Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 3.29 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D.Chisora vs D.Haye
14-07-2012, 08:28 PM
Post: #241
RE: D.Chisora vs D.Haye
Ależ mi Wasza dyskusja nie przeszkadza;p bawi mnie troszkę po prostu:)
Pisząc "taki" miałem na myśli Ciebie ORAZ innych użytkowników przekonanych o zwycięstwie Chisory:) rzeczywiście troszkę dziwnie napisałem;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-07-2012, 08:29 PM
Post: #242
RE: D.Chisora vs D.Haye
@Crumb
Mam prawo myśleć, że Chisora wygra. Jeżeli tak się nie stanie to masz zamiar mnie zwyzywać i zmieszać z błotem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-07-2012, 08:42 PM
Post: #243
RE: D.Chisora vs D.Haye
(14-07-2012 08:29 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Crumb
Mam prawo myśleć, że Chisora wygra. Jeżeli tak się nie stanie to masz zamiar mnie zwyzywać i zmieszać z błotem?
Hahaha Big Grin. Dobrze się dobraliście z Jeromem Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-07-2012, 08:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2012 09:11 PM przez Jerome.)
Post: #244
RE: D.Chisora vs D.Haye
@Crumb
Może masz racje, że te 24 strony to nasza dyskusja i na dodatek tego typu natomiast chciałbym zaznaczyć, że to nie jest kłótnia i żadne przekomarzanie się tylko żarty. Tak bynajmniej mi się wydaję. Każdy ma swojego faworyta ale wie na co stać stronę przeciwną. Każdy ma jakiś obraz tego pojedynku i nam go sprzedaje. Nie widzę w tym nic złego, że sobie popiszemy w zabawny sposób o przebiegu tej walki..
@Mastrangelo
A co jego post ma wspólnego ze mną?
@WSZYSCY
Bez względu na wynik tego pojedynku życzę wszystkim miłego oglądania.
Niech ten pojedynek dostarczy nam niezapomnianych emocji.
Niech wynik tego pojedynku będzie uczciwy i jednoznaczny, bez względu na nazwisko zwycięzcy.
David i Dereck to wspaniali pięściarze. Oby odpłacili nam za wszystkie pochwały w ringu.
"Let's get it ON!"

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-07-2012, 10:29 PM
Post: #245
RE: D.Chisora vs D.Haye
Tak jak obstawiałemSmile do 7 rundyTongue i coSmile?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-07-2012, 10:36 PM
Post: #246
RE: D.Chisora vs D.Haye
@Crumb
Nic ;] Po prostu wygrał lepszy.

Podoba mi się zachowanie obu teraz, po walce. Pełna kultura i wzajemny szacunek. To lubię: przed walką mogą chcieć się nawet pozabijać, ale już po walce powinno być spokojnie. Dlatego brawa dla obu za fajną walkę (choć liczyłem na coś więcej) i za kulturę po walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-07-2012, 10:37 PM
Post: #247
RE: D.Chisora vs D.Haye
No cześć Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-07-2012, 10:40 PM
Post: #248
RE: D.Chisora vs D.Haye
Kończąca kombinacja była najpiękniejszą prowadzącą do nokautu jaką widziałem w wadze ciężkiej w ostatnich latach. Cholera, naprawdę piękne, prawie jak Douglas - Tyson.
Ale też muszę powiedzieć, że Haye kondycyjnie wyglądał naprawdę słabiutko po walce. Gdyby potrwało troszkę dłużej mogłoby być różnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-07-2012, 10:40 PM
Post: #249
RE: D.Chisora vs D.Haye
Nie wiecie jaka euforia mnie ogarnęła. Czuje się jakby mi się syn urodził Big Grin
Wspaniały pokaz Haye'a. Po Derecku spodziewałem się więcej ale w zasadzie skończył zgodnie z moimi przewidywaniami.
Fajny obrazek po walce. Bez przesady ale jednak graba i szacunek.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-07-2012, 10:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2012 10:45 PM przez Szakal.)
Post: #250
RE: D.Chisora vs D.Haye
Teraz na szybko parę moich spostrzeżeń:
1)Mówcie co chcecie, ale Haye mimo wszystko nieco zardzewiał. Było to widoczne między innymi w jego pracy nóg, nie było u niego takiego luzu i swobody jak zawsze.
2)Kondycyjnie David przygotowany był średnio. To 10 rund było ewidentnie pod niego i gdyby walka potrwała dłużej mogłoby być różnie.
3)Te 3 kilogramy więcej Chisory w porównaniu z walką z Witalijem dały o sobie znać.
4)Chisora sprawiał wrażenie niemającego większego pomysłu na Haye'a.
5)Dereck używającego lewego prostego był dziwnym widokiem ;]

Oczywiście nie ujmuję nic Davidowi. Jeszcze raz powiem: brawa dla obu za fajną walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości