Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whyte vs Browne
26-03-2018, 04:15 PM
Post: #41
RE: Whyte vs Browne
Możliwe, że Browna dopadł "Efekt Tepera". Turek po odstawieniu koksu stał się po prostu przeciętny. Zawodnicy dobrzy technicznie mogą jeszcze swoją techniką nadrabiać deficyty wynikłe z odstawienia, ale co ma zrobić typowy fizol a'la Teper, czy Browne? Nic, w ich przypadkach może nastąpić nawet drastyczna obniżka formy.

Browne nigdy mi nie imponował, ale kiedyś był trochę lepszy. Do Whyte'a wyszedł zardzewiały, wiekowy, z nadwagą - może do tego faktycznie odrzucił koks i efekty były takie, jakie były. Ale wydaje mi się, że nawet będąc nakoksowany, jak Drozd tak niewiele by zdziałał poprzez nierozboksowanie właśnie + spadki parametrów związane z wiekiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2018, 05:20 PM
Post: #42
RE: Whyte vs Browne
Efekt Tepera i Powietkina @Redd Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2018, 05:36 PM
Post: #43
RE: Whyte vs Browne
(26-03-2018 05:20 PM)Wietnam napisał(a):  Efekt Tepera i Powietkina @Redd Big Grin
Efekt Tepera, Powietkina i Wacha (i pewnie kilku innych, ale nie chce mi się wyszukiwać dalszych przykładów).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2018, 08:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2018 08:08 PM przez Wit.)
Post: #44
RE: Whyte vs Browne
(26-03-2018 04:15 PM)redd napisał(a):  Możliwe, że Browna dopadł "Efekt Tepera".

Haha, to brzmi jak jakieś zjawisko fizyczne. Big Grin Jak np. Efekt Dopplera. Jeśli faktycznie uznać by, że Wachu po odstawieniu witamin zaliczył mocny spadek, to prowadzenie jego kariery paradoksalnie trzeba uznać za bardzo dobre i ... "sprzyjające". Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2018, 09:11 PM
Post: #45
RE: Whyte vs Browne
Wach jako tako utrzymał się na powierzchni po odstawce, Powietkin też (umiejętności techniczne), Teper zjechał b. szybko w dół i już się nie podniesie.

Fajnie, że spodobał się wam "Efekt Tepera" Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości