Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Victor Ortiz
23-12-2011, 07:58 PM
Post: #1
Victor Ortiz
Pięsciarz dla mnie fascynujący, polecam jego bio.

http://www.youtube.com/watch?v=1kck3Mpek...ure=relmfu

A sam styl walki niebywale dynamiczny, idzie jak taran, coś niesamowitego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 10:13 PM
Post: #2
RE: Victor Ortiz
Walczył Ortiz z Floydem - chciał go elegancko kulturalnie przeprosić, a ten chamisko go pobił brutalnie. Za ta takie coś Mayweather powinien pójść do więzienia.

Przypomniało mi to walkę w 1997 Gołoty. Jak zaczęła się walka Andrew vs Lewis Andrzej chciał się kulturalnie przywitać, a murzyn od razu zaczął go okładać.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 10:53 PM
Post: #3
RE: Victor Ortiz
Gdyby mnie obcy facet chciał pocałować, zrobiłbym to, co FloydSmile

Tak już na poważnie - wszystko zweryfikuje najbliższa walka z będącym na podobnym poziomie Andre Berto. Wszyscy oczekują kolejnej brutalnej wojny i myślę, że tak właśnie będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 11:02 PM
Post: #4
RE: Victor Ortiz
Widowiskową walkę dali (Berto i Ortiz), lecz w ringu nie ma czasu na grzeczne przepraszania, zwłaszcza jak się walczy z Floydem Mayweatherem Jr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2011, 12:34 AM
Post: #5
RE: Victor Ortiz
''Pięściarz fascynujący'' - doskonały komentarz dotyczący Ortiza. Bardzo niedoceniany pięściarz, który nie ma zbyt wiele szczęście w boksie zawodowym jak na razie :>
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2011, 01:24 AM
Post: #6
RE: Victor Ortiz
No nie ma szczęścia to prawda, a zasługuje na nie jak mało kto. Nie chodzi nawet o jego tragiczne dzieciństwo, ale fakt talentu, ciężkiej pracy, bezkompromisowości, a to jak się zachował po walce z FM, gdy ten potraktował go bardzo nie fair, pokazuje jak jest wielką osobą, nie ma w sobie żadnych zlych emocji. Zauważylem że nawet jego przypychanki slowne przed walką z FM nie byly podszyte złą wolą, że chce dogryżć itp. Wyglądal bardzo naturalnie, bez żadnej spinki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2011, 02:54 PM
Post: #7
RE: Victor Ortiz
Jego biografia jest fascynująca również jak i Lamonta Petersona. Pokazuje, że "bez pracy nie ma kołaczy".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2011, 03:09 PM
Post: #8
RE: Victor Ortiz
Zakończenie walki Mayweather vs Ortiz było dość kontrowersyjne, ale z punku widzenia sędziego prawidłowe. Tak czy inaczej Floyd wygrywał tę walkę na pkt a faul głową Ortiza był równie chamski co ciosy Floyda. Ortiz to dobry zawodnik, ale wciąż brakuje mu doświadczenia w porównaniu z takimi bokserami jak Floyd. Jeżeli chodzi o rewanż z Berto to nie jestem w stanie powiedzieć kto wygra. Sercem za Ortizem, ale Berto to też kawał twardziela.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2011, 08:32 PM
Post: #9
RE: Victor Ortiz
Ortiz sam przyznał, że chciał złamać Mayweatherowi nos. Nie ukrywam, że lubię Floyda, ale gdyby to był ktokolwiek inny to postąpił bym tak samo, bo co innego faule i nieczyste zagrywki, a co innego zamierzona chęć dokonania uszczerbku na zdrowiu innego sportowca
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2011, 02:07 PM
Post: #10
RE: Victor Ortiz
Po prostu Ortiz nie zachował się jak sportowiec i nie dziwię się Floydowi, że postąpił tak. Najlepszym rozwiązaniem byłby rewanż. Nie uważam, że teraz, że za miesiąc, lecz kiedykolwiek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości