Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach
27-07-2015, 10:54 AM
Post: #341
RE: Mariusz Wach
Wach v Briggs. Jestem za!

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2015, 10:57 AM
Post: #342
RE: Mariusz Wach
(27-07-2015 10:54 AM)Jerome napisał(a):  Wach v Briggs. Jestem za!

No, Jerome jest za tą walką, więc kto wie, może jednak zaczną się negocjacje... Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2015, 11:59 AM
Post: #343
RE: Mariusz Wach
Haha, no tak xD
Nie mówcie, to by było w jakiś sposób ciekawe ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2015, 12:33 PM
Post: #344
RE: Mariusz Wach
Na pewno. Zdaję mi się, że Briggs chciałbym udowodnić Kliczce, że jest "mocniejszy" poprzez powalenie naszego Wikinga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2015, 01:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2015 01:07 PM przez Krzych.)
Post: #345
RE: Mariusz Wach
Briggs raczej chce sobie wygadać ostatnią wypłatę, wątpię żeby chciał podejmować jakieś wyzwania, bo jak przegra to będzie pozamiatane. Briggs jest już np piąty w rankingu WBA, więc już teraz może być bez problemu brany pod uwagę na rywala dla Wladimira. W Niemczech i tak wszystko się sprzeda, a po walkach z Pulevem, Jenningsem i Fury, czyli trzema walkami z top 5 wagi po rząd, nawet kibice wiedzący jaki poziom sportowy prezentuje dzisiaj Shannon mogliby Kliczce wybaczyć lżejszą walkę. Tym bardziej że taka lżejsza walka i tak przyjdzie, a już lepiej niech to będzie Briggs który wniesie trochę koloru w promocję niż kolejny Pianeta.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2015, 03:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2015 03:01 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #346
RE: Mariusz Wach
Mariusz Wach z prawami pretendenta.

Będzie numer, gdy to Wach zamiast na gali polsatu zawalczy o pas z Wildrem w Stanach. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2015, 01:19 PM
Post: #347
Bug RE: Mariusz Wach
Rosjanie zapowiedzieli walkę Powietkin-Wach!

My tu krytykujemy Waszkę, za brak zdecydowania, za wieczne wahanie się, za odrzucanie kolejnych propozycji, a tu się okazuje, że on chyba wiedział co robił. Z Powietkinem na pewno zarobi więcej niż z Joshuą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2015, 02:08 PM
Post: #348
RE: Mariusz Wach
Wach bez szans, ale oby do walki wyszedł dobrze przygotowany to może wytrzyma cały dystans.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2015, 02:08 PM
Post: #349
RE: Mariusz Wach
Oby doszło do tej walki, choć zacznę się cieszyć, jak obydwóch zobaczę w ringu Wink

Rosjanie wiedzą co robią - znają Wacha, bo ten był już na sparingach u Powietkina. Myślę, że trafnie oceniają potencjał Polaka, jako zawodnika bardzo twardego, wysokiego, ale nie stanowiącego wielkiego zagrożenia. W sam raz na przetarcie przed walką z Wilderem. Z chęcią zobaczę, jak Saszy będzie szło rozmontowywanie większego rywala.

Myślę, że w kontekście walki z Powietkinem, sparingi Wacha z Kliczką są zbędne, jak nie szkodliwe. Przecież na nich Mariusz zbierze znowu od groma bomb na głowę i zostawi w ringu trochę zdrowia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2015, 03:03 PM
Post: #350
RE: Mariusz Wach
uwierzę jak zobaczę Wacha w ringu z Povetkinem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości