Ankieta: Wg mnie najbardziej realne szanse na zdobycie poważnego mistrzowskiego pasa ma...
Mariusz Wach
Artur Szpilka
Andrzej Fonfara
Grzegorz Proksa
Paweł Kołodziej
Mateusz Masternak
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie nadzieje na tytuł
07-08-2012, 01:52 PM
Post: #21
RE: Polskie nadzieje na tytuł
@Szakal
Dla mnie mistrzem jest najlepszy zawodnik w danej kategorii. Nie liczą się pasy, liczą się umiejętności. Co z tego, że np. Cleverly jest mistrzem w LHW jeżeli jest w tej kategorii kilku dużo lepszych pięściarzy, którzy nie posiadają pasa. ''Mistrz'' a ''Mistrz federacji...'' to dla mnie wielka różnica Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2012, 02:32 PM
Post: #22
RE: Polskie nadzieje na tytuł
@AdamekFightPL
Oczywiście, ten aspekt również dla mnie jest najważniejszy. Przy czym posty w tym temacie dotyczyły głównie "posiadaczy pasów" i który z tych pasów jest ważniejszy, dlatego kwestii "Mistrz, a mistrz federacji" nie brałem pod uwagę.

(07-08-2012 12:44 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Powiedzmy że Grzesiek zdobywa pasy WBA/IBO i wtedy pomyślmy ile wart są jego pasy, a ile Diablo.
@Tar-Ellendil
Oczywiście, w takim wypadku większym mistrzem będzie dla mnie (i dla większości kibiców) Proksa z relatywnie niewiele wartymi pasami, który pokona świetnego Gołowkina niż "Diablo" z pasem WBC.

Ale "urzędowo" rzecz biorąc, większym mistrzem będzie jednak Włodarczyk. I tylko o to chodziło w moich postach: prestiż pasów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2012, 03:53 PM
Post: #23
RE: Polskie nadzieje na tytuł
Prestiż pasów jest oczywisty, ale są ważniejsze sprawy od pasów ;]

Wygrana z Golovkinem nie jeden pas może przynieść w przyszłości.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2016, 10:23 AM
Post: #24
RE: Polskie nadzieje na tytuł
Tak sobie przeglądam starsze tematy i patrzę i nie wierzę, że nawet ktoś Pawła Kołodzieja zamieścił w ankiecie. Wink Najwięcej osób liczyło na Masternaka, chyba ostro rozczarował swoich fanów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości