Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Walker
31-08-2012, 05:24 PM
Post: #91
RE: Adamek vs Walker
@Krox
Skąd Ty żeś się urwał? Wbijasz i krytykujesz Adamka a jak ktoś Ci próbuje przedstawić kontrargumenty to mówisz, że On Cie nie obchodzi, nie lubisz go i nie oglądasz..

Założę się, że Walkera widziałeś tylko na HL-ach albo wcale i wszedłeś cwaniacko na box.rec sugerując się 7 porażkami.
Ja Adamkowi dobrze życzę ale nie jestem jego fanem. Już kilka razy się zawiodłem. Mimo wszystko Walker to dobry rywal i za to Tomka krytykować nie będę.

Sparingów Travisa z chłopakami z Polski nie widziałeś więc po co w ogóle zaczynasz ten temat? Huck podobno znokautował Adamka aż ten wyleciał za liny. Adamek zaprzeczył, komu wierzysz?

Moim zdaniem skoro wysoko notowany, czołowy ciężki Eddie Chambers ma kontuzję i nie jest przez to wymagającym rywalem to można od Tomka wymagać kogoś lepszego niż Walker bo z Chambersem wcale się nie narobił. Tylko dlatego. Nie winię Tomka za kontuzję Amerykanina. Uważam, że wygrał słusznie jednak można było lepiej.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-08-2012, 05:39 PM
Post: #92
RE: Adamek vs Walker
Rekordami się nie sugeruję, wielu jest takich którzy je sobie nabijają nie mierząc się z żadnym dobrym zawodnikiem, po prostu moim zdainem Walker to wcale nie jest wymagający rywal dla Adamka i jestem pewien że przegra, nikt nie musi się ze mną zgadzać, to jest forum i każdy ma prawo wygłosić własną opinię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-08-2012, 06:14 PM
Post: #93
RE: Adamek vs Walker
@Krox
Masz rację, to jest forum a nie stronka do wygłaszania swoich myśli. My tutaj piszemy często na temat różnych walk i bokserów i dyskutujemy na dany temat, czasami nawet dochodzi do sprzeczek, wymieniamy się swoimi poglądami natomiast nie rozumiem tego po co piszesz swoje zdanie na forum a gdy ktoś poda Ci jakiś kontrargument głupio się wymigujesz i piszesz, że to Twoje zdanie. Bez sensu, równie dobrze możesz zachować swoją myśl dla siebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-08-2012, 06:20 PM
Post: #94
RE: Adamek vs Walker
(31-08-2012 05:39 PM)Krox napisał(a):  Rekordami się nie sugeruję, wielu jest takich którzy je sobie nabijają nie mierząc się z żadnym dobrym zawodnikiem, po prostu moim zdainem Walker to wcale nie jest wymagający rywal dla Adamka i jestem pewien że przegra, nikt nie musi się ze mną zgadzać, to jest forum i każdy ma prawo wygłosić własną opinię.

@Krox
Skoro Walker DLA CIEBIE jest słabym rywalem, to dlaczego nie chcesz podać rywala który DLA CIEBIE byłby rywalem dobrym?
Tego nie rozumiem. Krytykujesz Walkera, a gdy chcę żebyś podał kto według Ciebie byłby dobrym rywalem, to piszesz że Adamka nie oglądasz. Przecież to sensu nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-08-2012, 07:43 PM
Post: #95
RE: Adamek vs Walker
Dobra, moim zdaniem dobrzy rywale dla Adamka to: Fury, Haye, Chisora, Povietkin i może ktoś by się jeszcze znalazł.
Nie wiem czy jest sens licytowania się nazwiskami, ale nic mi nie szkodzi napisać.

Szczerze mówiąc to nie lubię Adamka własnie za to, że stara się imitować prawdziwego ciężkiego. Każdy zawodnik dąży do mistrzostwa świata w swojej kategorii wagowej, nie wiem czy Adamek uważa że miałby szanse z Vitalijem, lub Władimirem (który zlałby go jeszcze bardziej niż Vit)? Ciągle mówi o tym że jeżeli bóg da zdrowie to... Dla mnie to jest śmieszne, gdyby został tam gdzie jego miejsce, to byłby mistrzem, ale w HW są lepsze pieniądze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 08:37 AM
Post: #96
RE: Adamek vs Walker
Wie ktoś może, czy walka Włodarczyk vs Palacios II też będzie w PPV ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 10:36 AM
Post: #97
RE: Adamek vs Walker
@Pakman
Jak najbardziej w cenach 40-49 zł oraz 50-59 w HD.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 10:45 AM
Post: #98
RE: Adamek vs Walker
@ AdamekFightPL

Mam nadzieję, że to był żart.

PS: Podobno mecze naszych biedronek też mają lecieć na PPV

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 02:11 PM
Post: #99
RE: Adamek vs Walker
Era PPV weszła do naszego kraju chyba na dobre, nie ma się co dziwić, ale cóż, trzeba teraz używać streamów lub nie oglądać na żywo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 02:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2012 02:42 PM przez ManagerSilnego.)
Post: #100
RE: Adamek vs Walker
Dawno mnie tu nie było, ale nie wytrzymałem i muszę napisać. Gratuluję redaktorom, tzn. osobom zarządzającym bokser.org, że tak pięknie wchodzi w tyłek teamowi Adamka pomagając mu w reklamowaniu tego shitu jakim jest walka z Walkerem w PPV. Walnęli baner na samej górze, ale widać, że się nie sprzedaje najlepiej (nic dziwnego), więc niedawno dali niżej dali identyczny. W dodatku przy reklamie video reklamujecie ten shit swoim logo. To co robicie jest obrzydliwe. Przykładacie rękę do promocji gówna jakim jest ppv i tym samym niszczycie boks sprzedając się za srebrniki Main Events, udając przy tym fachowy i obiektywny portal. Aha i gratuluję obiektywizmu w zarządzaniu komentarzami. Jakimś "dziwnym" trafem posty userów pod newsami, które zawierają wulgaryzmy są usuwane (słusznie), ale gdy zaczyna przeklinać cop oczywiście uchodzi mu to na sucho. Na tak, zapomniałem że cop jest nietykalny, bo jest przysłany przez Adamka by mieszać w głowach naiwniakom. Heh normalnie nie mogę uwierzyć że mogliście się tak sprzedać, serio.

A teraz możecie mnie blokować i tak mam zmienne IP i jak zechcę to wróce w każdej chwili.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości