Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: D.Chisora vs D.Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Jak głoszą media najprawdopodobniej 14 lipca czeka nas nie lada gratka. W ringu zmierzą się David Haye z Dereckiem Chisorą. Już we wtorek ma odbyć się konferencja poświęcona tej walce. Walka ma odbyć się w Londynie, na tej samej gali zmierzą się regularny mistrz świata WBA Alexander Povetkin i Hasim Rahman. Walka na pewno będzie ciekawa, ale i konferencje przed mogą budzić emocję ze względu na to co stało się na konferencji prasowej tuż po walce Chisory z Witalijem Kliczką. Teraz obaj bokserzy będą mieli okazję sprawdzić, który jest tak na prawdę lepszym bokserem. Szczerze mówiąc sam byłem zaskoczony taką informacją. Bodajże wczoraj na facebooku widziałem aktualne zdjęcie Haye'a i widać tam, że Haye jest w bardzo dobrej formie i zgubił zbędny nadmiar tłuszczu ( wygląda na 97-98kg )

http://imageshack.us/photo/my-images/832...01097.jpg/

Początkowo myślałem, że ma to związek z ciągłymi negocjacjami z Witalijem Kliczko. Dzisiaj jednak stwierdziłem, że Haye już buduję formę do walki z Chisorą. W takim razie w lipcu czekają nas nie lada emocje w wadze ciężkiej! Klitschko vs Thompson, Povetkin vs Rahman, Adamek vs Chambers, Haye vs Chisora i być może do tego grona dołączy Seth Mitchell...
Chisora przez TKO...
Peter
Oby nie lubie tego pyszałka.Co do walki to ciekawe kto załatwi Derekowi licencje w Angli.
Jak na tym zdjęciu potrafisz ocenić ile waży Haye to jesteś dobry hehe.
Na razie ta walka jest na wodzie pisana, ale gdyby do niej doszło, to dla mnie faworytem byłby Chisora (swarmer vs boxer).
@BESTIA

Wystarczy, że porównasz sobie video lub zdjęcia Haye'a na konferencji po walce Kliczki z Chisorą i zobaczysz jakim był pączkiem. Teraz Haye wygląda dużo szczuplej.
@BESTIA
Warren załatwi ;d
https://twitter.com/#!/mrdavidhaye/media/grid
Macie link do oficjalnej galerii Haye'a z twittera

@AdamekFightPL
Jak oceniasz wagę David'a w zdjęciu przed kompem? Uwzględnij, że koszulka nie ma rękawów Tongue Tongue

Walka jeśli się odbędzie to będzie to miód na moje serce. Coś jak kiedyś Tyson vs Lewis. Moi ulubieni pięściarze w jednym ringu. Poezja. Dereck! - Hayemaker is coming for You!!!
@Jerome

Mam podobne odczucia Big Grin Ta walka to byłby jakiś kosmos. Oby ta informacja się potwierdziła. W sumie to przeważnie jest tak, że jak pierniczą o jakiejś walce miesiąc przed podpisaniem kontraktu to ta walka się nie odbywa. Tutaj niby nie zanosiło się na to aby ta walka się odbyła i dzisiaj mamy już prawie oficjalną wiadomość. Jestem cholernie ciekaw tej walki Big Grin to było by coś pięknego Big Grin
Stawiam na wygraną Davida.Moim zdaniem dużą rolę w tej walce odegra doświadczenie , które jest po stronie Haye'a.Trzeba też zauważyć , że Chisora jest stworzony do walki z gigantami czyli Kliczkami...Uważam , że Haye będzie ,,nieuchwytnym celem" dla Chisory.Ciągłe napieranie Chisory nie wystarczy na wygraną z przeciwnikiem o takiej klasie jakim jest Haye...David będzie uderzał z zaskoczenia a to może zgubić Chisore...Dereck też nie ma specjalnie mocnego ciosu aby usadzić Haye'a wręcz przeciwnie to Haye może naruszyć Chisore jakimś nietypowym uderzeniem ale czy to wystarczy?Raczej bardziej prawdopodobne jest to , że walka skończy się na punkty a zwycięską rękę uniesie David Haye.
To jak to jest, Chisora już odzyskał licencję?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie