Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
14-11-2015, 12:28 AM
Post: #1091
RE: Polityka ogólnie.
Zaskoczenia wielkiego nie ma, choć przy takich wydarzeniach zawsze pojawia się szok. Hollande pewnie znowu powie, że ataku dokonali "terroryści", a islam to religia pokoju. Pani Merkel z kolei, dla poprawy bezpieczeństwa społeczeństw europejskich poleci przyjąć jeszcze więcej przybyszów siejących miłość i pokój.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 12:39 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2015 12:43 AM przez Wietnam.)
Post: #1092
RE: Polityka ogólnie.
ciężka sprawa, .

Samolot Rosyjski w Egipcie gdzie nie ma wątpliwości że była to sprawka Islamistòw,
i teraz Paryż
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 02:46 AM
Post: #1093
RE: Polityka ogólnie.
118 zakładników zostało zabitych w sali koncertowej Bataclan,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 10:48 AM
Post: #1094
RE: Polityka ogólnie.
Niestety, ale nie ma siły na tych skurwysynów. Walka z tą zarazą to walka z góry przegrana. Raz na jakiś czas będą się takie zamachy zdarzały, co do tego chyba nikt poważny nie ma wątpliwości. Najgorsze jest to, że giną niewinni ludzie. Po Nowym Jorku, Londynie, Madrycie przyszedł czas na Paryż...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 12:09 PM
Post: #1095
RE: Polityka ogólnie.
Komentarz z konkurencji na temat calej sytuacji
glinczuk
ale kurwa co to za czasy ze 120 ofiar a wielka afere sie z tego robi , no qrwa na wojnie jak zginelo 20 tys to sie machlo reka




:/

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 12:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2015 12:19 PM przez BESTIA.)
Post: #1096
RE: Polityka ogólnie.
Martin mylisz się walka musi się toczyć ale na ich terytorium, a my ich jeszcze wpuszczany do Europy.
Hollande powiedział, że to atak IS, myślę, że miarka się przebrała i ludzie pójdą po rozum do głowy.
Ponad milion ludzi z Syrii czy uj wie skąd wróciło do Syrii, prawdopodobnie aby pomóc w walce z Rosyjskim siłami. Jak pisałem wcześniej naloty plus dużą siłą lądowa to jedyna szansa na wygranie.tej wojny.
Pisałem kiedyś z człowiekiem który twierdził, że uczestniczył w wojnie
Weteran dwóch wojen - irackiej (kawaleria
powietrzna) i afgańskiej (piechota
zmotoryzowana).
i powiedział ze to skończy się wojna i to na światową skalę.Rozeznanie miał w temacie ogromne.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 12:21 PM
Post: #1097
RE: Polityka ogólnie.
(14-11-2015 12:17 PM)BESTIA napisał(a):  Martin mylisz się walka musi się toczyć ale na ich terytorium, a my ich jeszcze wpuszczany do Europy.

Bestia czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Napisałem, że walka z nimi to walka z góry przegrana bo nie da się tego wytępić do cna, ale nigdzie nie stwierdziłem, że nie mamy z tym walczyć. A ty piszesz, że się mylę. W czym niby się mylę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 01:17 PM
Post: #1098
Bug RE: Polityka ogólnie.
(14-11-2015 12:17 PM)BESTIA napisał(a):  miarka się przebrała i ludzie pójdą po rozum do głowy.
Wątpię. Trochę pokrzyczą, trochę pogrożą interwencją, politycy z całego świata wyślą kondolencje, islamska diaspora powie, że zamachowcy nie mają prawa nazywać się prawdziwymi muzułmanami i na tym się skończy. I tak do następnego zamachu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 01:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2015 01:44 PM przez kubala1122331.)
Post: #1099
RE: Polityka ogólnie.
Mam nadzieję, że Europa tym razem nie zareaguje. Najgorsze jest jednak to, że tak znaleźliśmy się już w takim momencie, że tak naprawdę co Europa nie zrobi, będzie niezgodne z jej religią i obrazem "cywilizowanego" społeczeństwa. Krew poleje się hektolitrami, musimy wybrać czy "nasza" czy "ich".
Sam jestem ciekawy jak ten konflikt zostanie rozwiązany, żałuję tylko, że nie mogę go śledzić z kart historii...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 01:45 PM
Post: #1100
RE: Polityka ogólnie.
Co tak agresywnie?
Ja nie twierdzę, że Ty twierdzisz,że nie należy z nimi walczyć.:-)
Chodziło mi o Twoje pierwsze zdanie, z którym się nie zgadzam. Wystawiamy się sami na rzeź, Stop Multi-Kulti.

Dla niektórych bardziej niebezpieczni są młodzi Polacy co krzyczeli Polska dla Polaków.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości