Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
14-11-2015, 01:51 PM
Post: #1101
RE: Polityka ogólnie.
Kilku terrorystow, a ile ofiar. Co byloby, gdyby akcja byla zaplanowana w setke osob, w setce roznych miejsc we Francji? Mozna sie przerazic.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 02:09 PM
Post: #1102
RE: Polityka ogólnie.
Sami jesteśmy sobie winni, taka prawda.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 02:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2015 02:14 PM przez kubala1122331.)
Post: #1103
RE: Polityka ogólnie.
Trudno się z tobą @BESTIA nie zgodzić. Europa sama zapędziła się w kozi róg, z którego nie ma już ucieczki.
Ja usłyszałem o wydarzeniach dopiero dzisiaj w radiu jak jechałem samochodem. Zamurowało mnie na tyle, że przejechałem na czerwonym i o milimetry bym spowodował wypadek...

http://pikio.pl/polska-jednak-nie-przyjm...a-decyzji/

Czekam na potwierdzenie tego. Mnie życie polityczne w Polsce ogólnie średnio interesuje, ale działania PiS póki co mi imponują w porównaniu z tym, co mieliśmy jeszcze kilka miesięcy temu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 03:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2015 03:07 PM przez Martin.)
Post: #1104
RE: Polityka ogólnie.
(14-11-2015 01:45 PM)BESTIA napisał(a):  Co tak agresywnie?
Ja nie twierdzę, że Ty twierdzisz,że nie należy z nimi walczyć.:-)
Chodziło mi o Twoje pierwsze zdanie, z którym się nie zgadzam. Wystawiamy się sami na rzeź, Stop Multi-Kulti.

Nie agresywnie tylko skoro twierdzisz, że wystawiamy się na rzeź to mamy takie samo zdanie, więc nadal nie wiem czemu napisałeś, że się mylę w odniesieniu do zdania : Niestety, ale nie ma siły na tych skurwysynów. No chyba nie wierzysz, że da się to całkowicie wytępić?

(14-11-2015 02:13 PM)kubala1122331 napisał(a):  http://pikio.pl/polska-jednak-nie-przyjm...a-decyzji/

Czekam na potwierdzenie tego. Mnie życie polityczne w Polsce ogólnie średnio interesuje, ale działania PiS póki co mi imponują w porównaniu z tym, co mieliśmy jeszcze kilka miesięcy temu.

Obecny skład rządu to dno i metr mułu, ale Szymański jest jednym z niewielu nowych ministrów, którzy mają coś pod kopułą. To zagranie jest fantastyczne - jeżeli będziemy w obecnej sytuacji trzymali stanowisko, które przedstawił, to nikt nas już nie będzie mógł szantażować żadnymi uchodźcami czy reperkusjami, jeżeli ich nie przyjmiemy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 03:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2015 03:59 PM przez KrychuTMT.)
Post: #1105
RE: Polityka ogólnie.
" Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem – mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem – to byli tylko chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem – to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem – mamy przecież demokrację. Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem – nie wolno było już krzyczeć…" - przewija się w komentach na fb. |D

Tak będzie.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 04:15 PM
Post: #1106
RE: Polityka ogólnie.
drogadonieba.pl/index.php/illuminati/27-plan-iii-wojen-swiatowych-alberta-pikea
ciekawe, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 04:23 PM
Post: #1107
RE: Polityka ogólnie.
Obaj zgadzamy się, że wystawiamy siebie na rzeź? Tak?

To dlatego twierdzisz, że nie ma na nich siły? Skoro wystawiamy siebie sami na rzeź.Jeśli z nimi nie walczymy to jasne nie da się ich pokonać.Tak twierdzę, że da się ich wybić przynajmniej w europie.
Odpowiednia polityka imigracyjna i socjalna plus interwencja militarna na ich terenie.Ta sytuacja to jest nasza i naszych przywódców wina i tylko my możemy ją naprawić.Jasne, że pewnych akcji nie da się przewidzieć, ale zawsze możemy zminimalizować możliwość takich ataków, a tymczasem dajemy im "przyzwolenie".

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 04:30 PM
Post: #1108
RE: Polityka ogólnie.
U nas na szczęście problemu islamskiego fanatyzmu w zasadzie nie ma. Ale musimy zrobić wszystko, żeby nie pojawił się w przyszłości. Dlatego bardzo dobrze, że nowy rząd nie przyjmie żadnych nielegalnych imigrantów podrzuconych przez Unię Europejską. Następnym krokiem powinna być zmiana konstytucji w taki sposób, żeby islamizm stał się w Polsce ideologią zakazaną, obok faszyzmu i komunizmu, których konstytucja już zabrania. Kolejnym krokiem - reforma i wzmocnienie służb specjalnych, które w 3 RP służą głównie do robienia przekrętów i szukania haków na konkurencję polityczną, a powinny zajmować się ochroną społeczeństwa i instytucji państwowych przed fanatykami i obcą agenturą.

Do tego szeroko rozumiany Zachód powinien w końcu zdecydowanie uderzyć w Państwo Islamskie (samozwańczy kalifat) i inne podobne organizacje, także poprzez poparcie bliskowschodnich świeckich reżimów - jedynych sił potrafiących opanować żywioł islamski w tym regionie. Na początek Assad w Syrii - tylko on z odpowiednią pomocą może pokonać na tym terenie ISIS. Trzeba doprowadzić do zgody między reżimem syryjskim, a Kurdami, którzy jako tako się bronią przed islamistami. W Iraku ISIS ostatnio przegrywa, więc widać, iż pomoc wojskowa Iranu ma pozytywne skutki.

A Francji, jeśli po tych atakach nie pozbędzie się islamistów, już nic nie uratuje...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 05:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2015 05:10 PM przez Krzych.)
Post: #1109
RE: Polityka ogólnie.
My mamy tyle szczęścia, że nasz kraj nie jest ani specjalnie atrakcyjny dla przybyszów różnej maści ani też specjalnie popularny i liczący się, więc ataki będą zawsze skierowane w pierwszej kolejności na kraje takie jak Francja. Poza tym Polska to z tego co pamiętam najbardziej jednolity wyznaniowo i rasowo kraj w Europie, więc ryzyko tego typu sytuacji jest bardzo małe. Co do samego sedna problemu to wątpię żeby była w ogóle fizycznie możliwość rozwiązania tego problemu. Na tym głównie polegają religie, jeden sobie uroił jedno, drugi sobie uroił drugie, i będą się teraz do końca świata zabijać próbując udowodnić czyje urojenia są właściwe. To jest jedna z najbardziej, o ile nie najbardziej zakorzeniona rzecz w ludzkości, od tego już dawno nie ma odwrotu. W tym konkretnym przypadku jeszcze dochodzi problem taki, że Państwo Islamskie to takie państwo duch, nie ma granic ani terytorium, bo oni sobie doskonale zdają sprawę, że nie mogą skupić się w jednym miejscu i nie mogą stworzyć państwa, bo po prostu nie mają żadnych szans w bezpośredniej konfrontacji i wojnie. Ich przewagą jest właśnie rozproszenie się po świecie i działanie poprzez bardzo trudno wykrywalny element zaskoczenia, czyli własnie ataki terrorystyczne. A jeżeli postawa najsilniejszych Państw w Europie jest taka, że każdy sobie może zrobić rajd przez Paryż i zabić ponad 100 osób, a potem wychodzi Merkel i nawołuje do tolerancji, no to cóż... Nic tylko podkładać bomby i mordować.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 06:43 PM
Post: #1110
RE: Polityka ogólnie.



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości