Ankieta: Kto wygra pojedynek Garcia v Khan ??
Ankieta jest zamknięta.
Garcia przez KO 16.67% 2 16.67%
Garcia na pkt 8.33% 1 8.33%
Remis 0% 0 0%
Khan na pkt 58.33% 7 58.33%
Khan przez KO 16.67% 2 16.67%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D.Garcia v A.Khan
05-06-2012, 05:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2012 08:56 PM przez Jerome.)
Post: #1
D.Garcia v A.Khan
Nadchodzi bardzo dobry pojedynek. Danny Garcia v Amir Khan. Jak widzicie ten pojedynek w waszych głowach? ;D Przypomnę jeszcze tylko, że stawką tej walki będzie pas Mistrza Świata WBC w kategorii junior półśredniej. Zapraszam do dyskusji ;]

W związku z tym, że federacja WBA oddała Amirowi jego pas mimo porażki z Petersonem to ten pas dołącza do stawki tego pojedynku.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-06-2012, 09:56 PM
Post: #2
RE: Garcia v Khan
Garcia jest niezły, jednak na Khana w formie to na pewno nie wystarczy. Amir powinien spokojnie go wypunktować, jeżeli będzie boksował z dystansu. Ogólnie, średnio mnie ta walka ciekawi, wolałbym rewanż z Petersonem, albo odrobinę szaleństwa w rodzaju Khan-Alvarado. Garcia jest moim zdaniem zbyt przewidywalny, żeby cokolwiek osiągnąć w tym pojedynku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-06-2012, 05:41 AM
Post: #3
RE: Garcia v Khan
Podpisuję się pod powyższą opinią Maynarda. Garcia nie ma żadnych argumentów na Khana. Jest bokserem solidnym i poprawnym, a spotka się z bokserem wybitnym. Przegra wyraźnie na punkty.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-06-2012, 05:02 PM
Post: #4
RE: Garcia v Khan
No to ja dla odmiany nie do końca zgodzę się z Maynardem tzn. ta walka mnie ciekawi bo będziemy mieli porządnego mistrza WBC czyli Khana, a nie przereklamowanego Garcię i ciekawi mnie taki pojedynek bardziej niż rewanż z Prescottem czy walka z Alvarado, poza tym Alvarado jest w TP, więc pewnie z tej walki i tak nici. Chętniej bym zobaczył rewanż Prescott-Alvarado i jeśli Prescott dałby radę wygrać to jego walkę z Khanem. A Khana bym w następnej walce chętnie zobaczył w rewanżu z Malinaggim (ale w 147).

Co do samej walki to zwycięstwo Khana tylko nie wiem jak się ma szczęka Garcii, więc się zastanawiam czy na punkty czy jakieś TKO pod koniec walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-06-2012, 02:31 PM
Post: #5
RE: Garcia v Khan
(06-06-2012 05:41 AM)Hugo napisał(a):  Podpisuję się pod powyższą opinią Maynarda. Garcia nie ma żadnych argumentów na Khana. Jest bokserem solidnym i poprawnym, a spotka się z bokserem wybitnym. Przegra wyraźnie na punkty.
Khan wybitny? Może amator, zawodowiec można powiedzieć bardzo dobry.
Garcia nie jest na poziomie Amira, ale ma naprawdę ciężkie ręce, niezły timing i jest silny fizycznie, czyli są to argumenty, które mogę sprawić problemy Anglikowi. Myślę, że Khan będzie łatwo punktował Garcię, ale nie zdziwiłbym się, gdyby musiał podczas walki wstać z desek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-07-2012, 05:10 PM
Post: #6
RE: Garcia v Khan
Gdzie w necie lub na jakim programie w tv można obejrzeć na żywo walkę Khan vs Garcia? I czy to będzie o 5 rano polskiego czasu w niedzielę?
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości