Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.25 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witalij Kliczko vs Dereck Chisora
23-12-2011, 06:40 PM
Post: #1
Witalij Kliczko vs Dereck Chisora
Waszym zdaniem Chisora ma jakieś realne szanse w walce o pas.
Czy to tylko kolejny zawodnik, który ma zamiar wyjść i dostać wypłatę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2011, 07:05 PM
Post: #2
RE: Witalij Kliczko vs Dereck Chisora
Moim zdaniem ma większe szanse niż Adamek, ale mniejsze niż Haye Smile ale nie sądzę żeby Adamek vs Chrisora był skazany na porażkę, wręcz przeciwnie, chodzi o to że Chrisora ma lepszy styl walki na Vitalija niż Adamek, jest bardziej ruchliwy, ma lepszy balans tułowiem, pytanie tylko czy wytrzyma utrzymać tak wysokie tempo z Vitalijem, jak z Heleniusem, bo nie trzeba być prorokiem żeby stwierdzić że Vitalij będzie bardziej nacierał i wywierał większą presję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2011, 09:32 PM
Post: #3
RE: Witalij Kliczko vs Dereck Chisora
Vitalij go zje chociaż KO będzie w okolicy 9-11 rundy będzie specjalnie przedłużał tak jak to robił z Tomaszem
23-12-2011, 09:40 PM
Post: #4
RE: Witalij Kliczko vs Dereck Chisora
(23-12-2011 09:32 PM)pelix napisał(a):  Vitalij go zje chociaż KO będzie w okolicy 9-11 rundy będzie specjalnie przedłużał tak jak to robił z Tomaszem

Jeżeli Chisora będzie dalej pyskował do Vittka jak do tej pory to nie ma szans żeby ta walka potrwała tyle rund. Vitt to nie Wład i on się bawić nie będzie. Fakt faktem angol ma strasznie mocną szczene ale kim jest Helenius a kim ukrainiec. Wg mnie KO/TKO najpóźniej do 7 rundy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2011, 09:49 PM
Post: #5
RE: Witalij Kliczko vs Dereck Chisora
Z jednej strony raczej Chisora nie wychodzi po wypłatę, ale moim zdaniem powinien stoczyć jakąś walkę na przetarcie przed Kliczką. Jakby nie patrzeć ma w rekordzie porażkę z Heleniusem, a poza tym stosunkowo mało czasu minie od walki z Finem - od ciężkiej 12-rundowej walki.

Myślę, że będzie nokaut. Ale Chisora może urwać rundę czy dwie Ukraińcowi.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2011, 09:57 PM
Post: #6
RE: Witalij Kliczko vs Dereck Chisora
Nie ma sensu kierować się rekordem w tym przypadku, bo tak naprawdę to Chrisora wygrał tą walkę. Teoretycznie walkę z Heleniusem można potraktować jako trening przed Kliczko, więc w pewnym sensie walka dla Chrisory jest w dobrym momencie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2011, 10:00 PM
Post: #7
RE: Witalij Kliczko vs Dereck Chisora
Szkoda że walka nie odbędzie się w anglii, może tam by się Vitek dogadał z kurczakiem ;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2011, 11:59 PM
Post: #8
RE: Witalij Kliczko vs Dereck Chisora
Podejrzewam, że będzie ciekawie jeśli Chisora zrobi formę taką jak na Heleniusa.

Obawiam się tylko, że jego szaleńcze ataki Vito szybko stłumi tak szybko jak pozbawił szybkości i pewności siebie Adamka, wtedy walka będzie już tylko do jednej bramki.

Ale szczerze, to po cichu liczę na jakąś drobną niespodziankę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-12-2011, 01:09 AM
Post: #9
RE: Witalij Kliczko vs Dereck Chisora
Ja po tym co zobaczyłem na gali w Helsinkach (nie na żywca of courseTongue) jestem zdania, że Chrisora może narobić niezłego ambarasu w walce z Wittem Wink świetnie zniwelował różnice warunków fizycznych między nim a Heleniusem. Najbardziej mnie tylko martwi postawa psychiczna podczas pojedynku...Co tu dużo gadać. Kliczko zajechał nie jednego twardziela ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-12-2011, 09:34 AM
Post: #10
RE: Witalij Kliczko vs Dereck Chisora
Uważam, że będzie KO na Angliku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości