Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
13-05-2018, 02:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2018 02:35 PM przez Wietnam.)
Post: #31
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
(13-05-2018 01:51 PM)KrychuTMT napisał(a):  Dla mnie przypierdalanie się do wczorajszej gali jest lekko na siłę. Czy Gale TYMEXU albo ROCKY BOXING PROMOTION prezentują wyższy poziom sportowy ? To była pierwsza gala organizowana przez KP i TVP, poziom sportowy był niski, ale oprawa gali nie była zła. Prowincjonalne gale w Niemczech czy WB nie wyglądają lepiej, jedynie ten błąd z rekordami muszą koniecznie naprawić.

Zgadzam się z Krychem, wczoraj była gala z Yildrimem w Niemczech, nic lepszego
tam nie widziałem bum za bumem, konferansjer z pod budki z kebabami, tvp nie ma profesjonalizmu za bardzo,
ale się starają, mają zdolnych komentatorów (Jagiełło).

Najważniejsze że dają boks w otwartych kanałach, nie posiadam platform cyfrowych
i każda okazja do obejrzenia boksu gdzie indziej niż stream to święto.

Kubala woli płacić 40 zł chwalić Polsatowi co zrobisz. Polsat ściągnie McCalla juniora
i podnieta.

Przypominam że gala Włodarczyk -Duradola też będzie w tvp, w tamtym temacie
chwali to zestawienie Yalego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2018, 03:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2018 03:27 PM przez kubala1122331.)
Post: #32
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
No chwalę, bo mi się podoba to zestawienie, mocno skrytykowałem w tym samym temacie gale w Nadarzynie, więc jakim prawem ktoś mi zarzuca, że chwalę wszystko co robi Polsat, a hejtuje wszystko co TVP???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2018, 03:34 PM
Post: #33
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
Cały świat nie kręci się wokół użytkownika @kubala1122331, mój post odnosił się do trendu występującego w tzw. "boksnecie". Kubala, jeżeli poczułeś się dotknięty przez mój post, to może jednak jest coś na rzeczy ? Bez powodu, to była luźna obserwacja. Polecam melisę na uspokojenie.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2018, 08:26 PM
Post: #34
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
Był tu już taki osobnik (obecnie bywa bardzo rzadko) który średnio w co drugim poście pisał o lewakach i lewactwie.
@Wietnam nie idź tą drogą...

Co do "sporu" odnośnie gali w Wałczu to w zasadzie nie wiem o co się panowie posprzeczali bo wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że poziom sportowy był niski. A kwestia "oprawy" gali to przecież sprawa drugorzędna. Telewizja rządowa na nowo uczy się boksu i dlatego wygląda to dość słabo merytorycznie ale chyba wszyscy powinniśmy się cieszyć z faktu iż boks w tak dużym wymiarze powrócił do TVPis bo tam przynajmniej nikt nie będzie naciągał na jakieś gówniane ppv.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2018, 09:09 AM
Post: #35
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
Gala była jaka była, ale bezsensu, żeby nam jeszcze wykrajała forum.
Ja za to wykroiłem trochę postów, które nie były potrzebne.
Wdech-wydech, Wietnam się pokajał więc chyba jest zrozumienie poczynań.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2018, 10:44 AM
Post: #36
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
Gala słaba bo zestawienia słabe . Mieliśmy wprawdzie Stępnia , Główkę ale z bardzo słabymi przeciwnikami. Silgado ma tylko nazwisko, Ludwiczak to rywal jakby na przetarcie. Czerkaszyn dostał Urbańskiego, który nie jest najgorszym rywalem jak na ten etap karieri. Poradził sb z nim zaskakująca szybko.Gali nie oglądałem, więc nie wiem jak ją TVP przedstawiło. Z gal TVP oglądałem tylko starcie Joshua - Parker i studio bardzo mi się podobało. Ale tam był wysoki poziom. Tutaj nie , a znająć skłonności TVP do przesady domyślam się, że mogli podniecać każdą udaną akcją polaków
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2018, 01:25 PM
Post: #37
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
Bardzo dobrze że skasowałeś te niskiej jakości posty,
szczególnie przez duże SZ, moje. ! Zaszyłem się jak
alkoholik chociaż z alko nie mam nic wspólnego,
jeśli zobaczysz jakąś próbę od mnie, banuj czy
daj ostrzeżenie! Nie może być że przez jakąś galę
w Wałczu o której nikt w świecie nawet nie słyszał
no może kilka osób z portalu na którym piszę
Garncarczyk, który opisał walkę Główki, pojawiały
się zawistośći z nerwów na forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości