Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
27-03-2014, 11:38 AM
Post: #281
RE: Deontay Wilder
no dokladnie... moze jeszcze Kliczko zrobi za podkladke.
Bo skoro Malik Scott nie dostal drgawek niczym Liachovicz to znaczy, ze juz udawal.
Chociaz 50% ludzi i tak uwaza ze aliachovicz drgawki udawal, nie mam slow.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2014, 12:01 PM
Post: #282
RE: Deontay Wilder
Wilder chetnie zawalczylby z Jenginnsem i to po jego walce z Perezem - o ile to nie jest gadka bez pokrycia to troche dziwny ruch. Jak mniemam po Maliku, Deontay w spokoju moze czekac na zwyciezce Arreola-Stiverne i bic sie o pas. Czemu wiec chce ryzykowac walke z Bryantem?
Taki z niego odwazny czlowiek?

Jezeli chce pozostac w formie przez te pol roku, to moglby obic jakiegos emerytowanego championa albo journeymana.

W sumie fajnie by bylo zobaczyc dobra defensywe Bryanta z Wilderem (czy raczej zobaczyc jak sobie Wilder by z tym poradzil).

Inna rzecz, ze mysle ze Perez wygra walke z By-By, a o nim Wilder nie mowi nic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2014, 12:18 PM
Post: #283
RE: Deontay Wilder
no a ja wczoraj tsk sobie marzylem zeby doszlo do walki Jeggins Wilder. Niesamowicie interesuje mnie jak moglby wygladac jej przebieg;d
szczerze mowiac to bardziej wymarzonego przeciwnika dla Wildera nie moge sobie wyobrazic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 12:25 PM
Post: #284
RE: Deontay Wilder
(09-05-2014 11:47 AM)BMH napisał(a):  
(09-05-2014 10:57 AM)Matys napisał(a):  Kojarzy ktoś Charliego Zelenoffa? Zasłynął parę lat temu z frajerskiego bicia się z Floydem Sr, gość ma wyraźnie nierówno pod sufitem i dał title shota Wilderowi Big Grin

http://www.eastsideboxing.com/2014/deont...-zelenoff/

Wow!Big Grin

Mógł mu Wilder lepiej ryj obić.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 12:43 PM
Post: #285
RE: Deontay Wilder
Mogl, a nawet powinien. Bez kitu walka z Seniorem, to klasyczna krzywa akcja karana zbiorowym przekopaniem na ziemi... a ta zenada z Wilderem? Po co w ogole godzi sie na zalozenie rekawic, jak on ma w glowie tylko machnac cepa i uciec, ewentualnie skamlec na ziemi? Zenujacy gosc, ale za walke z Najmanem w boksie to bym zaplacil.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 12:45 PM
Post: #286
RE: Deontay Wilder
Kur.. toż jak by go Wilder dopadł na ulicy, to nic by z niego nie zostało...
Jak Deontayowi się załącza agresor, to lepiej wypierdalać.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 12:56 PM
Post: #287
RE: Deontay Wilder
Chcialbym zobaczyc sparing Mayweathera z "jakims" hejterem z PL.Big Grin Wilder, juz jednemu zdjal klapki z oczu, moze w tym szalenstwie jest metoda na uleczenie takich chorych z nienawisci ludzi?
Na RP tytul brzmi "Wileder znokautowal internetowego hajetra"-Fajne! Szkoda, ze nie kazdy internetowy bonzo ma tyle jaj co ten klaun z filmiku.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 01:10 PM
Post: #288
RE: Deontay Wilder
Tylko, że Charlie jest chory psychicznie. ( https://www.youtube.com/channel/UCBUeCI9...LFg/videos )

Nic mu Wilder z głowy nie wybił i nie wybije. Co ciekawe też posiada np. maszyny do mierzenia siły ciosu i zadaje je z mocą 4 czy 5 tysięcy psi, cokolwiek to znaczy :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 02:58 PM
Post: #289
RE: Deontay Wilder
70 kg gość skończyłby tak z każdym bokserem wagi ciężkiej, nie ma się czym zachwycać.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 10:11 PM
Post: #290
RE: Deontay Wilder
Pewne walki których nie oglądam na żywo potrafią mnie do siebie zrazić i odstraszyć choćby przebiegiem relacjonowanym przez portale bokserskie czy kolegów po fachu (czyli Was Tongue). Tak było z pojedynkiem Wilder vs Scott, który dopiero dziś zobaczyłem na oczy i powiem tylko, że była to bokserska prostytucja...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości