Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 3.29 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D.Chisora vs D.Haye
14-05-2012, 03:19 PM
Post: #51
RE: Dereck Chisora vs David Haye
http://www.bokser.org/content/2012/05/14.../index.jsp

Źle się dzieje w temacie tej walki... Jeżeli nie dojdzie do skutku, to będzie to prawdopodobnie jedna z najciekawszych nieodbytych walk w wadze ciężkiej w ciągu ostatnich kilku lat. Mam jednak nadzieję, że pieniądze Warrena skłonią Schneidera do wycofania swego sprzeciwu. I mam też nadzieję, że ten news okaże się nieprawdą, bo bardzo chce zobaczyć to starcie. Z drugiej strony, jeśli nie wypali pomysł z licencjami luksemburskimi, to zapewne nie będzie problemu z... rosyjskimi. Bo jestem jakoś dziwnie pewny, że rosyjska komisja wydałaby i Chisorze i Haye'owi licencje bardzo chętnie.

A tak swoją drogą, to Kliczkowie są pewnie w tej chwili zachwyceni...

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-05-2012, 04:17 PM
Post: #52
RE: Dereck Chisora vs David Haye
Nie chce nawet o tym słyszeć. Ta walka musi się odbyć i się odbędzie. Dziękuje ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-05-2012, 04:18 PM
Post: #53
RE: Dereck Chisora vs David Haye
@Rutherford

Sam news zapewne by mną nie poruszył i pomyślał bym, że to zwykła plotka. Jednak zaniepokoiło mnie to, że nawet boxrec usunął już tę walkę... i według boxreca obaj pięściarze nie mają już zakontraktowanej walki. M-A-S-A-K-R-A !!

PS. Czyżby K2 miało coś z tym wspólnego ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-05-2012, 04:31 PM
Post: #54
RE: Dereck Chisora vs David Haye
@AdamekFightPL
Ja na odwrót. Boxrec nie jest dla mnie jakimś bardzo wiarygodnym punktem odniesienia, a zaniepokoił mnie ten news. Bo widziałem go już na tylu portalach, zarówno polskich jak i zagranicznych, że coś po prostu MUSI być na rzeczy.

I jestem też wręcz pewny, że Bracia mają z tym coś wspólnego. Wiem, że to brzmi jak teoria spiskowa, ale cóż...

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-05-2012, 06:13 PM
Post: #55
RE: Dereck Chisora vs David Haye
@rutherford

Ja myślę, że tylko jeden brat ma coś z tym wspólnego... ten, któremu najbardziej ta walka nie pasowała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-05-2012, 09:38 PM
Post: #56
RE: Dereck Chisora vs David Haye
Nie ma co się martwić mówię Wam. Za duża kasa jest do stracenia ;]

http://www.youtube.com/watch?v=8uGST7ug_...re=related

Te promo jest przekozackie. AdamekFightPL i tomass50 mają wysoką poprzeczkę do pobicia.
(Osobiście polecam uniki Haye'a tuż przed zainkasowaniem bomby od Włada w 5 rundzie Wink )

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-05-2012, 03:05 PM
Post: #57
RE: Dereck Chisora vs David Haye
@AdamekFightPL
Po głębszym zastanowieniu się doszedłem do wniosku, że masz rację... Bo w rzeczywistości Witalij tak naprawdę nie ma żadnego interesu, aby przeszkodzić w organizacji tej walki, a sam na starcie z Hayem ma wielką ochotę. Bo to oznacza wielkie pieniądze i olbrzymie zainteresowanie. W związku z tym w mojej głowie powstały dwa scenariusze odnośnie tego, co może się dziać przed i po walce Haye - Chisora.

SCENARIUSZ PRAWDOPODOBNY I REALNY:
1)Władimir za namową Witalija powoli wycofuje się ze szkodzenia starciu "Del Boya" z "Hayemakerem". Pytania dziennikarzy odnośnie tego pojedynku zbywa mówiąc, że musi się przygotować do starcia z Thompsonem, który może być najtrudniejszym rywalem w jego karierze.
2)Haye wygrywa z Chisorą LUB Chisora wygrywa z Hayem. Jeden z nich od razu mocno skacze w rankingach.
3)Witalij walczy ze zwycięzcą pojeydnku Chisora - Haye. Oprócz aspektu sportowego pojawia się również marketingowy: Zarówno Dereck, jak i David mają z Witalijem "niewyrównane rachunki", które starszy z Braci chce załatwić w ringu. Walka okazuje się olbrzymim hitem, pokazuje ją HBO, obaj panowie mają zapewnione kosmiczne gaże.
4)Witalij nokautuje Haye'a lub Chisorę i kończy karierę z pasem WBC na biodrach. Trafia do Hall of Fame.

SCENARIUSZ SCIENCE-FICTION (a to chyba i tak za mało powiedziane...) :]
1)Władimir robi wszystko, aby doprowadzić do odwołania walki Haye'a z Chisorą.
2)Witalij próbuje przekonać brata, aby ten się z tego wycofał i pozwolił im zawalczyć, bo to oznacza pieniądze dla samych Braci. Młodszy Brat nie zgadza się.
3)Pomiędzy Braćmi dochodzi do gwałtownej kłótni. Wściekły Witalij zwołuje konferencję, na której mówi, że chce walczyć z... Władimirem. Młodszy Kliczko jest zaskoczony, ale i również wściekły, dlatego przyjmuje wyzwanie. Obaj zapominają o obietnicy danej matce i walka dochodzi do skutku.
4)Pojedynek Kliczko vs Kliczko odbywa się na Cowboy's Stadium w Teksasie. Wszystkie bilety sprzedają się w ciągu kilku dni. Na trybunach pojawiają się największe gwiazdy zarówno sportu, jak i polityki, czy filmu. 80000 osób na trybunach jest zachwyconych.
5)Witalija jako człowieka działającego na rzecz praw człowieka i równości do ringu wprowadza Barack Obama. Władimir do ringu wchodzi z Donem Kingiem, który wymachuje flagami Ukrainy i krzyczy, że to wspaniały kraj.
6)Witalij nokautuje Władimira i zostaje niekwestionowanym mistrzem świata w wadze ciężkiej. Kończy karierę i trafia do Hall of Fame jako jeden z największych mistrzów świata w historii "królewskiej" kategorii. Poniżony Władimir również kończy karierę.
7)Rozpoczyna się walka o wszystkie mistrzowskie tytułu pomiędzy dotychczasowymi pretendentami czy prospektami. O pasy mierzą się między innymi: Price, Wach, Mitchell, Wilder, Fury, Bojcow, Helenius, Haye, Chisora i Adamek.
:]

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-05-2012, 03:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2012 03:28 PM przez Jerome.)
Post: #58
RE: Dereck Chisora vs David Haye
Scenariusz SCIENCE FICTION... nie no miazga Tongue

Ja nawet nie chciałbym oglądać walki Klitschko v Klitschko.
Dla Vitka walka Haye'a z Chisorą to istny cud. Walka Haye v V.Klitschko była juz wczesniej na rzeczy i już było zainteresowanie. Gdy Haye pokona Chisorę czyli gościa, który postawił Ukraincowi najtrudniejsze warunki od lat wszyscy będą się ślinili na pojedynek Vitka z Hayemaker'em jeszcze bardziej niż pierwotnie (czyli przed walką H v C). Oczywiście Vitek jest lekko przeciwny temu przedsięwzięciu na luksemburskich papierach ale siedzi cicho wygłaszając sprzeciw przez Brata, który ma zakontraktowaną walkę i jest mu ten jak on to nazwał "freak show" nie na rękę ze względu na popularność i kasę. Dla Braci, albo chociaż Vitalija, pojedynek brytyjczyków to idealna okazja, żeby zakończyć karierę pojedynkiem z pazurem.
Pod warunkiem, że Haye wygra z Chisorą ;]
(a tak oczywiście się stanie ;] Haye wygra też pojedynek z Vitem więc bardzo mi przykro Panie Klitschko ;] )

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-05-2012, 05:38 PM
Post: #59
RE: Dereck Chisora vs David Haye
@Rutherford

Tutaj nawet nie chodzi o obietnicę złożoną matce, ale czy Ty mógłbyś znokautować własnego brata? a tym bardziej naparzać się z nim przez 12 rund wiedząc, że jednym ciosem możesz zrobić mu wielką krzywdę? raczej nie Big Grin

@Jerome

Nie uważam, żeby autor tego prom'a postawił wysoko poprzeczkę... Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-05-2012, 06:10 PM
Post: #60
RE: Dereck Chisora vs David Haye
@AdamekFightPL
Przecież to był tylko żart... :]

A teraz już maksymalnie poważnie odnośnie walki Haye'a z Chisorą: czytając na różnych portalach ich wypowiedzi odnośnie tej walki można dojść do wniosku, że to będzie wojna. I w sumie nie zdziwię się, jeśli tę wojnę rzeczywiście zobaczymy. Bo z jednej strony David to samo robił przed walką z Władimirem, a jak wyglądała walka wiemy. Ale z drugiej Chisora na pewno nie będzie się cofał. I to on dla mnie (jak już kiedyś pisałem) jest faworytem.

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości