Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOSTECKI ARESZTOWANY!
20-06-2012, 08:27 AM
Post: #1
KOSTECKI ARESZTOWANY!
Fatalne wieści dla fanów Dawida Kosteckiego. Jego walka z RJJ nie dojdzie do skutkou gdyż pięściarz dziś w nocy został zatrzymany przez policję w związku z odbyciem kary więzienia za ciążacy na nim wyrok.
Oto co napisał na swoim Facebooku:
"Kochani przyjaciele i fani. Przekazuję Wam informację za pośrednictwem moich przyjaciół. To co dzisiaj przeczytacie w gazetach i usłyszycie w innych mediach, pokaże wam o co chodzi tak naprawdę w moim wyroku. Dowiecie się też o tym, co stało się dzisiaj w nocy, na kilka dni przed galą, która miała być ważna nie tylko dla mnie, ale i dla polskiego sportu zawodowego. Pozdrawiam Was. Teraz sami możecie zobaczyć, jak komuś bardzo zależy abym nie mógł walczyć i wygrywać na arenie międzynarodowej. Komuś bardzo przeszkadzam. Galę w Łodzi organizowali Amerykanie. Transmisja rozsławiałaby Polskę tak jak rozsławia Euro 2012. Tak jednak nie będzie. Jestem przekonany, że prawda ujrzy kiedyś światło dzienne i dowiecie się kto za tym naprawdę stoi. Pozdrawiam Was. Pozdrawiam moją rodzinę, żonę, dzieci, przyjaciół, znajomych i Was. Moich wiernych kibiców."
Według mnie nie ma przypadku w tym,że jednak nie pozwolono by doszło do tej walki. Komuś na tym zależało...tylko komu?
Zastąpić Cygana na gali w Łodzi w starciu z legendą ma Paweł Głażewski.

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-06-2012, 08:36 AM
Post: #2
RE: KOSTECKI ARESZTOWANY!
Hehehe. Tak to jest, gdy organizuje się galę, w której w głównej walce ma wystąpić człowiek z prawomocnym wyrokiem na karku.

I teraz ja się pytam:
1. Czy taka opcja była przewidywana i Głażewski jest od pewnego czasu w ciągłym treningu?
2. Czy Roy Jones wiedział o możliwości walki z Głażewskim zamiast z Kosteckim (na wypadek zaistnienia takiej sytuacji) w momencie podpisywania kontraktu?
3. Czy Polsat zrezygnuje z PPV?

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-06-2012, 01:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2012 02:00 PM przez Szakal.)
Post: #3
RE: KOSTECKI ARESZTOWANY!
Powiem szczerze, że jestem nieco zdziwiony całą tą sytuacją. Nagłe aresztowanie na 10 dni przed walką? My jako fani mamy prawo być zaskoczeni. Ale w sumie lepiej, że go "zgarnęli" 10 dni przed walką, niż dzień przed, tak jak Szpilkę przed starciem z Bartnikiem. Poza tym, Kostecki powinien był się tego spodziewać, przecież on ma na karku prawomocny wyrok!

@Adammobp
Na Twoje dwa pierwsze pytania nie odpowiem, bo nie chcę snuć teorii spiskowych, ale co do trzeciego, to bardzo chętnie mogę parę słów napisać. Nie wiem, co Polsat zrobi, ale wiem co POWINIEN zrobić: oczywiście zrezygnować z PPV. Od początku byłem przeciwny całej tej inicjatywie, ale teraz to nawet nie ma o czym mówić. Większość Polaków, gdy zobaczy nazwisko nowego rywala Roya pewnie zada sobie pytanie "A kto to jest ten cały Głażewski?". Paweł jest anonimem nawet dla Polaków, dlatego Pay Per View nie ma sensu, a Polsat chyba nie ma wyjścia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-06-2012, 02:22 PM
Post: #4
RE: KOSTECKI ARESZTOWANY!
Ciekawe co na to wszystko RJJ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-06-2012, 06:40 PM
Post: #5
RE: KOSTECKI ARESZTOWANY!
Szkoda mi Dawida... widzieliście wywiady z Kosteckim tuż po ogłoszeniu walki?? kurde, widać było, że gość na prawdę się cieszy z tego pojedynku ( pojedynku jego marzeń ) i jarał się tak tym... Wasilewski ma rację, ktoś chciał po prostu udupić Dawida. Mam małą nadzieje, że to jednak Kostecki zawalczy z Royem a nie anonimowy Głażewski... a z PPV już nie zrezygnują, za dużo kasy na to poszło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-06-2012, 07:09 PM
Post: #6
Bug RE: KOSTECKI ARESZTOWANY!
Nie mogę patrzeć na to grupowe litowanie się nad sutenerem i dealerem. Biedny Dawidek, niedobra policja rujnuje mu karierę, oj oj. Miejsce przestępcy jest w PIERDLU. Koniec, kropka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-06-2012, 08:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2012 01:10 PM przez PeterManfredo.)
Post: #7
RE: KOSTECKI ARESZTOWANY!
Pojawia się szansa,że Cygan 28 czerwca będzie mógł opuścić areszt ale...to tylko dwa dni przed walką...

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-06-2012, 12:31 PM
Post: #8
RE: KOSTECKI ARESZTOWANY!
@PeterManfredo
Albert to chyba za tak niespodziewaną formę w walce Johnsonem Tongue
Chodziło Ci o Dawida chyba Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-06-2012, 01:10 PM
Post: #9
RE: KOSTECKI ARESZTOWANY!
He,przez tego Prizefightera ta pomyłkaWink już poprawiam

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości