Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Walker
08-09-2012, 01:47 PM
Post: #131
RE: Adamek vs Walker
@Szakal
Uważam, że nie zrobiłeś niczego złego. Podałeś kilka faktów na które Crumb zareagował po swojemu a AdamekFightPL po swojemu. Reszta poparła tego, kogo chciała i tak wyszło. Myślę, że nikt nikogo tu nie chce obrażać ale tego typu akcje wokół Tomasza do tego zachęcają. Osobiście jestem oburzony tym kłamstwem. W tej chwili Adamek jest mi obojętny. Jak wygra to gratuluje, jak przegra to gratuluję Walkerowi. Nikt z tej dwójki daleko nie zajdzie. To ma być dobry pojedynek niemal równych pięściarzy z lekkim naciskiem na Tomka. Przypomnę tylko, że jego osiągnięcia z wag niżej nie mają wówczas żadnego znaczenia. Czekam niestety tylko na wynik ponieważ walki na żywo mi oglądać nie będzie dane.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 02:01 PM
Post: #132
Bug RE: Adamek vs Walker
(08-09-2012 01:47 PM)Jerome napisał(a):  To ma być dobry pojedynek niemal równych pięściarzy
No bez przesady. Wiadomo, że Adamek jest przewartościowany, ale Walker nie urwie więcej niż 2 rundy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 02:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2012 02:11 PM przez Jerome.)
Post: #133
RE: Adamek vs Walker
Nie no jeśli wziąć 100% umiejętności to 75% z nich zabiera Adamek. Myślę, że Walker właśnie koło 2/3 rund urwie jeśli Tomek wygra na punkty. Jeśli jednak Walker ma jakkolwiek Tomka zastopować to widzę to w okolicach 6/7 rundy.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 02:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2012 02:56 PM przez Maynard.)
Post: #134
RE: Adamek vs Walker
@Jerome
''To ma być dobry pojedynek niemal równych pięściarzy z lekkim naciskiem na Tomka.'' - Hahahahaha Big Grin

''Czekam niestety tylko na wynik ponieważ walki na żywo mi oglądać nie będzie dane.'' - Jeżeli zależy Ci na oglądaniu tej walki to wydaje mi się, że jesteś na tyle inteligentnym gościem, że z pewnością znajdziesz jakieś rozwiązanie lol...

Znawcy boksu, którzy potrafią tylko kogoś krytykować siedząc przed komputerem i snuć jakieś chore teorie spiskowe pierdząc w stołek, ogłaszam wam wszech i wobec, że Walker nie urwie Adamkowi ani 1 rundy, ale rozumiem, że niektórzy mogą tak myśleć. W końcu są ludzie na tym forum, którzy widzą szansę na zwycięstwo Wacha z Kliczką a także tacy, którzy widzieli szanse Proksy w walce z Golowkinem.

Albo kończysz prowokować, albo obiecuję Ci, że pożegnasz się z tym forum na długo. Wybór należy do Ciebie. Wczoraj rzuciłem Wam po ostrzeżeniu na uspokojenie, następnym razem będzie ban.

Maynard
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 02:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2012 02:58 PM przez Maynard.)
Post: #135
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
1. Nie martw się o mnie.
2. Dzięki za informacje, nie musimy już oglądać pojedynku.
3. Zbanowałbym Cię na jakiś czas gdyby to ode mnie zależało.

Jesli nie chcesz powtórki tego, co działo się wczoraj wieczorem, to nie brnij dalej w tym kierunku. Ten post żadnej granicy jeszcze nie przekroczył, ale proszę o spokój, bo inaczej pójdzie w ruch ciężka amunicja.

Maynard

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 03:05 PM
Post: #136
RE: Adamek vs Walker
(08-09-2012 02:40 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Znawcy boksu, którzy potrafią tylko kogoś krytykować siedząc przed komputerem i snuć jakieś chore teorie spiskowe pierdząc w stołek, ogłaszam wam wszech i wobec, że Walker nie urwie Adamkowi ani 1 rundy, ale rozumiem, że niektórzy mogą tak myśleć. W końcu są ludzie na tym forum, którzy widzą szansę na zwycięstwo Wacha z Kliczką a także tacy, którzy widzieli szanse Proksy w walce z Golowkinem.

Widzę, że Twoje karty punktowe są już wypełnione przed pojedynkiemWink
Poczekajmy z liczeniem rund do końca walki...
Bo jeżeli przypadkiem Walker urwie 2,3 rundy to Twoje zapewnienia będą tyle samo warte co zapewnienia tych chorych spiskowców pierdzących w stołek.
Nie róbmy z typowania walk jakiejś bufonady...

Nie wiem jaki jest sens jazdy po tych, którzy widzieli jakieś szanse dla Proksy? Wielu dziennikarzy nie przekreślało z góry Grzegorza, oni też są "znafcami"?
Naprawdę nie przesadzajmy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 03:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2012 03:16 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #137
RE: Adamek vs Walker
@Maynard
Ja nikogo nie prowokuje. Wyrażam tylko swoje opinie i mówię jaka jest prawda. Są ludzie na tym forum, którzy bardzo często odpisują w ten sam sposób i nie ponoszą żadnych konsekwencji.
@Redd
Po prostu przy aktywności Adamka nie widzę szans na urwanie jakiś rund przez Walkera, który zadaje ciosy rzadziej i wolniej. Jedyna jego szansa na wygraną rundę to nokdaun, który moim zdaniem jest mało prawdopodobny. I po nikim, co dawał szanse Proksie w walce z Gennadijem nie jeździłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 04:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2012 04:45 PM przez Kikas.)
Post: #138
RE: Adamek vs Walker
Panowie, nie wiem czy o tym ktoś wcześniej wspomniał, ale Travis Walker położył na deski Chrisa Arreole, mimo że walkę przegrał (sam leżał 3 razy)

http://www.youtube.com/watch?v=76qypsixZJs słaba jakość

Travis to świetny puncher, myślę że walka może być naprawdę ciekawa.

Mam nadzieję że walki wieczoru w Newark i Moskie nie będą zbieżne w czasie, coś o tym wiadomo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 04:44 PM
Post: #139
RE: Adamek vs Walker
No, no!Smile Ładnie.
Chris ma raczej twardą szczękę a więc to jest dla mnie zaskoczenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 05:21 PM
Post: #140
Bug RE: Adamek vs Walker
(08-09-2012 04:34 PM)Kikas napisał(a):  Mam nadzieję że walki wieczoru w Newark i Moskie nie będą zbieżne w czasie, coś o tym wiadomo?
Na soccer-live.pl piszą, że Adamek będzie o 22,00 a Kliczko o 23,00. Poza tym walki Kliczków są poprzedzane długim show, więc na 99% da się obejrzeć obie w całości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości