Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłopoty Gołoty
30-06-2012, 12:28 AM
Post: #21
RE: Kłopoty Gołoty
HahSmile Tak samo Ty mi nie udowodnisz gdy ja Ci powiem, ze jestes pedofilem. A no widzisz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-06-2012, 08:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2012 08:37 AM przez Szakal.)
Post: #22
RE: Kłopoty Gołoty
@Crumb
Proszę Cię! Nie popadajmy w skrajności! Ja poczułbym się obrażony gdybyś nazwał mnie pedofilem, ale Gołota (i każdy inny bokser, muzyk, aktor, celebryta i tak dalejk) jako OSOBA PUBLICZNA (!) musi być przygotowany na to, że może być atakowany, oczerniany czy bezpodstawnie oskarżany w mediach. Poza tym już sam ten temat na Forum to jest według Ciebie oczernianie Andrzeja (bo skoro znaleziono u niego broń, i to aż 12 sztuk, to pewnie jest gangsterem! A skoro jest gangsterem, to pewnie zabił kilka osób! A skoro zabił kilka osób, to jest przestępcą i powinien siedzieć w więzieniu! I udowodnij mi teraz, że "Andrew" nie jest gangsterem, nie zabił kilku osób i nie powinien siedzieć w więzieniu. No właśnie, nie udowodnisz tego. Czyli temat "Kłopoty Gołoty" powinien zniknąć z Forum...). Jeżeli bokserzy przejmowaliby się tym co się o nich mówi czy pisze, to wtedy jeden za drugim przechodziliby na emerytury i żyli z pieniędzy z procesów o oczernianie na wszelakich portalach czy forach.
Poza tym, w starszych tematach wielu bokserów jest również atakowanych (Szpilka, Adamek czy Chavez Jr), więc dlaczego tam nie pousuwałeś postów?

Twój post zabrzmiał tak, jakbyś obraził się na mnie i uniósł dumą ("Ja juz usuwac postow ani ostrzezen dawal nie bede ale nie zwracajcie sie przypadkiem do moderatorow z prosba gdy Wy sami zostaniecie oczernieni, zwyzywani lub w jakikolwiek sposob obrazeni"). Nie rozumiem Twego podejścia, no ale cóż...

EDYCJA: Ale skończmy już ten temat... Ty obstajesz przy swoim, ja przy swoim i widzę, że do niczego nie dojdziemy, a nie chcemy chyba psuć świetnej atmosfery na Forum, prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-06-2012, 11:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2012 11:24 AM przez PeterManfredo.)
Post: #23
RE: Kłopoty Gołoty
Zwróćmy uwagę na jedną rzecz : temat ten poruszono w mediach więc nie można go uznać za wyssane z palca wymysły Metzgera. On przytoczył temat o którym słyszał więc usunięcie posta jednak nie było dobrym pomysłem... Choć oczywiście nie ma o co robić afery
Przeczytałem artykuł i tam nie ma nic o dzieciach tylko o dorosłych kobietach!

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-06-2012, 11:27 AM
Post: #24
RE: Kłopoty Gołoty
Ale nie podał żadnego żródła informacji więc pierwsze co mi przyszło do głowy to usunąć post.
Nie uniosłem się dumą gdyż potrafię przyznać się do błędu i macie rację. Nie powinienem był usuwać tego postu. Ale gdyby to użytkownicy a nie moderatorzy decydowali o tym co zrobić w danej sytuacji to musiałbym robić głosowanie i czekać na ponad 50 procentowe poparcie wszystkich forumowiczów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-06-2012, 11:59 AM
Post: #25
Bug RE: Kłopoty Gołoty
(30-06-2012 12:28 AM)Crumb napisał(a):  HahSmile Tak samo Ty mi nie udowodnisz gdy ja Ci powiem, ze jestes pedofilem. A no widzisz.
Oczywiście, że nie udowodnię. Nawet nie będę próbował. Bo udowodnienie nieistnienia czegoś jest w założeniu niemożliwe. Poza tym obowiązek dowodu leży na stronie wysuwającej tezy, czyli Twojej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-06-2012, 12:05 PM
Post: #26
RE: Kłopoty Gołoty
No tak Metzger i ja dowodu na to nie mam dlatego nie głoszę wszędzie nowiny o tym, że ktoś jest pedofilem więc dlaczego ktoś czepia się mnie skoro nie mam dowodów tak samo jak ktoś nie ma dowodow na to aby Golota napastowal jakies niewiasty. Nie bylo zadnego zrodla informacji a ja po raz pierwszy przeczytalem takie brednie na jego temat co od razu wydalo mi sie to klamstwem wymyslonym przesz samego piszącego.
Ale to juz nie jest wazne gdyz macie racje. Zle zrobilem usuwajac ten post.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-06-2012, 12:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2012 01:01 PM przez Metzger.)
Post: #27
Bug RE: Kłopoty Gołoty
Ale ja nie napisałem, że Gołota kogoś porwał. Napisałem, że mu to zarzucano. A źródła nie podałem, bo myślałem, że każdy na tym forum będzie to pamiętał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości