Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 3.29 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D.Chisora vs D.Haye
15-07-2012, 11:14 AM
Post: #271
RE: D.Chisora vs D.Haye
@AdamekFightPl
Mam poczucie humoru jak mało kto ale Ty przecież nic zabawnego nie pisałeś więc z czym ma mi być do śmiechu?
Po prostu nie dowierzałem w to co widzę(avatar, sygnatura). Twoja sprawa, zmieniaj sobie kiedy chcesz i ile razy dziennie chcesz ale wyglądało to żałośnie i takie mam zdanie na ten temat. Następnym razem może olśnij ludzi jakie jest Twoje prawdziwe zdanie bo użytkownicy tego forum będą myśleli, że masz jakieś rozdwojenie jaźni.


@Mastrangelo
Masakra hahahaha
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-07-2012, 11:20 AM
Post: #272
RE: D.Chisora vs D.Haye
@Crumb
Jak na razie to tylko Ty tak myślisz Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-07-2012, 01:31 PM
Post: #273
RE: D.Chisora vs D.Haye
HAYEMAKERSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-07-2012, 03:24 PM
Post: #274
RE: D.Chisora vs D.Haye
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...dG58UDls#! - Ciekawe video, według tego filmiku sędzia ''uratował'' Haye'a kończąc walkę 10 sekund przed końcem rundy. Jeszcze podczas transmisji na Polsacie Sport Kostyra i Gmitruk spekulowali, że Chisora zadał ostatni cios po gongu, ale to sędzia się w tej sytuacji pomylił i przerwał za wcześnie walkę. Nie którzy nawet myślą, że sędzia w ten sposób uratował tyłek Haye'owi...takie sytuacje nie powinny się zdarzać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-07-2012, 03:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2012 04:25 PM przez Jerome.)
Post: #275
RE: D.Chisora vs D.Haye
Co za bzdura :/ Przed czym niby uratował Haye'a? Gdy po tym cepie Haye był w narożniku i Dereck by podszedł to i tak by nic nie zrobił. Że niby Haye był zamroczony? Litośći..
http://www.ringpolska.pl/images/stories/...e_buty.jpg

Tu macie fotkę butów Haye'a, które mi się tak nie podobały. Haye powiedział, że zdecydował się na nie ze względu na deszcz ale do walki trenował tych butach więc raczej to było zaplanowane. Możecie się dziwić skąd taka sensacja. Chodzi o to, że i w boksie amatorskim i w boksie zawodowym buty muszą być za kostkę i bez żadnego usztywnienia. Te Asicsy Haye'a za kostkę nie są. Ciekawe, że żadna komisja nie ma z tym problemu.
Ciekawe tez co za rękawice miał Dereck..
Ringpolska za zdjęcie dnia ma moją sygnaturę :/

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-07-2012, 04:59 PM
Post: #276
RE: D.Chisora vs D.Haye
@Jerome
Ta walka chyba nie wlicza się nawet w rekordy zawodników... została zakontraktowana tylko i wyłącznie z powodów marketingowych. Pewnie dlatego Haye mógł sobie wyjść w Asicsach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-07-2012, 05:09 PM
Post: #277
RE: D.Chisora vs D.Haye
@AdamekFightPL
No właśnie nie. Chłopaki mają normalną licencje i są normalnymi pięściarzami. Boxrec na stronie głównej miał info o tej walce. Teraz jest artykuł nr1 o tym, że Haye go znoakutował. Muszą coś nie ogarniać, że nie są na bierząco...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-07-2012, 05:37 PM
Post: #278
RE: D.Chisora vs D.Haye
@Jerome
A oni przypadkiem nie dostali tej licencji tylko na tę jedną walkę? czy na jakiś okres?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-07-2012, 08:42 PM
Post: #279
RE: D.Chisora vs D.Haye
Rękawice Derecka jakieś takie duże mi się wydawały

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-07-2012, 09:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2012 09:51 PM przez Jerome.)
Post: #280
RE: D.Chisora vs D.Haye
@PeterManfredo
No bo białe. Jak Gołota walczył z Ruizem to obaj mieli białe Everlasty i też wyglądały na ogromne. W boksie zawodowym używa się tylko 10 a w niższych kategoriach 8. Nie słyszałem o tym, aby ktoś walczył w 12..
@AdamekFightPL
To jest normalna licencja. Każda w zasadzie ma swoją ważność ale w tym przypadku jest ona normalna, maksymalna. Nie wiem ile to jest ale są to normalne licencje.

Słyszałem, że Dereck po 4 rundzie prowadził na wszystkich kartach punktowych. 2x 3-1 i raz 4-0 (!!!). Co to ma być?? Realny, ale i tak moim zdaniem lekko naciągany wynik to 2-2. Pierwsza runda była wyrównana i mogła iść w obie strony. Druga natomiast w 100% na korzyść Davida. Trzecia moim zdaniem na korzyść Chisory. Czwarta znów w 100% na korzyść Davida. Punktowałem tę walkę na gorąco i miałem po 4 rundzie 3-1 dla Davida. Punktowi bardzo stronniczy... Na szczęście nie Oni wskazywali zwycięzcę.
Tu macie link: http://sport.wp.pl/kat,1025719,title,Chi...omosc.html

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości