjskich Lekkich, Tommy Coyle, stanął przeciwko solidnemu Argentyńskiemu journeymanowi Danielowi Brizueli w walce której zwycięzca miał się zmierzyć z Kevinem Mitchellem w eliminatorze do walki o mistrzostwo świata.
Najbardziej dramatyczna walka jaką widziałem od czasu Provodnikov - Bradley.. Nie wiem właściwie czy tutaj pasuje, bo może się okazać walką roku...

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2014, 06:27 PM
Post: #186
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
2001-03-02 Jorge Araujo - Ruben Varon
Świetna walka o mistrzostwo Hiszpanii między dwoma niepokonanymi bokserami bez większego doświadczenia na zawodowych ringach (ledwie 21 walk łącznie w dotychczasowej karierze tej dwójki).
Naprawdę dobry europejski poziom, bardzo wyrównane umiejętności zawodników i spore emocje.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2014, 09:23 AM
Post: #187
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
1999-08-06 Teddy Reid - Terrance Cauthen
Brązowy medalista igrzysk olimpijskich z 1996 roku, niepokonany w 15 walkach na zawodowstwie Terrance Cauthen staje naprzeciwko najcięższemu rywalowi w Swojej dotychczasowej zawodowej karierze, twardemu i niebezpiecznemu Teddyemu Reidowi, który mierzył się z dużo lepszymi bokserami, ale jednak nie potrafił wyjść zwycięsko z największych walk, przegrywając między innymi z dwoma przyszłymi mistrzami świata - Andrew Lewisem i Jose Antonio Riverą.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 01:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2014 01:43 PM przez Matys.)
Post: #188
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
(25-02-2014 01:16 PM)Mastrangelo napisał(a):  2014-02-22 Tommy Coyle - Daniel Eduardo Brizuela
Jeden z wielu klasowych Brytyjskich Lekkich, Tommy Coyle, stanął przeciwko solidnemu Argentyńskiemu journeymanowi Danielowi Brizueli w walce której zwycięzca miał się zmierzyć z Kevinem Mitchellem w eliminatorze do walki o mistrzostwo świata.
Najbardziej dramatyczna walka jaką widziałem od czasu Provodnikov - Bradley.. Nie wiem właściwie czy tutaj pasuje, bo może się okazać walką roku...

Niesamowita walka, SPOILER kuriozalnie, mimo 7 nokdaunów, jak dla mnie przedwcześnie zatrzymana. Już prędzej w jedenastej rundzie było to bardziej uzasadnione /SPOILER

Rozwalił mnie komentarz po walce Paula Smitha - "moja karta punktowa wyglądała jak sudoku" Big Grin Spojrzałem na swoją -> no faktycznie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 06:55 PM
Post: #189
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
2000-08-19 Antonio Diaz - Micky Ward
Dwóch zawsze ekscytujących bokserów, którzy dzięki efektownemu stylowi walki przez długie lata często gościli w Amerykańskiej telewizji, zarówno na antenie ESPN, jak i bezkonkurencyjnego wtedy HBO.
Myślę, że można powiedzieć, że w momencie tej walki obaj wojownicy byli w szczytowych punktach Swojej kariery. Diaz podchodził do walki będąc niepokonany przez ponad 4 lata przez większą część tego czasu walcząc z zawodnikami szerokiej czołówki światowej i tylko układom i polityce zawdzięczał to, że nie dostał do tej pory szansy walki o mistrzostwo świata.
Ward po porażce z rąk Zaba Judah dwa lata wcześniej znokautował 4 kolejnych rywali, w tym bardzo dobrego Reggiego Greena i niepokonanego Shea Neary.
Walka zapowiadała się świetnie i nie zawiodła.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 10:19 PM
Post: #190
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
2001-08-10 Ben Tackie - Ray Oliveira
Ray Oliveira - maszyna do wyprowadzania ciosów, będący uczestnikiem 3 walk z największą ilością wyprowadzonych ciosów jaką CompuBox zanotował w Swojej historii, przeciwko niezniszczalnemu Benowi Tackie z Ghany w fascynującym starciu dwóch z najtwardszych pretendentów jacy pojawili się w ostatniej dekadzie w kategorii junior półśredniej.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości