Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej WBSS w Koguciej
22-08-2018, 07:10 AM
Post: #21
RE: Turniej WBSS w Koguciej
7 pażdzienrnika w Jokahomie starcie Payano vs Inoue. Dla mnie Japończyk wygrywa przed czasem w pierwsze fazie pojedynku, nawet 1 runda jest możliwa.
Jesli chodzi o pozostałe starcia to Ryan Burnett też raczej na punkty ogarnia Nonito Donaire. Zolani Tete Michaiłem Alojana jednak robi przed czasem. Zbyt duża różnica doświadczenie i siły fizycznej. Rusek może w pierwszych rundach coś zdziałać i nawet wygrać je ale od 5 rundy będzie walczył o życie . Emmanuel Rodriguez vs Jasona Moloney'a. To może być nieźła walka stawiałbym Rodrigueza przez TKO w końcówce ale po nieźłym starciu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 11:46 AM
Post: #22
RE: Turniej WBSS w Koguciej
7 października walka Inoue vs Payano
13 października walka Tete vs Ałojan

Na razie niewiem kiedy odbędą się walki Burnett vs Donaire i Rodriguez vs Maloney.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 02:26 PM
Post: #23
RE: Turniej WBSS w Koguciej
Wg mnie Payano wytrzyma 4-5 rund i padnie raczej w drugiej połowie pojedynku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2018, 08:33 PM
Post: #24
RE: Turniej WBSS w Koguciej
W tej kategorii wyklarował się już zdecydowany faworyt w osobie Naoyi Inoue. Prawdopodobnie ani Zolani Tete (wypadł dość średnio w walce z Ałojanem), ani tym bardziej Rodriguez i Burnett nie będą w stanie zagrozić japońskiemu Potworowi. Można oczekiwać posprzątania kategorii przez niego jeszcze w lepszym stylu, niż to uczynił Usyk w cruiser w poprzednim sezonie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2018, 10:44 PM
Post: #25
RE: Turniej WBSS w Koguciej
Całkiem możliwe.Usyk prawdziwa klasę pokazał dopiero w finale, gdzie gładko zdeklasował mocnego przecież Gassieva. Wcześniej wygrał gładko ale bez połysku z Huckiem, potem męczarnie z Briedisem trochę na właśnie życzenie.Fatalnie przygotowanie taktycznie i trzymanie się swojego mimo że walka przybierała różny przebieg a Briedisem skracał dystans.Inoue zdemolował ekspresowo rywala. Potem prawdopodobnie Rodriguez tutaj spodziewam się jakiegoś oboru.Ale jeśli japończyk znowu szybko ogarnie to będzie pod ogromnym wrażeniem.Final z Burnettem prawdobnie.Donaire rozbity w dodatku sporo zbijał , Tete nie pokazał nic .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2018, 12:31 PM
Post: #26
RE: Turniej WBSS w Koguciej
Mamy pary półfinałowe: Naoya Inoue vs Emmanuel Rodriguez i Zolani Tete vs Nonito Donaire. Bardzo prawdopodobny finał Inoue vs Tete.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2018, 03:41 PM
Post: #27
RE: Turniej WBSS w Koguciej
(04-11-2018 12:31 PM)Hugo napisał(a):  Bardzo prawdopodobny finał Inoue vs Tete.

A w finale zwycięstwo Japończyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2018, 09:14 PM
Post: #28
RE: Turniej WBSS w Koguciej
Rodriguez może się postawić Inoue, bo trochę mu nie pasuje. Ale Japończyk wygra to przed czasem w końcówce. Jeśli Inoue przejedzie się po nim jak dotychczas to będę bo jezcze większym wrażeniem. Dla mnie Rodriguez będzie trudniejszym rywalem niż Tete.
Tete- Donairie - Tete w swoim ćwierćfinale zawalczył przeciętnie i z starciu z Burnettem stawiał bym na tego drugiego. Awansował Donairie przypadkowo ale coś tam pokazał. Przy tak walczącym Tete obstaiwam 12 rund dla Tete.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2018, 11:12 PM
Post: #29
RE: Turniej WBSS w Koguciej
Na papierze, dość klarowny do przewidzenia przebieg tego turnieju. Największą niewiadomą był właśnie Burnett, który mógł jeszcze pokrzyżować plany faworytom. Inoue raczej poradzi sobie z Rodriguezem. Portorykańczyk zawiódł mnie nieco w walce z Moloneyem, bowiem oprócz fajnego arsenału w ofensywie pokazał spore braki w obronie, które ktoś taki jak Inoue najpewniej wykorzysta. Myślę, że klasyczna akcja Potwora zakończy tę walkę. Sądzę, że nie potrwa to więcej niż 7-8 rund.

W walce Tete - Donaire również faworyt jest jeden. Tete miał w ćwierćfinale najmniej znanego, ale bardzo dobrego przeciwnika, świetnie wyszkolonego technicznie, dla którego jednak walka z Zolanim była trochę za wcześnie. Myślę, że Ałojan za parę lat może być znaczącą postacią w boksie zawodowym. Do tego Rosjanin stylowo mu nie pasował. Z Donairem powinno być łatwiej. Filipińczyk to bardziej ofensywny pięściarz, więc Tete będzie mógł pokazać więcej swoich atutów, jeśli chodzi o obronę i błyskawiczne przejścia do ataków. Nie wiem czy znokautuje Japończyka, ale sądzę, iż wygra.

No i wtedy mielibyśmy finał Naoya Inoue - Zolani Tete. Faworyt niby jeden, ale patrząc na najlepsze walki obu, to mogłoby być wielkie widowisko. Czekam na nie od co najmniej dwóch lat, więc mam nadzieję, że Donaire i Rodriguez jakimś cudem nie zepsują mi tej walki...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2019, 07:44 AM
Post: #30
RE: Turniej WBSS w Koguciej
Fatalne informacje w sprawie Tete - Zolani nabawił się kontuzji barku na finiszu przygotowań i na kilka dni przed walką wypadł z rywalizacji.
W walce półfinałowej naprzeciwko Donaire stanie Stephon Young, zawodnik którego Donaire powinien dość łatwo pokonać.
W Tete widziałem pogromcę Inoue w finale, a tak trzeba przyznać że emocji z tym turniejem jakby mniej bo Naoya wydaje się teraz bezdyskusyjnym faworytem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości