Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach
13-08-2015, 07:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2015 07:24 PM przez KrychuTMT.)
Post: #361
RE: Mariusz Wach
Ruski lubią przepłacać i myślę, że mogą te 200 tys dolarów(Około 750 tys złotych) zainwestować. Polsat jest w dość podbramkowej sytuacji to też mógłby Wachowi rzucić solidne 100-125 tys złotych. Kilka tygodni sparingów to będzie z 10-15 tys złociszy. Odliczając opłaty dla promotorów (Za team nie ma co liczyć, bo ile taki Wilku może skasować za swoje usługi? Dwa czteropaki i chipsy do tego?.XD) to może Wachowi wyjść z 600-700 tys złotych na czysto. I tak to są zajebiste pieniądze biorąc pod uwagę umiejętności i medialność Wacha.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 08:22 PM
Post: #362
RE: Mariusz Wach
Liczyłem, że za walkę z Saszą dostanie minimum pół miliona euro a za walkę z Rekowskim minimum 150 tysięcy euro. Wink Za Kliczko z 50 tysięcy euro. Czyli u mnie wyszło 700 tysięcy euro. Wink I to minimum Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 09:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2015 09:08 PM przez Krzych.)
Post: #363
RE: Mariusz Wach
https://www.youtube.com/watch?t=279&v=AOzuhaK3o6Q

"Zawsze jestem dobry dla wszystkich i zawsze jestem kopany w dupę. Przychodzi koniec dnia i ja mam najbardziej przesrane z tego całego towarzystwa, wiesz..."

HahaBig Grin Wywiady z Wachem są zawsze zajebisteBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 09:49 PM
Post: #364
Bug RE: Mariusz Wach
(13-08-2015 08:22 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Liczyłem, że za walkę z Saszą dostanie minimum pół miliona euro
Bez przesady. Włodarczyk w Rosji brał 300-350 tys. $ za walkę, a Wach ani nie ma żadnego pasa, ani nawet nie jest równorzędnym przeciwnikiem dla Powietkina. Jedzie tam w charakterze humanoidalnego worka bokserskiego. Obstawiam 100-200 tys. $ od Riabińskiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2015, 11:15 AM
Post: #365
RE: Mariusz Wach
Pff, Rekowski ma tylko Wacha, przyłoży się, przygotuje, sprawi niespodziankę i ukarze Mariusza za plany po walce przed walką ;] I tego Marcinowi życzę.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2015, 09:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2015 09:02 PM przez redd.)
Post: #366
RE: Mariusz Wach
No, no - kolejne sytuacje z sytuacji "nikt nic nie wie". Team Wach miesza jeśli chodzi o najbliższą walkę, niczym gimbus alkohole na pierwszej popijawie. Wczoraj z kapelusza wyskoczył jeszcze Helenius jako opcja dla Powietkina. Quo vadis Wachu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2015, 09:06 PM
Post: #367
RE: Mariusz Wach
Cytat:- Mariusz nie będzie się bił o czapkę gruszek na gali krasnoludków (o gali polsatu), kiedy w Kazaniu są nieporównanie większe pieniądze. Ta walka sportowo jest w innym świecie - stwierdził w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" promotor Wacha Mariusz Kołodziej. całość tutaj.
Nie uważacie, że Mariusz Kołodziej właśnie podpadł włodarzom polsatu? Big Grin Hehehe... gala krasnoludków. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2015, 09:25 PM
Post: #368
RE: Mariusz Wach
Walki z Jenningsem, Pricem, Ortizem i Joshuą też były z innego poziomu, a kończyło się na czapce, nawet nie jabłek, a cebuli Wink

Nie wiem co z tego wyjdzie, ale nastawiam się na pojedynek z Rekowskim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2015, 09:42 PM
Post: #369
RE: Mariusz Wach
Właśnie. Znając Wacha i jego otoczenie to nie ma, co się napalać na Powietkina bo może przyjść ostry zawód. Fajnie będzie, jak w ogóle Mariusz z kimś zawalczy. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2015, 10:02 PM
Post: #370
RE: Mariusz Wach
" Team Wach miesza jeśli chodzi o najbliższą walkę, niczym gimbus alkohole na pierwszej popijawie." <- Redd, jesteś bratem Kostyry? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości