Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłopoty Gołoty
28-06-2012, 03:29 PM
Post: #11
RE: Kłopoty Gołoty
@Crumb
Nie obraź się ale jeśłi moderzy zaczną usuwać posty które im się nie spodobają to będzie licho...

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-06-2012, 12:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2012 12:25 AM przez Crumb.)
Post: #12
RE: Kłopoty Gołoty
Już sprostowuję sprawę.
"Noo nie wymyślajcie mi tutaj niestworzone sytacje o moim Andrzejku" - to był taki żarcik z mojej strony.
Posta usunąłem gdyż podałeś niestworzone jakieś informacje z kosmosu o Andrzeju Gołocie.
Nie pamiętam już nawet co tam napisałeś ale coś typu że Andrzej porwał 2 dziewczyny i je gwałcił czy znęcał się nad nimi? Nie wiem. W każdym razie to nie prawda i było to wyssane z palca.
Nie chciałbym aby ten post przeczytały dzieci w wieku 10-14 lat, które mogą wchodzić na to forum. Wezmą sobie do serca to co napisałeś a potem będą mówiły "TATO, TATO a ja nie wiem dlaczego tak się zachwycasz tym Golotą jak on gwałci dziewczyny"
Postanowiłem więc usunąć Twój post, który po prostu nie mówił prawdy o Gołocie i myślę, że nawet go obrażał gdyż nawet ja poczułem się urażony tymi obelgami choć nie były skierowane do mnie.
Także jeszcze raz powtarzam. Nie zrobiłem tego tylko dlatego, że tak mi się PODOBA.
Myślę, że nikt z Was nie chciałby aby ktokolwiek mówił nieprawdę na Wasz temat zwłaszcza jeśli chodzi o tak poważne sprawy jak gwałt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-06-2012, 07:06 AM
Post: #13
RE: Kłopoty Gołoty
Andrzej to nasze dobro narodowe, nasz skarb i element naszego dziedzictwa.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-06-2012, 09:11 AM
Post: #14
RE: Kłopoty Gołoty
@Crumb
I teraz absolutnie popieram. W takiej formie jak najbardziej

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-06-2012, 12:02 PM
Post: #15
RE: Kłopoty Gołoty
@Crumb
Bardzo dobrze powiedziane. Popieram w 100%.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-06-2012, 01:56 PM
Post: #16
Bug RE: Kłopoty Gołoty
Gwoli ścisłości. Nie wiemy jak było naprawdę. Fakt jest taki, że w 2007 roku głośno było o tym http://www.naszafloryda.com/news.php?sub...m=&ucat=7& Większość z was pewnie jeszcze nie interesowała się boksem, albo nie miała zwyczaju oglądania wiadomości. Zarzut jest bardzo poważny, więc sprawa musiała skończyć się:
A - skazaniem Gołoty, gdyby to była prawda;
B - uniewinnieniem Gołoty, gdyby te kobiety zmyśliły tą akcję dla wyciągnięcia kasy od znanej osoby.
W każdym razie każdemu normalnemu człowiekowi zależałoby na publicznym oczyszczeniu się z zarzutów porwania i napastowania seksualnego. Tymczasem sprawa ucichła. Po prostu przestano o niej pisać. Podejrzewam więc, że strony wolały zawrzeć ugodę i uniknąć dalszego rozgłosu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-06-2012, 05:54 PM
Post: #17
RE: Kłopoty Gołoty
@Crumb
Moim zdaniem nie masz racji i nie powinieneś był usuwać tego posta. Przede wszystkim, sam nie pamiętasz co usunąłeś. @Metzger wcale nie napisał o gwałcie, tylko napastowaniu. A napastowanie i gwałt to jak sam bardzo dobrze wiesz dwie zupełnie różne (choć oczywiście obie karalne) sprawy. Piszesz:

"Nie chciałbym aby ten post przeczytały dzieci w wieku 10-14 lat, które mogą wchodzić na to forum. Wezmą sobie do serca to co napisałeś a potem będą mówiły <<TATO, TATO a ja nie wiem dlaczego tak się zachwycasz tym Golotą jak on gwałci dziewczyny>>"

Nie popadajmy w paranoję! Równie dobrze można by zakwestionować istnienie całego tego Forum jako nieodpowiedniego dla dzieci, bo dla przykładu znalazłem tu temat "Najlepszy (najbrutalniejszy) nokaut jaki widzieliście". Czy brutalne nokauty, po których pięściarze nieraz obficie krwawią to widok odpowiedni dla dzieciaków, które (jak sam napisałeś) mogą na to Forum wejść? Bo parafrazując Twoje słowa, to mogą potem mówić: "Tato, tato, a ja nie wiem dlaczego Ty się tak zachwycasz tak tym boksem, skoro to jest bardzo brutalne i krwawe/po nokautach bokserów wynoszą czasem na noszach/Ortiz w trakcie walki złamał szczękę i miał operację/Ali walczył i teraz ma Parkinsona". No i co teraz sądzisz? Czy to nie przesada? A taki właśnie jest Twój post...

PS. Wcale Cię nie atakuję w żaden sposób. Po prostu jestem przeciwny bezmyślnemu (z całym szacunkiem) usuwaniu postów, które nikogo nie obrażają ani jakoś danej osobie uwłaczają. No ale oczywiście decyzja jako do moderatora należy co Ciebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-06-2012, 08:59 PM
Post: #18
RE: Kłopoty Gołoty
No usuwanie postów może faktycznie nie jest najlepszym pomysłem. To przypomina komunistyczną cenzurę Smile

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-06-2012, 11:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2012 11:50 PM przez Crumb.)
Post: #19
RE: Kłopoty Gołoty
@Szakal
Okej...
Chcialem napisac posta "Szakal to gej i pedofil, ktory rucha male dzieci" ale stwierdzilem, ze to nie ma sensu.
Nie dlatego, ze mi moderatorowi nie wypada ale dlatego, ze co mi to da skoro Cie to nie obrazi bo jestes pod nickiem "Szakal".
Gorzej gdybym podal Twoje imie oraz nazwisko no i oczywiscie miasto oraz wkleil zdjecie piszac to samo co wyzej.
Wtedy bylby sens bo poczulbys sie obrazony przez KLAMSTWA wypowiedziane z moich ust i moze zrozumialbys dlaczego usunalem ten post. Mam wrazenie ze zrobilbys wszystko aby taki post, ktory widzi setki osob zniknalby jak najszybciej.
Ale skoro twierdzicie, ze zle zrobilem to ja w takim razie zezwalam na oczernanie kazdego kogo popadnie. Ja juz usuwac postow ani ostrzezen dawal nie bede ale nie zwracajcie sie przypadkiem do moderatorow z prosba gdy Wy sami zostaniecie oczernieni, zwyzywani lub w jakikolwiek sposob obrazeni:)

@Edit
Przepraszam bardzo za brak polskich znakow ale siedze na jakims starym laptopie i nawet nie umiem przestawic tak aby byly polskie znaki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-06-2012, 11:44 PM
Post: #20
Bug RE: Kłopoty Gołoty
@Crumb
Różnica jest taka, że NIE WIESZ czy wspomniane zarzuty są kłamstwem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości